سئو و بهینه‌سازیویستاوب

سفارش سئو سایت برای بیزنیس شما

دوستان عزیز همانطور که شما هم ممکن است با آن، برخورد کرده باشید؛ امروزه همه چیز در دنیای، دیجیتال نیز خلاصه شده است. به عنوان مثال اگر شخصی قصد خرید داشته باشد اول از همه، به موتور جستوجو برای انجام خریدشان مراجعه می‌کنند. یا اگر نیاز به انجام کارهای خدماتی شخصی یا دولتی داشته باشند هم، به همین موتورهای جستوجو می‌روند. اما به نظر شما چرا و چگونه این اتفاق رخ می‌دهد؟ باید در پاسخ به شما بگویم که همه این اتفاق ها با سئو سایت که توسط سفارش سئو سایت رخ می‌دهد؛ انجام می‌شود.

خدمات سفارش سئو سایت

دوستان عزیز سئو سایت دارای ۳ زیر مجموعه، است که عبارت‌اند از: سئو داخلی، سئو خارجی و تکنیکال. که شما وقتی به شرکت ویستا نیز، سفارش سئو سایت خود را می‌دهید. تمامی این موارد در سئو سایت شما، انجام خواهد شد. به غیر از این مواردی که برای شما نام برده‌ایم.

همچنین به غیر از این مواردی که برای شما عنوان کرده‌ایم؛ به شما این توضیح را باید بدهیم. که برای شما یک پکیج داریم به نام تولید محتوای متنی، که در سئو سایت شما بسیار مهم است؛ شما می‌توانید برای سفارش محتوا برای سایت خود، با شرکت ویستا در ارتباط باشید.

امروزه کسب وکارهای زیادی به سمت طراحی سایت و سئوی آن رفته؛ و سرمایه گذاری کرده‌اند. اما دلیل و اهمیت سئو سایت برای رشد کسب وکار چیست؟ برای چه باید در این حوزه سرمایه گذاری کنیم؟ آیا سرمایه‌ایی که در اینجا خرج می‌کنیم؛ برای ما بازگشت سرمایه و سود‌آوری خواهد داشت؟ همه این سوالاتی که برای شما در حوزه سئو، سفارش سئو سایت و طراحی سایت پیش آمده؛ سوالات به حقی بوده و ما آماده‌ایم که به تمامی سوالات شما در این حوزه پاسخگو باشیم.

پس ادامه این قسمت رو حتمی با ویستا همراهی کنید.

اهیمت سئو سایت برای رشد کسب وکار در سفارش سئو سایت

در کسب وکارهای امروزی که همه چیز به سوی دیجیتالی شدن رفته؛ بیزنس های زیادی به سمت سرمایه گذاری در سفارش سئو سایت، سئوی سایت، طراحی سایت و… رفته و در آن سرمایه گذاری کلانی داشته‌اند. از همین روست که به شما و حتی دیگر مخاطبان مان می‌گویم؛ که اهمیت سئو سایت برای رشد کسب وکار بسیار بالا رفته است.

اما خب این اهمیت هم دارای دلایلی است؛ که در ادامه ما به شما درمورد دلایل این اهمیت توضیحاتی خواهیم داد. که این دلایل عبارت‌اند از:

رکنی اساسی در بازاریابی دیجیتال

یکی از مهم ترین ارکان اساسی اهمیت سئو سایت برای رشد کسب وکار می‌توان، به بازاریابی دیجیتال اشاره داشت. که شما می‌توانید برای بازاریابی دیجیتالی خود از سفارش سئو سایت بهره ببرید؛ و شما با این تولید محتوا می‌توانید در بازار بسیار قوی و مستحکم دیجیتال شروع به کسب درآمدی، در خور برای کسب وکار خود باشید.

این بازاریابی دیجیتال در ۲ بحث قابل انجام است؛ یکی از این بازاریابی های دیجیتال باید به سوشال مدیاهایی، از جمله فیسبوک، اینستاگرام و… اشاره کرد. و دومین بحث باید به سئو سایت برای موتورهای جستجو اشاره نماییم.

افزایش آگاهی‌های جامعه از برند شما با سفارش سئو سایت

یکی دیگر از دلایل اهمیت سئو سایت برای رشد کسب وکار شما، بالاتر رفتن آگاهی جامعه هدف از برند شما خواهد بود؛ که این به خودی خود باعث برندینگ شما در فضای دیجیتال خواهد شد. از مزیت های این برندیگ باید به هزینه پایین تر آن نسب به برندینگ سنتی اشاره کرد.

شما در اینگونه از برندینگ با سفارش سئو سایت می‌توانید با کلمه کلیدی هوشمندانه و دلخواه خود، به یک برندینگ قوی دست پیدا نمایید. که خب این نسبت به تبلیغات های عمومی که شما انجام خواهید داد؛ هم مقرون به صرفه تر بوده و هم آورده بسیار بهتری برای شما خواهد داشت.

برندسازی

علاوه مورد توجه بودن سئوی سایت برای برند سازی، یکی دیگر از دلایل سئو سایت برای رشد کسب وکار باید به همین مورد، اشاره داشت. سئو سایت که همراه آن باید سفارش سئو سایت برای سایت خود داشته باشید؛ تا بتوانید در فرایند برندسازی دیجتیالی به موفقیت های خوبی دست پیدا کنید.

سئو یکی از مزیت و خوبی های عالی که دارد؛ این است که برندسازی بسیار پایداری رو میتواند، برای شما به همراه داشته باشد. در کنار آن سئو یکی از گزینه‌های برندسازی ارزان قیمت به شمار می‌رود.

اعتماد سازی برای برند

زمانی که شما با استفاده از سئو برای بیزنس خود شروع به برندسازی می‌کنید؛ باعث می‌شوید که جامعه هدفتان به کسب وکار شما اعتماد بیشتری داشته باشند. و این یکی از بهترین حسن های اهمیت سئو سایت برای رشد کسب وکار به شمار می‌رود؛ که البته شما حتمی باید برای این کار سفارش سئو سایت داشته باشید.

شما با این کار می‌توانید روی یک برندینگ فوق‌العاده قدرتمند و همین طور باثبات بسیار خوب حساب باز کنید؛ که این برندسازی از طریق کانال های مختلفی از جمله سوشال مدیا، سایت و… میسر خواهد بود.

جمع آوری مخاطبان جدید و مشتری های بالقوه بیشتر به وسیله سفارش سئو سایت

شما با انجام این کار نه تنها به مشتریان بسیار خوب و جدید دست پیدا می‌کنید؛ بلکه می‌توانید توقع فروش بیشتر خدمات ویا کالاهای خود را داشته باشید. که این هم یکی دیگر از دلایل و حسن‌های اهمیت سئو سایت برای رشد کسب وکار به شمار می‌رود؛ که البته بازهم این را به شما ذکر کنم که، شما باید برای سئو سایت خود حتمی یا خودتان محتوا تولید کرده ویا دست به، سفارش سئو سایت بزنید.

تا اینجای مقاله ما به شما در مورد موارد زیادی از مزیت های سئوی سایت به شما گفتیم؛ در جلوتر ما به شما درمورد تاثیرات سئو سایت برای رشد کسب وکار به شما توضیح خواهیم داد.

محاسن اهمیت سئو سایت برای رشد کسب وکار

از این حسن ها باید به این موارد اشاره کرد که عبارت‌اند از:

جلوزدن از رقبای حوزه دیجیتالی و کاری شما با سفارش سئو سایت

از این اهمیت باید به جلوافتادن از رقبا در حوزه دیجیتال اشاره کرد؛ که این کار می‌تواند از چند وجه به شما کمک کند. یکی از وجهه‌ها رو باید به این رو حساب کرد؛ که اگر رقبای شما در این حوزه سرمایه گذاری نکرده باشند یا اونقدر، ماجرا را جدی نگرفته باشند شما در این حوزه از آنها جلو خواهید افتاد.

که البته باید به این موضوع اشاره کنم؛ که باید برای سئو سایت و رسیدن به اهمیت سئو سایت برای رشد کسب وکار شما باید یا خود تولید محتوا کنید یا، سفارش سئو سایت داشته باشید.

آیا تا به حال شده از خود سوال بپرسید که، چگونه می‌شود بدون سوال و جواب دادن در بابت موضوعی شما بتوانید به جواب دلخواه خود برسید؟ آیا ابزاری وجود دارد که این امر را برای شما محقق سازد؟ در جواب شمایی که در جستجوی این جواب هستید باید بگویم که، بله گوگل با یکی دیگر از بهترین ابزارهایش اینجاست تا این امر را محقق سازد؛ و این ابزار گوگل دیسکاور نام دارد. در جلوتر ما این ابزار رو به شما به صورت کامل و جامع معرفی خواهیم کرد؛ که این ابزار برای سفارش سئو سایت و… چه کاربردهایی دارد.

گوگل دیسکاور

آیا تا به حال این تجربه را داشته اید؛ که یک عبارت مدنظرتان را به ابزاری بدهید و آن ابزار، به شما محتوایی رو نمایش دهد که نیاز شما رو بروآورده می‌کند؟ همه این گفته رو شما می‌توانید با ابزاری به نام Google Discover تجربه نمایید؛ از خوبی های این ابزار می‌توان به دارا بودن سرویس موبایلی برای دسترسی راحتر کاربران به آن، اشاره کرد.

گوگل دیسکاور برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شده؛ و بعد از این استقبال نام خود را از فید به دیسکاور تغییر داده است. ما در این ابزار می‌توانیم برای سفارش سئو سایت از آن استفاده کرده و با استفاده از آن، میتوانیم برای تولید محتوا هرچه باکیفیت تر در مقالات ویا سفارشات شما مشتریان عزیز محتوایی باکیفیت تر و با جذب و ترافیک بهتر برای وبسایت شما فراهم سازیم.

نحوه فعال سازی دیسکاور

شما می‌توانید برای فعال سازیGoogle Discover در مرورگر کروم خود رفته و با، ورود به صفحه اصلی مقالاتDiscover رو مشاهده کنید؛ البته بعضا ممکن است که بعضی افراد به خاطر مزاحمت ویا… آن را غیرفعال هم کرده باشند.

مزیت های گوگل دیسکاور در سفارش سئو سایت

اما از مزیت‌های اصلی گوگل دیسکاور برای شما شرح دهیم؛ باید بگویم که گوگل برای شمایی که کاربر این موتور جستجو هستید آن را توسعه داده است. تا شما بتوانید بدون هیچ سرچی ویا… به بروزترین اخبار مدنظرتان که سرچ می‌کنید؛ رو به شما در سریع ترین زمان ممکنه نمایش دهد. این ابزار در سفارش سئو سایت هم می‌تواند به تولید کننده محتوا در هرحوزه‌ایی که فعالیت می‌کند؛ کمک شایانی داشته باشد.

علاوه براخبار شما هم می‌توانید به محتواهای مفید، اطلاع از اخبارهای اظطراری و هشدارها و کمک به سئو سایت شما خواهد داشت؛ این کار به واسطه این است که، گوگل دیسکاور با افزایش ترافیک سایت، افزایش توجه و آگاهی از برند شما و بازدید بالا به سئو سایت شما کمک خواهد کرد.

نحوه کار Google Discover

نحوه کار با گوگل دیسکاور که شما به صورت معمول با موتور جستجو گوگل کار می‌کند؛ تفاوت دارد. در مرحله اول شما باید بدانید که Google Discover بخشی از مرورگر صفحه اصلی شما محسوب می‌شود؛ که به صورت معمول در انتهای صفحه بعد از جعبه سرچ قرار می‌گیرد.

شما در اینجا می‌توانید در یک کاروسل عمودی شکل محتواهای آن را تماشا، مطالعه و… کنید. در اینجا به شما در صورت معمول پیشنهاداتی نمایش داده می‌شود؛ که برای سفارش سئو سایت هم مناسب هستند و این پیشنهادها حاوی مواردی از جمله اخبار روز، محتوای همیشه سبز وجدیدی هستند؛ و درخود می‌توانند حاوی مواردی از جمله عکس، متن، ویدیو و… باشند.

نحوه انتشار محتوا

به صورت کلی موتور جستجو گوگل برای اینکه محتواهای مدنظر خودش را در گوگل دیسکاور به شما نمایش دهد؛ از تکنولوژی های پیشرفته خود مانند هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ بهره می‌گیرد.

فاکتورهای پیشنهاد Google Discover برای سفارش سئو سایت

آیا تا به حال از خودتان سوال پرسیده‌اید که، Google Discover به مخاطبان خود برچه مبنایی توصیه به مشاهده محتوایی می‌کند؟ در جواب شما عزیزان باید پاسخ دهم که، این پیشنهادها مبنی برعلایق شما بوده است؛ که در موتورجستجو گوگل سرچ داشته‌اید. در مورد فاکتورهای گوگل دیسکاور خوب است؛ که نکات زیر را بدانید. این نکات عبارت‌اند از:

Google Discover محتواهایی رو به شما نمایش می‌دهد؛ که در گوگل ایندکس شده و در سفارش سئو سایت قوانین فضای مجازی رو نقض نکرده باشد.

در این بخش محتواهای خبری و همیشه سبز در اولویت انتخاب قرار خواهند داشت؛ همچین این دست از مقالات باید تازه و جدید باشند.

دیسکاور محتوای مورد اطمینال و اعتماد را از بهترین و معتبرترین منابع برای مطالعه شما انتخاب خواهد کرد.

گوگل هم مانند سوشال مدیاهای مختلف دارای هوش مصنوعی و الگوریتمی است؛ که براساس آن فید سفارش برای مخاطبان خود را انتخاب می‌کند که، برای سفارش سئو سایت هم پیشنهادات خوبی ارائه می‌کند.

از دیگر فاکتورهای گوگل دیسکاور میتوان به تاریخچه جستجوی کاربران برای ارائه پیشنهادات به کاربران خود اشاره کرد؛ که این می‌تواند براساس معیارهایی از جمله تاریخچه سرچ کاربران، تاریخچه مرورگر و موقعیت مکانی شما و فعالیت های برنامه شماشت. که برطبق آن این پیشنهادها برای شما آماده و مهیای ارائه به شما خواهد شد.

همچنین که خود موتورجستجو گوگل برای ارائه ارائه پیشنهادات خود به شما از مشخصات ثبت شده شما در، جیمیل اعم از سن، جنسیت، علایق شما و… بهره می‌گیرد.

نکته درمورد گوگل دیسکاور

دیسکاور به صورت پیش فرض از قبل تنظیم شده است؛ و اگر شما بخواهید آن را شخصی سازی نمایید باید، در تنظیمات آن این کار را انجام دهید که، در صفحه اصلی این تنظیمات وجود ندارد.

تعریفی از رپورتاژ آگهی مفید در سفارش سئو سایت

کلمه رپورتاژ در اصطلاح انگلیسی برگرفته؛ از یک اصطلاح ترکیبی به معنی تبلیغات بوده و یک، تحریه است. امروزه واژه‌ایی به نام تبلیغات بومی هم به تازگی ها ساخته شده؛ که مابین رپورتاژ آگهی و تبلیغات نمایشی تفاوت قرار می‌دهد.

رپورتاژ در حقیقت مقاله‌ایی برای صفحه سایت یا یک محتوای ویدیویی‌ست؛ که طوری طراحی شده که در سفارش سئو سایت شبیه به دنیای واقعی نمایش داده شود. تا زمانی که توسط خواننده خوانده شد به آن اطلاعاتی، مفیدی به خواننده منتقل خواهد شد؛ تا به سمت این محتوا و خدمات که به آن جذب شود. در حقیقت این محتوا یک تبلیغات پولی است که، برای رسیدن به اهداف تبلیغات و مارکتینگ شرکت های تولیدی و خدماتی به کار می‌رود.

کاربرد این محتوا

این دست از محتوا برای این نوشته و سفارش سئو سایت برای آن انجام می‌شود؛ تا مخاطبان و مشتریان را به مشارکت مجاب کرده و از تبلیغات های معمولی بسیار موثرتر خواهد بود. از مهم ترین دلایل اهمیت این دست از تبلیغات ها به خاطر آگاهی رسانی آنهاست.

مطالعه کنید درباره   کپی رایتینگ و مفهوم آن

در انتهای مقاله‌ایی که برای شما نوشته می‌شود؛ کار را به این صورت به اتمام خواهید رساند که، بعد از رساندن نهایت اطلاعات به مشتریان و مخاطبان شما می‌توانید آنها را به بازدید از محصولات و خدمات‌تان ترغیب نمایید.

تفاوت تبلیغات های سنتی و رپورتاژ

زمانی که شما قصد دارید سفارش سئو سایت بدهید؛ باید تفاوت بین رپورتاژ آگهی و سایر محتواها بدانید تا در بودجه مالی که برای سرمایه گذاری دارید دچار زیان و خسران نشوید. همچنین که تفاوت بین تبلیغات سنتی و رپورتاژ هم از سایر مواردی است؛ که باید از آن خبر داشته باشید.

از تفاوت های رپورتاژ و تبلیغات های سنتی باید به این مورد اشاره کرد؛ که رپورتاژ فقط به شعارهای جذب کننده ویا موسیقی های فاخر تکیه نکرده و به مخاطبان شما اطلاعات ارائه می‌دهد.

مزیت رپورتاژ نسبت به تبلیغات سنتی

از مزیت های تبلیغات دیجیتال مانند رپورتاژ آگهی با تبلیغات سنتی برای زمان سفارش سئو سایت میتوان به ارائه، اطلاعات بسیار مفید به مشتریان نسبت تبلیغات های سنتی و درنهایت رغبت بسیار بیشتر مخاطبان شما برای اقدام به خرید اشاره کرد.

شما بایک سرچ ساده در دنیای موتورهای جستجو پی خواهید برد؛ که رپورتاژها نسبت به تبلیغات های سنتی تاثیر بسیار بیشتری روی شما به عنوان یک مشتری خواهد گذاشت.

این دست از تبلیغات های بومی(رپورتاژها) که بسیارهم در دنیای تبلیغات های دیجیتال بسیار پرطرفدار شده است؛ تاثیر بسیار بیشتری نسبت به مشتری در تبلیغات‌های بصری(بنری) دارد. به این معنا که توجه مخاطبان بیشتر به متمرکز می‌شود تا تبلیغات های بنری که در سایت ها گوناگون به چشم شما می‌خورد.

مسئولیت‌های رپورتاژهای تبلیغاتی

شما حتی اگر در بسیاری از تبلیغات های سنتی که مانند تبلیغات های دنیای دیجیتال در سفارش سئو سایت رپورتاژ آگهی کارکرده‌اند رو مشاهده کرده باشید؛ می‌بینید که این کسب وکارها برای اینکه، حجم انتقادات احتمالی نسبت به خدماتی که آن شرکتی که برایش آگهی کارکرده‌اند رو بردارند. در بخش ابتدایی مقاله قبل شروع آگهی های تبلیغاتی خود درج می‌کنند؛ که مسئولیت این آگهی با شرکت‌شان نبوده و فقط آنها مسئول قرار دادن آگهی در پلتفرمشان هستند.

مقایسه محتوای حمایت شده و رپورتاژ آگهی در سفارش سئو سایت

در زمانی که شما درحال سفارش سئو سایت برای کسب وکار خود هستید؛ باید این را لحاظ کنید که رپورتاژ آگهی مثل محتوای حمایت شده (اسپانسری) نیست. بیشتر نشریه ها و برنامه ها برای اینکه بتوانند هزینه های بالای برنامه نویسی خود را برگردانند؛ شروع به پذیرش تبلیغات می‌کنند. که این دست از محتوا در حقیقت نوعی ابزار برای شکل دادن به هویت و تصویری از آن برای افزایش بازدید استفاده خواهند کرد.

در واقع میتوان اینگونه بیان نمود که، محتوای اسپانسری محتوایی است؛ که برای بعضی از سایت‌هایی که سفارش سئو سایت دریافت می‌کنند به، خواست صاحبین مشاغل یا محصول نوشته خواهد شد. تا محصولات ویا خدمات‌شان را معرفی کنند.

بسیاری از مشاغل به برنامه ها ویا نشریات مختص به کار خود پرداخت می‌کنند؛ تا برای آنها رپورتاژآگهی در برنامه انها اجرا شود. تا پیغام ها آنها در برنامه مدنظر یا نشریه مورد توجه شان نمایش داده شود؛ و این دو به وضوح باهم تفاوت های چشمگیری دارند.

نکته: رپورتاژ هیچگونه دخالتی(ورودی) در محتوای تحریه نخواهد داشت.

مزایا ومعایب رپورتاژ آگهی

خب همانگونه که ممکن است؛ هرچیزی مانند خدمات، کالا و… دارای مزایا ومعایبی باشند. در سفارش سئو سایت باید این نکته را هم خدمت شما عرض کنم که، رپورتاژ آگهی هم دارای مزایا و معایب خاص به خود است. در ادامه ما به شما مزایا و معایبی از رپورتاژ به شما معرفی خواهیم کرد؛ که اینها عبارت‌اند از:

مزایا رپورتاژ برای سفارش سئو سایت

۱-ارزان تر و بسیار جذاب‌تر از تبلیغات های سنتی به شمار می‌رود

۲-توانایی نفوذ به مسدود کننده های تبلیغات و سایر نرم افزارهای این کار را دارند

۳-بعد از اینکه مخاطبان را به سوی خدمات و کالا شما جذب شد؛ شما توانایی بیشتری برای ارائه مزایای آن خواهید داشت.

معایب رپورتاژ

۱-این امکان هم در رپورتاژآگهی وجود دارد؛ که مخاطبان احساس کنند که فروش به آنها تحمیل شده است.

۲-امکان دارد که نشریه ها ویا مجلاتی که به تبلیغات بسیار وابسته هستند؛ اعتبارشان را دربین مخاطبان خود کاهش دهند

۳-حتمی باید یکسری قوانین به خصوصی در این امر رعایت شود.

سئو چیست؟

سئو به فرایندی گفته می‌شود که در آن سایت را برای موتورهای جستوجو با دستکاری المان های داخلی مانند تگ های هدینگ، تصویر، متن جایگزین تصویر و… نیز بهینه سازی می‌کنید. شما می‌توانید برای بهینه سازی سایت تان ۲ کار را انجام دهید؛ اولین کار اینکه خودتان زمان گذاشته و از منابع رایگان یا پولی خودتان سئو را آموخته، و برای خودتان کار را انجام دهید. که خب این کار برای شما بسیار زمانبر و سخت خواهد بود.

شما می‌توانید برای اینکه سئو سایت تان را با هزینه پایین تر انجام شود؛ به یک شرکت معتبر سفارش سئو سایت خود را داشته باشید.

خب می‌دانید که در بحث سفارش سئو سایت برای سایت شما هرشرکت ویا نیروی، تولید کننده محتوایی باید با جدیدترین‌ الگوریتم‌ های گوگل کدامند آشنا باشد. از همین روست که ما باید به عنوان متخصصان تولید محتوا و سئو باید با این الگورتیم‌ها آشنا شده؛ و بتوانیم براساس این الگوریتم ها کار خودمان و شما را پیش ببریم. در جلوتر ما به شما درمورد الگوریتم های گوگل و همین طور یکسری مقدمات که خوب است؛ بدانید صحبت خواهیم داشت.

در جلوتر ما به شما ابتدا مفهومی از الگوریتم های گوگل رو معرفی خواهیم نمود.

مفهوم الگوریتم گوگل چیست؟ مهم در سفارش سئو سایت

در مبحث اینکه جدیدترین الگوریتم های گوگل کدامند باید به شما عرض کنم؛ که شما قبل از اینکه به سمت شناخت الگوریتم های گوگل بروید بهتراست تا، با مفاهیم اولیه آن آشنا شوید. الگوریتم های گوگل یک مجموعه از دستورالعمل هایی هستند که به صورت دقیق و با نهایت جزئیات مراحل سئو را بیان کرده؛ و به شما در بهینه سازی صفحات سایت‌تان هدف به شما می‌دهد.

به عنوان مثال زمانی که شما در سوشال مدیایی مانند اینستاگرام روی پستی یا روی استوری تعامل نشان می‌دهید؛ اینستاگرام آن را متوجه شده و به صورت مدام در اکسپلور به شما چنین پست هایی رو نمایش می‌دهد. شما میتوانید جهت اطمینال برای موفقیت در امر سئو از سفارش سئو سایت استفاده نمایید.

چالش های گوگل در ایندکس مقالات در جدیدترین الگوریتم های گوگل کدامند

با توجه به اینکه کاربران زیادی در موتور جستجو گوگل وجود دارند؛ و درکنار آن سایت ها و مشاغل زیادی وجود دارد که در این فضا شروع به کسب درآمد از این فضا هستند. پس باید چیزی وجود داشته باشد که، گوگل بتواند براساس آن به محتواهایی که می‌خواهد در موتور جستجویش منتشر کند؛ نظارت داشته باشد.

برای این نظارت که محتوایی کپی نباشد، از کیفیت لازم برخوردار باشد، سئو کلاه سیاه و… در آن اجرا نشده باشد؛ به طور قطع باید این الگوریتم ها باشند. از چالش ها و فاکتورهایی که باید مراقب باشد تا، سفارش سئو سایت به درستی انجام شده یا اتفاقاتی که بخواهد سرگوگل کلاه بذارد نباشد؛ باید این فاکتورها رعایت شود. از این فاکتورها میتوان به مواردی مانند: محتوا باکیفیت، سرعت وبسایت، تجربه کاربری، بک لینک ها و… را به صورت مدام بررسی کنند.

پس بسیار مهم است؛ که بدانید جدیدترین الگوریتم های گوگل کدامند. تا در زمان تولید محتوا ویا ایندکس آن در موتور جستجویی مانند گوگل به مشکل برخورد نکنید.

اهداف ایجاد الگوریتم های گوگل برای سفارش سئو سایت

به راستی تا به حال با خود فکر کرده‌اید که، چرا الگوریتم های گوگل به وجود آمده و ما باید طبق آنها سفارش سئو سایت و سئوی سایت رو انجام دهیم. در ادامه ما به شما ۲ دلیل بسیار مهم برای وجود این الگوریتم ها را بیان خواهیم کرد؛ پس حتمی ادامه این بحث رو با دقت مورد مطالعه قرار دهید.

ارتقا کارایی و دقت موتور جستجویی مانند گوگل

گوگل رتبه نخست موتورهای جستجو در جهان را دراختیار خود دارد؛ وبرای به دست آوردن این رتبه و حفظ آن از الگورتیم های خود به خوبی بهره می‌برد. درکنار همه این مواردی که برای حفظ و به دست آوردن رتبه یک موتورهای جستجو به شما عنوان کردیم؛ از تکنولوژی های پیشرفته‌ایی برای حفظ جایگاه خود بهره گرفته که از جلمه آنها، میتوان به ماشین لرنینگ و همینطور هوش مصنوعی اشاره کرد.

ارتقا رتبه بندی

دلیل دومی که بسیار مهمه و باعث شده تا در بحث جدیدترین الگوریتم های گوگل کدامند گوگل روی این الگوریتم‌ها متمرکز شده؛ و سرمایه گذاری کرده میتوان به افزایش دقت در رتبه بندی صفحات و مقالات مختلف اشاره داشت. به عنوان مثال زمانی که شما درمورد موضوعی در گوگل شروع به سرچ می‌کنید؛ وبه دنبال بهترین مقاله برای رسیدن به سوال جوابتان هستید این الگوریتم ها، بهترین مقاله رو براساس معیارهایی که گوگل و این الگوریتم های برای موتور جستجو تعریف کرده‌اند مقالات رو در، رتبه بندی مختلف قرار می‌دهند.

جدیدترین الگوریتم های گوگل برای رعایت در سفارش سئو سایت

در ادامه ما به شما درمورد چند مورد از جدیدترین الگوریتم های گوگل توضیح خواهیم داد؛ که عبارت‌اند از:

الگوریتم به روزرسانی محتوای مفید اولین در لیست جدیدترین الگوریتم های گوگل کدامند

این الگوریتم که از جدیدترین های موتورجستجو گوگل به شمار می‌رود؛ در سال ۲۰۲۲ معرفی شده است. هدف گوگل از انتشار این الگوریتم درواقع برای مخاطبان خاصی است؛ که به دنبال محتوایی تخصصی در موتورهای جستجو هستند. و همچین این سفارش سئو سایت قابل اعتماد، معتبر و برآورده کننده نیازها و خواسته کاربران خواهد بود؛ که این الگوریتم در گوگل تا به حال ۴ بار آپدیت و از مهم ترین و جدیدترین الگوریتم های گوگل کدامند به شمار می‌رود.

الگوریتم نقد و بررسی خدمات ویا محصولات

این الگوریتم گرچه جزو الگوریتم های جدیدی در گوگل به حساب نمی‌اید؛ اما ما به خاطر آپدیت های مداوم، ناآشنایی بعضی سئوکاران با تجربه و… این رو در این لیست برای شما آورده‌ایم. هدف از انتشار این الگوریتم توسط گوگل تعیین محتواهایی برای بررسی محصولات ویا خدمات توسط نویسده های سایت های ارائه دهنده خدمات ویا کالا به شمار می‌رود؛ جدیدترین الگورتیم های گوگل کدامند به صورت معمول این دست از مقالات ویا صفحات برای بررسی این دست دارای ویدیویی، عکس، متن و… است. که به صورت حتمی این الگوریتم باید در سفارش سئو سایت رعایت شود.

تشخیص یک شرکت معتبر برای سفارش سئو سایت

شما برای اینکه متوجه شوید که آیا یک شرکتی، سابقه کاری خوبی در حوزه سئو سایت دارد یا نه؟ می‌توانید از نمونه کارهای آن متوجه شوید؛ به عنوان مثال نمونه کارهای آن شرکت رو مشاهده و باکلمات کلیدی که سایت شان سئو شده را در گوگل سرچ کنید. اگر دیدید که سایت آنها در گوگل بالا می‌آید که آن شرکت برای این کار مناسب است؛ اما اگر نه که پس به آن شرکت اعتماد نکنید.

تشخیص کلمه کلیدی سئوی سایت

شما برای اینکه متوجه شوید یک سایت با چه کلمات کلیدی سئو شده؛ باید صفحه اصلی آن را بازکرده و روی قسمتی که درهنگام ایجاد تب ایجاد می‌شود؛ نگه دارید تا متوجه شوید با چه کلمات کلیدی سایت شان سئو شده است.

اگر سایتی هم خودش و هم دیگر سایت‌های زیرمجموعه سئو مناسبی نداشته باشد؛ پس اعتباری برای سفارش سئو سایت برای آن شرکت وجود نخواهد داشت.

اهمیت سفارش سئو سایت

امروزه برای کسب وکارها که برندینگ از اهمیت بالایی برخوردار شده است؛ که یکی از این حوزه های برندینگ در بخش دیجیتال به واسطه وجود مخاطبان بسیار برای انجام معامله کالا یا خدمات بیزنس ها شده است. امروزه در بحث های مختلف نیز برندها و کسب وکارهای زیادی سرمایه گذاری داشته‌اند؛ از همین روست که دیگر شرکت ها به سفارش سئو سایت اهمیت ویژه‌ایی داده‌اند.سفارش سئو سایت

مزایا سئو

سئو دارای مزایای بسیار خوب و زیادی است، که ما به شما در ادامه چند مورد از آنها را معرفی می‌کنیم؛ تا بدانید چرا کسب و کارهای زیادی در این حوزه سرمایه گذاری فراوانی داشته اند. از مزایایی که سئو سایت برای بیزنس ها داشته است عبارت‌اند از:

افزایش مخاطبان

با بهبود نتایج سایت شما در موتورها جستوجو، سایت شما بیشتر دیده خواهد شد؛ که نتیجه آن این است که سایت شما مخاطبان و درنتیجه فروش محصول ویا خدماتتان افزایش خواهد داشت. که خود این امر یکی از دلایل واجب برای سفارش سئوی سایت است.

افزایش اعتماد مخاطبین

شما زمانی که برای سایت خودتان سئو را انجام می‌دهید؛ وباعث می‌شوید تا هم مخاطبان و هم موتورهای جستوجو، سایت شما را مورد پسند خودشان قرار دهند. خود به خود باعث ایجاد تبدیل مخاطب به مشتری خواهید شد؛ که این امر با استفاده از متدهای مختلف سئو قابل انجام شدن است.

مطالعه کنید درباره   خدمات و سفارش تولید محتوا | با کیفیت بالا و قیمت مناسب

این نکته را خدمت شما ذکر کنم؛ که همین امر می‌تواند باعث برندینگ حوزه کاری شما در فضای دیجیتال شود.

کاهش هزینه‌های ناشی از تبلیغات در سفارش سئو سایت

شما زمانی که با استفاده از تولید محتوا برای، مخاطبانتان محتوای باکیفیت تولید و سئو کنید؛ باعث می‌شوید که با هزینه بسیار پایین تر مخاطبین بسیار بیشتری، از تبلیغات رو به سایت خود جذب نمایید. که این هم از مهمترین مزیت های سفارش سئو سایت است.

موتور جستوجو

شاید عبارت موتورجستوجو کمی برای شما گنگ باشد؛ بهتر است که اینگونه شما این سایت ها رو بشناسید که به امثال بینگ، گوگل و… که برای شما سرچ و نتیجه دلخواه رو به شما نشان می‌دهند موتور جستوجو گفته می‌شود.

سایر خدمات سئو سایت

خدماتی که برای سفارش سئو سایت ما به شما ارائه خواهیم کرد عبارت‌اند از:

تحقیق کلمات کلیدی

تدوین استراتژی برای سئو سایت شما ودر راستای کسب وکار شما

انجام تحلیل رقبا قبل وبعد سئو سایت

بهینه کردن سایت از نظر سئو تکنیکال

ساخت محتوا برای سایت شما موثر در سئو سایت شما

سفارش سئو سایت

برای سفارش سئو سایت باید این نکته را به شما ذکر کنیم که، شما باید به شرکتی سفارش خود را بسپارید. که تجربه کافی برای انجام این کار را، در نمونه قبلی که تکمیل کرده‌اند؛ به شما نشان داده باشند. و متخصصان آن به صورت دائم در جریان همه، به روزرسانی های الگوریتم های گوگل برای، موتور جستوجویش باشند.

شما می‌توانید با ویستا و خدمات آن بیشتر آشنا شوید.

تجربه سئو سایت

همانگونه که بالاتر به شما اشاره کرده‌ام شما باید، سفارش خود را به شرکتی واگذار کنید. که نمونه کار قابل قبولی نیز در، این حوزه داشته باشند؛ مانند شرکت ویستا که، با نزدیک به ۲۰ سال تجربه کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت است.

این نمونه کارها برای اطمینال از سفارش سئو می‌توانید، نمونه کارهای مشاهده کنید؛ که شرکت ویستا برای چه اشخاصی، چه شرکت‌هایی دولتی و خصوصی و… طراحی سایت و سئو انجام داده است.

نکته مهم درباره تجربه سئو سایت

این را هم به شما عرض خواهم کرد که، بررسی رزومه هرشرکت در همان حوزه کاری هم مهم است. که باید این نکته را به شما بگویم؛ که شرکت ویستا در اکثر حوزه های کاری نیز خدمات طراحی سایت و سئو را نیز انجام داده است.سفارش سئو سایت

این را که باید به شما ذکر کنم و بسیار مهم است نمایش نمودار اطلاعات بازدید و کلیک سایتی که، آدرس آن پوشانده شده باشد؛ مجاز خواهد بود. در غیر این صورت مغایر با قوانین حریم شخصی، خواهد بود.

به همین خاطر است که شرکتی که تمام قوانین رو می‌پذیرید و برمبنای، آن کار می‌کند. شرکت مطمئن تری نسبت به سایر شرکت ها برای، سفارش سئو سایت خواهد بود؛ ودر کنار آن شرکت باید تمام قوانین امنیتی رو درنظر بگیرد. در غیر اینصورت ممکن است؛ سایت های رقیب به سایت شما نیز نفوذ کنند. و سئو سایت شما را به طور کلی، ازبین ببرند.

خدمات قابل ارائه در صورت سفارش سئو سایت

زمانی که شما به ما سفارش برای سئو می‌دهید؛ شما برای آن خدماتی که بالاتر به شما ذکر کرده‌ایم. رو دریافت خواهید کرد که، این خدمات رو به صورت کامل تر به شما شرح خواهیم داد.

زیرشاخه های سئو

سئو برای سایت های مختلف یا بهتر بگم برای همه‌ی سایت‌ها باید، این زیرشاخه ها به درستی رعایت شوند؛ تا سئوی یک سایت تکمیل و مورد پسند گوگل و مخاطبان قرار بگیرد. این زیر شاخه‌ها عبارت‌اند از:

سئوی داخلی

در سفارش سئوی سایت شما باید یکی از اصلی و مهم ترین شاخه های سئو را رعایت کنید؛ که این زیرشاخه سئوی داخلی است. بهینه سازی داخلی سایت یعنی اینکه شما با استفاده از المان های داخل سایت، سایت تان را برای موتورهای جستوجو از جمله گوگل و… نیز سئو نمایید.

هرآنچه که باید از سئو داخلی بدانیم

با توسعه و قدرت گرفتن موتورهای جستجو در گذر زمان، وبسایت ها وکسب وکارهایی که در این حوزه سرمایه گذاری کرده‌اند؛ رقابت آنها بسیار بیشتر از قدیم شده است. حال با این اوضاعی که در بحث سئو پیش آمده است؛ دیگر نمی‌توان امید داشت که شما با قرار دادن، محتوایی ساده بتوانید از رتبه بالای موتورهای جستجو بهره مند شوید. در سفارش سئو سایت که بهینه سازی داخلی شامل بخش هایی به نام سئو داخلی و بهینه کردن داخلی است؛ اما تا به حال با خود فکر کرده‌اید که، برای به دست آوردن رتبه بالاتر در رنک‌های موتورهای جستجو باید چه اقداماتی رو انجام داد؟

قدم اول در موتورهای جستجو

در قدم اول برای سئو داخلی در موتورهای جستجو شما باید، موضوع سایت‌تان را برای آنها مشخص و آشکار نمایید. در اینجاست که پای تحلیل سایت برای سئوی داخلی درمیان می‌آید؛ که در ادامه باید به شما ذکر کنم که شما برای انجام این کار باید در صفحه سایت‌تان از متن، رسانه، تگ های تایتل، دیسکریپشن و… و همچنین کدهای اچ تی ام ال و لینک سازی داخلی که به ساختار صفحه سایت شما را برای موتورهای جستجو عیان می‌کند؛ استفاده نمایید. که در سفارش سئو سایت شما باید به این نکات توجه فرمایید.

درمورد مزایای بهینه سازی

اگر شما به درستی نحوه سئو داخلی سایت خود را انجام دهید؛ مطمئن باشید که، به رنک های بالایی در موتورهای جستجو خواهید رسید. و این یک واجب برای شما خواهد بود؛ چون رقبای بسیاری در حوزه کاری شما سرمایه گذاری کرده‌اند.

ابزارهای سئو داخلی برای سفارش سئو سایت

در سئو داخلی که در سفارش سئو سایت شما به یکسری ابزار برای کمک به شما در، انجام بهینه سازی سایت‌تان نیاز خواهید داشت؛ این ابزارهای به شما در انجام سئوی سایت شما چه در سئوی خارجی، داخلی و تکنیکال کمک شایانی خواهند کرد. در ادامه این مطلب ما به شما ابزارهای سئویی رو معرفی می‌کنیم؛ تا شما بتوانید با استفاده از آنها به بهترین شکل ممکنه، بهینه سازی سایت خود را انجام داده و در موتورهای جستجو رتبه بسیار خوبی دریافت نمایید.

مزیت های این ابزارها

قبل از ادامه که به شما این ابزارها رو معرفی نماییم ابتدا بهتر است؛ که کمی از مزیت های این ابزارها رو به شما معرفی نماییم. از این مزیت‌ها میتوان به نشان دادن ایرادات سئویی سایت شما(چه بهینه سازی داخلی، خارجی و تکنیکال)، وجود تگ‌های تکراری، متن‌های جایگزین عکس و… اشاره کرد.

در ادامه شما با این ابزارها آشنا می‌شوید؛ که سفارش سئو سایت شما مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارت‌اند از:

۱-ابزار رتبه بندی SE

۲-ابزار Semrush

۳-sitechecker

۴-simalte

۵-serpstat

۶-Woorank

۷-ahref

این ابزارهایی که ما به شما معرفی کرده‌ایم؛ تنها بخشی از ابزارهای خارجی بوده‌اند که، در آنالیز سئوی سایت شما، تحلیل رقبا و… به شما کمک خواهند کرد.

اما اگر شما علاقه مند به استفاده از ابزارهای ایرانی هستید؛ می‌توانید از ۲ ابزار محبوب آن مانند میزفاتولز و جت سئو هم استفاده کنید که، از بهترین ابزارهای ایرانی به شمار می‌روند.

هرکدام از این ابزارهایی که ما به شما معرفی کرده‌ایم؛ دارای مزایایی در حوزه کاری شان هستند. و هریک در بخشی از سئو کارایی دارند؛ به عنوان مثال ابزار اچرف در تحلیل رقبا و بررسی کامل و جامع سئو سایت کاربرد دارد. یکسری دیگر برای بررسی فقط سئوی داخلی مانند woorank و simalte که به شما در بررسی اشتباهات و نقاط قوت‌تان کمک شایانی می‌کند. اما این را هم بدانید که هرکدام از این ابزاها به شما در بخش های مختلف سئو برای بهبود نتیجه بهینه سازی شما، بسیار کمک کننده خواهد بود.

مزیت ها و معایب دیگری از این ابزارها

از دیگر مزایا و معایبی که این ابزارها در سفارش سئو سایت کمک به بهینه سازی سایت شما خواهند داشت؛ این است که می‌‌توانند به شما حتی آدرس جایی که باید تعمیر ویا اصلاحات رو انجام دهید رو، به صورت مستقیم خواهند داد که این، خود کمک شایانی به رفع ایرادات شما خواهد کرد.

بهترین ابزارهای سئو داخلی در سفارش سئو سایت

در بحث اینکه ما بخواهیم به شما ابزاری رو به عنوان بهترین ابزار معرفی کنیم؛ باید به شما بگویم که بهترین ابزاها ابزاری خواهد بود که بتواند، علاوه بر اینکه تجزیه و تحلیل سئو داخلی رو داشته باشد بتواند به شما در دیگر موارد، از جمله بک لینک‌ها، سئوی خارجی، تکنیکال و… به شما کمک نماید.

از این حیث ما می‌تواینم به شما ۲ ابزار خارجی که در سفارش سئو سایت شما استفاده می‌کنیم؛ به سمراش و اچرف رو به شما معرفی کنیم؛ در کنار آن به شما ابزارهای ایرانی که از این قابلیت ها برخوردارند باید، ابزاری به اسم میزفاتولز اشاره کنم.

نکته

علاوه بر همه این مواردی که به شما اشاره کردیم؛ باید ابزار مورد استفاده شما به همه دامنه از جمله .ir ، .com ، .net و… نیز خدمات خود را ارائه بدهد.

تفاوت سئو داخلی و خارجی

در بحث تفاوت سئو داخلی و خارجی باید این نکته را به شما عنوان کنم؛ که تمامی موارد بهینه سازی از اهمیت ویژه‌ایی برخوردارند. چه سئوی داخلی، چه بهینه سازی خارجی و تکنیکال که شما را نمایش دادن در رنک های بالاتر موتورهای جستجو کمک شایانی خواهد داشت.

از تفاوت های داخلی وخارجی باید به این موارد اشاره کرد؛ که سئوی داخلی برای سفارش سئو سایت این بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد تا شما، صفحات داخلی خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. تا گوگل درک بهتری از موضوع صفحه شما داشته باشند؛ اما در سئوی خارجی شما برای اینکه بتوانید برای سئوی سایت خودتان اعتبار در خور صفحه تان جور نمایید. باید برای سایت خود مقاله ویا رپورتاژآگهی کار کرده و آنها را در سایت های دیگر که برای شما بک لینک ایجاد خواهند کرد؛ قرار دهید.

تا اینگونه بتوانید اعتبار سایت خود را در میان دیگر رقبا سرسخت حوزه کاریتان، در موتورهای جستجویی مانند گوگل افزایش دهید.

از زیر شاخه‌های سئو عبارت‌اند از:

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ مربوط به مراحل اولیه کار، خواهد بود. زمانی که یک سایت نوپا است باید از، کلمات کلیدی استفاده شود. که رقابت در آنها کم بوده و میتوان به راحت ترین شکل ممکن نیز رقابت را، انجام داد. به عنوان مثال باربری در غرب تهران. این کلمه کلیدی برای کلیت سایت با آن سئو خواهد شد. این کلمات با ابزارهای مختلفی از جمله خود گوگل، اچرف، سمروش، کی دبلیو فایندر و… نیز که می‌توانند رهگشای کار ما، سئوکاران و شما مشتریان عزیز باشند.

نکته درباره کیورد ریسرچ

این نکته را درنظر داشته باشید؛ که تحقیق کلمه کلیدی در چیدان استراتژی کلی کسب و کارتان بسیار مهم است. چون تمام این سرچ‌ها براساس همین تحقیق کلمات کلیدی صورت خواهد گرفت.سفارش سئو سایت

تحیل سئویی رقبا

در مراحل سفارش سئو سایت نیز، یکی از کارهایی که برای شما انجام خواهد شد. تحلیل رقبا در مراحل اولیه وحتی در زمانی که، شما به صورت یک ساله باشرکت ما قراردادی در حوزه سئو دارید؛ انجام خواهد شد. که این تحلیل رقبا توسط بعضی ربات‌هایی که بالاتر هم به شما معرفی نموده‌ایم؛ انجام خواهد شد.

در اینجا ما تلاش می‌کنیم که روش‌هایی که رقبای شما برای برندینگ سایت خود به کار گرفته‌اند؛ پیدا نموده و برای شما هم مانند آن را اجرا نماییم. در این زمان که مراحل اولیه کار است به جای اینکه، علایق وسلایق خود را برای برندینگ نباید پیاده سازی کنید. زیرا شما برای رقابت برای رقبا در مراحل اولیه باید، مانند رقبا ولی بهتر رفتار نمایید. تا بعد از اینکه بیشترین سهم بازار رو از رقبا گرفتید؛ بتوانید روش های خود را پیاده سازی کنید.

سئوی خارجی

سئوی خارجی هم از اهمیت خاص خود نیز برخوردار است؛ یعنی نه اینکه مثلان ما گفتیم سئو داخلی مهم سئوخارجی اهمیت ندارد نه.! اینجا باید به شما بگویم که شما وقتی با استفاده از رپورتاژ آگهی ویا… برای سایت خود بک لینک دریافت می‌کنید؛ اینگونه به سایت خود اعتبار می‌دهید که باعث می‌شود، که گوگل رنک خوبی به سایت شما در موتورهای جستوجو دهد.

سئوی خارجی استراتژی خاص خود را دارد که، شما باید برای سایت خود یکسری بک لینک های رایگان و یکسری بک لینک های پولی دریافت نمایید؛ که ما باید بر طبق استراتژی حوزه سفارش طراحی سایت شما این کار را انجام دهیم.

سئو خارجی برای سایت چیست؟ چرا باید به سئوی خارج از صفحات سایت اهمیت داد؟ آیا واقعان سئو خارج از صفحات وب مهم خواهد بود؟ در ادامه‌ی قصد داریم تا این موارد رو برای شما به صورت کامل شرح دهیم؛ تا شما هم از اهمیت این موضوع و سفارش سئو سایت مطلع شده و بدانید که همانگونه که چرا باید شما روی بهینه سازی سایت به صورت داخلی و خارجی برای موتورهای جستجو و همین طور کاربران اهمیت داده و روی آن سرمایه گذاری داشته باشید؟

مطالعه کنید درباره   طراحی سایت در ستارخان

پس ادامه این قسمت رو حتمی همراه ما باشید؛ تا در مورد اهمیت این موضوع بیشتر آشنا شوید.

سئو خارجی همراه با سفارش سئو سایت

در پاسخ به سوالی که برای شما پیش آمده است؛ که سئو خارجی چیست؟ باید اینگونه به شما پاسخ بدهم که، بهینه سازی خارج از صفحه برای سایت شما به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود؛ که برای سایت شما در خارج از صفحه سایت شما صورت خواهد گرفت. در گذشته بسیاری از سئوکاران حتی باتجربه از سئوی خارجی و لینک سازی در کنار سفارش سئو سایت به جای یک دیگر استفاده می‌کردند؛ اما امروزه چک لیست های بهینه سازی خارجی به این ترتیب شده است.

چک لیست سئو خارجی

که این چک لیست عبارت است از:

لینک سازی خارجی با تاثیر بسیار خوب و بک لینک ها

بازاریابی محتوایی

برندینگ

سوشال مدیا

روابط عمومی

اینفلوئنسرمارکتینگ

انجمن ها

مناسبت ها

ارسال محتوای مهمان

پادکست ها

سندیکای محتوا فهرست های محلی

ثبت بازخوردها و نظرات

همه این موارد از چک لیست امروزی سئو خارجی که به شما ذکر کرده‌ایم؛ همه مواردی بسیار مهم است که در امر بهینه سازی صفحه سایت شما در کنار آن سفارش سئو سایت در خارج از صفحه برای وب سایت شما از اهمیت، ویژه‌ایی برخوردار خواهد بود.

اهمیت بهینه سازی خارج از صفحه سایت در کنار سفارش سئو سایت

بهینه کردن سایت شما در خارج از صفحه سایت دارای اهمیت های ویژه‌ایی است؛ که این اهیمت از این حیث مهمه که باعث بالارفتن اعتبار سایت شما نزد موتورهای جستجو، محبوب شدن سایت شما نزد کاربران و موتورها و قابل اعتماد شدن نزد کسب وکار شما پیش مخاطبان اشاره داشت.

چرایی اهمیت بهینه سازی خارج از سایت شما

آیا تا به حال درمورد اعتبار دامین خود در سئو خارجی فکر کرده‌اید؟ آیا میتوان گفت که سایت شما بدون داشتن این ویژگی دامین سایت شما توانایی رقابت با رقبای خود را خواهد داشت؟ این ویژگی باعث می‌شود تا سفارش سئو سایت سایت ها با اعتبار دامین بالا نسبت به، رقبای با اعتبار دامین پایین تر در رتبه پایین تری قرار بگیرند.

از همین رو هر وبسایتی که اعتبار بالاتری در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و… داشته باشد؛ در رتبه های بالاتر و درنتیجه بازدید بیشتر وحتی درآمد بیشتری رو برای خود می‌تواند برای خود متصور شود.

شما هنگامی که از یک سایت با اعتبار بالاتر بک لینک دریافت نمایید؛ چون اون سایت از عتبار بالاتری نسبت به سایت شما برخوردار است و بعد لینک دادن، به وب سایت شما اعتبار سایت خود را با شما تقسیم می‌کند. باعث می‌شود تا رتبه سایت شما و سفارش سئو سایت شما هم چند پله به بالاتر کشیده شود؛ که خود این امر از مهم ترین دلایل اهمیت سئوی خارجی خواهد بود.

در ادامه ما به شما چندتا از چک لیست های سئو خارجی رو توضیح خواهیم داد؛ تا شما این چک لیست هارو بهتر شناخته و درک نمایید.

ایجاد لینک در سئو خارجی با سفارش سئو سایت

با توجه به الگوریتم های جدید گوگل لینک سازی خارجی از اهمیت، بسیار بالایی برای موتورهای جستجو برخوردار است؛ اما این نکته را هم بدانید که، چگونه لینک سازی خارجی باید، برای سایت شما انجام شود. کسب لینک از وب سایت های با اعتبار بالاتر به سایت شما کمک می‌کند؛ تا از اعتبار بسیار بهتر و بالاتری نسبت به سایر رقبای حوزه کاریتان برخوردار شوید.

این بک لینک هایی که شما از سایت های دیگر(سئو خارجی) با سفارش سئو سایت دریافت می‌کنید؛ مانند رای اعتمادی است که به وبسایت شما و اعتبار آن داده می‌شود. شما باید در لینک سازی این هدف رو دنبال نمایید که، از سایت های با اعتبار بالا بک لینک های باکیفیت دریافت نمایید؛ همیشه این ضرب‌المثل رو به خاطر داشته باشید که کیفیت مهم‌تر از کمیت است. یعنی اینکه اگر شما ۳ تا بک لینک باکیفیت داشته باشید؛ بهتر از ۱۰ بک لینک با کیفیت پایین خواهد بود.

انواع بک لینک در سئو خارج از صفحه

در ادامه ما به شما انواع بک لینک ها رو معرفی می‌کنیم؛ که شما می‌توانید برای سایت خود ایجاد کنید. این دست از بک لینک ها عبارت‌اند از:

پیوندهای طبیعی

لینک هایی به شمار می‌رود؛ که به مقاله شما ارتباط داشته و بدون درکار بودن اجباری به وسیله نویسنده آورده خواهد شد.

پیوندهای دستی

مجموعه‌ایی از لینک ها هستند که، توسط کاربران به صورت عمد برای پیوندسازی بین صفحات ساخته خواهد شد. اگر بخواهیم برای شما مثالی بزنیم؛ باید اشتراک گذاشته شدن محتوای شما به صورت پیشنهادی توسط دیگران انجام خواهد شد.

پیوندهای خودکار

لینک هایی هستند که به صورت خودکار ایجاد خواهد شد. از این پیوندها میتوان به بخش دسته بندی آنلاین، امضا انجمن و… که به احتمال زیاد توسط ربات بدون دخالت انسانی ساخته خواهد شد.

در این جا تمام بک لینک‌هایی که برای شما تعریف شده است؛ بک لینک های رایگان بوده و در ادامه ما به شما بک لینک های پولی رو معرفی خواهیم کرد.

بک لینک های پولی

از بک لینک های پولی میتوان به بک لینک های کامنتی و رپورتاژآگهی اشاره نمود.

بهینه سازی تکنیکال

بهینه سازی تکنیکال مربوط به زمانی است که، شما باید تمام چیزهایی که لازم است. رو در سایت تان ایندکس یا نمایش دهید. که لازمه آن کار و استفاده از سرچ کنسول است؛ که اینجای کار شما باید کار را به یک شرکت با، سئو کار خبره و کارکرده نیز واگذار کرده باشید.

در کنار این ایندکس نمودن صفحات نیاز دیگر هم یکسری خورده کاری، مانند بهینه سازی صفحات برای سرعت آن، بهینه نمودن برای موبایل و… نیز خواهد بود. اگر سرعت سایت شما نیز بهینه نباشد هم، رنک صفحه سایت شما افت خواهد کرد وهم کاربران کمتری روی آن کلیک خواهند کرد.

سئو تکنیکال

سئوتکنیکال به بهینه سازی گفته می‌شود؛ که شما قصد آن را دارید که محتوا ویا صفحاتی رو که برای سایت خود ایجاد کرده‌اید رو در موتورهای، جستجو ایندکس نمایید. که حال هر موتورجستجویی مانند گوگل، بینگ و… یک ابزار وب مستری مجزای خود را دارند؛ به عنوان مثال برای گوگل اینکار باید از ابزاری به نام گوگل سرچ کنسول استفاده شود.

علاوه براین موردی که به شما عرض کردم؛ این ابزارها و همین طور بهینه سازی تکنیکال در موارد دیگری مانند رفع ایرادات فنی مانند ریسپانسیو بودن صفحات سایت، لینک سازی های صفحات سایت، سرعت سایت و… شامل خواهد شد. که به صورت حتم شما عزیزان سئوکار ویا حتی شمایی که در سئو سررشته‌ایی ندارید؛ حتمی به این مواردی که به شما گفته‌ایم در سفارش سئو سایت باید توجه داشته باشید.

جایگاه سئو تکنیکال در سفارش سئو سایت

سئو تکنیکال هم از اهیمیت ویژه‌ایی در سفارش سئو سایت برخوردار است؛ ابتدا باید به شما عرض کنم که، سئو به صورت کلی دارای ۳ زیرشاخه خواهد بود. این زیر شاخه ها عبارت‌اند از: سئو داخلی، خارجی و تکنیکال که هرکدام در جایگاه خود از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوهم از حیث تکنیکال برای سایت از جنبه‌ایی مهم است؛ که شما باید سایت خود را برای موتورها و کاربران(مخاطبان) خود سئو نمایید. حال در ادامه و جلوتر ما به شما درمورد چرایی بهینه سازی فنی سایت شما اشاره خواهیم کرد.

چرایی بهینه سازی فنی سایت برای موتورهای جستجو

یکی از مهم‌ترین اهداف موتورها که شما سایت‌تان را در آن برای کاربرانشان سئو انجام می‌دهید؛ نمایش بهترین نتیجه‌های ممکنه برای کاربرانشان خواهد بود. موتورهای جستجوی معروفی مانند گوگل ویا… که خیلی رو این موضوع مانور می‌دهند؛ برای اینکه کاربرانشان را از دست ندهند روی نتایجی که به کاربرانشان نمایش داده می‌شود وسواس، بسیاری به خرج می‌دهند. که در سفارش سئو سایت هم موثر خواهد بود.

پس شما برای اینکه بتوانید سایت‌‌تان و همین طور مقالاتی رو که تهیه کرده‌اید؛ در موتورهای جستجو بهترین رتبه ها رو دریافت نمایید باید به نکاتی از جمله سرعت لود سایت، ریسپانسیو بودن سایت و صفحات آن در موتورهای جستجو برای کاربران، لینک سازی برای خزش موتورها، ناوبری و… رو رعایت کنید تا، در رتبه های بالاتر این موتورهای جستجو قرار بگیرید.

اما اشتباهات فنی

اما شما باید به این موضوع توجه کنید که، اگر شما در حوزه بهینه سازی تکنیکال اشتباهی در سایت شما رخ دهد؛ و شما به موقع آن را رفع و رجوع نکنید سایت شما، ویا کسب وکار اینترنتی شما تاوان آن را خواهد داد. که اگر شما از این نکات غافل باشید سفارش سئو سایت هم دردی از شما دوا نخواهد کرد.

پس این نکته را حتمی مورد رعایت قرار دهید که، شما برای تبدیل مخاطب به مشتری و کسب درآمد از فضای دیجیتال باید همانگونه که دیگر پارامترها مانند بهینه سازی داخلی و خارجی رو رعایت می‌کنید؛ از سئو تکنیکال هم غافل نشوید.

اهمیت سئو تکنیکال در سفارش سئو سایت

بسیاری از صاحبین مشاغل و یا بعضان سئوکارانی که در این حوزه مشغول به کار هستند؛ از سئو تکنیکال غافل می‌شوند. و خیال می‌کنند که حالا اگر یک سایت وردپررسی دارند؛ میتوانند با چند افزونه وردپررسی این مشکلات رو رفع ورجوع کنند. اما باید این نکته را به شما عرض کنم که، همه چیز هم به این راحتی که شما می‌گویید نیست؛ و شما باید به صورت حتمی با استفاده از ابزار وبمستری هرموتور جستجویی مانند سرچ کنسول خود شما حتمی این مشکلات فنی سایت خود را رعایت فرمایید. که در زمان سفارش سئو سایت و برای سئوی آن شما باید به این نکات اهمیت دهید.

یکی از دلایلی که باعث شده این حوزه کمی نادیده گرفته شود؛ به ظاهر پیچیده بودن آن است. از همین رو سئوکاران تازه کار یا صاحبین مشاغل آن را نادیده یا نسبت به آن، کم توجهی می‌کنند؛ که این به صورت حتم به سئوی سایت آن‌ها ضربه ویا حتی میتواند به کسب وکارشان خدشه وارد کند.

مواردی که باید رعایت شود

خب بالاتر مواردی که باید به شما درمورد سئو تکنیکال رعایت می‌شده رو بیان کردیم؛ که از جمله این موارد رو بخواهیم دوباره ذکر کنیم باید به استراتژی لینک سازی داخلی، سرعت لود صفحات، ایندکس شده صفحات و محتواها و… که به شما اشاره شده است.

مزیت اصلی بهینه سازی فنی مهم در سفارش سئو سایت

اما از مزیت های اصلی اینکه بخواهیم برای شما شرح دهیم؛ باید بگویم که اگر شما سایت و صفحات به درستی برای موتورها بهینه شود. شما می‌‌توانید به راحت ترین شکل ممکنه در سفارش سئو سایت از آن موتور نهایت ورودی مخاطبان وکاربران را داشته باشید؛ که به معنی ترافیک ارگانیک بالاتر و درعین حال مزایای دیگر این سئو باید به راحت تر کردن خزش، فهرست بندی و درنهایت پیمایش وب‌سایت شماست که میتواند بیشترین ورودی را از موتورهای جستوجو دریافت نمایید.

چک لیست های سئو تکنیکال

در ادامه شما با چک لیست هایی از سئو تکنیکال آشنا خواهید شد؛ که اگر شما آنها را به درستی رعایت فرمایید سفارش سئو سایت برای سایت شما، در موتورهای جستجو رنک بسیار بالاتری دریافت خواهد کرد. این چک لیست شامل مواردی از جمله:

رعایت الگوریتم های موتور گوگل و… که شما در آن کار خواهید کرد

داشتن یک وب سایت سازگار با صفحات استاندار موبایل چون کاربران موتورهای جستجو بیشتر کاربرانشان از طریق موبایل سرچ خواهند کرد

اطمینال از سرعت لود سایت شما در موتورهای جستجو

خزش، فهرست بندی و رتبه بندی سایت شما باید توسط لینک سازی داخلی و قراردادن ناوبری آسان کنید

حذف پاپ آپ و سایر عناصر مزاحم برای کاربران و موتورهای جستجو

ایمنی وبسایت برای کاربران

ساخت یک آدرس مناسب برای موتورهای جستجو

حذف لینک های شکسته و صفحات کم یا بی ارزش از سایت تان

قرار دادن داده های سازمان یافته برای بهبود نحوه نمایش صفحات شما در نتایج

ایجاد یک فایل روبوت تی اکس تی برای نشان دادن مواردی که باید خزش شده یا نشود

تنظیم نقشه سایت به عنوان “نقشه راه”برای بهبود نمایه سازی

تولید محتوا و سئوی آن

بعد انجام خدمات بالا در سفارش سئو سایت ما خدماتی داریم؛ مانند تولید محتوا سئو شده که در بهینه سازی سایتتان بسیار مهم خواهد بود. و شما می‌توانید برای بهبود سئوی سایت خود به شرکت ما نیز سفارش تولید محتوای سئو شده خود را واگذار نمایید.

سخن آخر

دوستان عزیز اگر شما به دنبال کسب درآمد از دنیای موتورهای جستوجو هستید. فراموش نکنید بعد از طراحی سایت نیز، سرمایه گذاری برای آن در دومین مرحله بسیار مهم است. پس شما نباید از سرمایه گذاری برای سئو سایت خود نیز غافل نشوید.

خیلی ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرها و پیشنهادهای خود را باما وبقیه نیز به اشتراک بگذارید.

نمایش بیشتر

VIP FIT

VISTA Information Production Factory In Tehran (کارخانه تولید اطلاعات ویستاوب در تهران)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره + تخفیف بلک فرایدی