توصیف کاملی از موشن گرافیک

موشن گرافیک راهی برای برقراری ارتباط با بیننده و بیان یک داستان به صورت عمیق می باشد. موشن گرافی همراه با موسیقی، گرافیک، انیمیشن موثر و متن، به ما پیامی مهم را می رساند. از آنها برای ایجاد تبلیغات، توالی عنوان برای فیلم ها، برندینگ، سکانس عنوان تلویزیون، ایجاد آگهی، توضیح یک مفهوم، بیان یک داستان و یا به اشتراک گذاشتن یک محصول می باشد.

برندینگ

کانال پخش La Effe به دنبال تازه کردن نام تجاری خود بود. چیزی که آنها را از سایر کانال های SKY متمایز کند. طرح جدید، توسط Nerdo Creative Studio ، ترکیبی از سبک های پیشرفته مانند مجله های هنری است که از تاریخ طراحی گرافیک انتخاب شده است و تأکید زیادی بر تایپوگرافی دارد.شما هر روز چنین چیزی را در تلویزیون نمی بینید.

ایجاد آگهی (Creating Awareness)

موشن گرافیک یعنی فیلم آگهی ترکیبی از حرکت گرافیکی با یک پس زمینه و یک صدا برای به اشتراک گذاشتن یک پیام قدرتمند است.
آگهی یک داستان را بیان می کند. برای به اشتراک گذاشتن موارد مهم، نیازی به طرح های رنگی و فانتزی نیست. گاهی اوقات ساده ترین طراحی ها می توانند داستانی را به روشی مستقیم تر نشان دهند در حالی که یکپارچگی داستان را دست نخورده نگه می دارند.
شما می توانید از فیلم های حرکتی ساده در آگهی خود استفاده کنید. یک داستان قدرتمند بسازید و برای پشتیبانی از آن از انیمیشن استفاده کنید.

توضیح یک مفهوم (Explaining Concept)

Motion Graphics برای ایجاد یک فیلمی که مفهومی را توضیح می دهد عالی است. ITFT از موشن گرافیک برای نشان دادن نکات بسیار مهم که با متن یا گفتار قابل فهم نیست بصورت بلاکچین عملی نمایش می دهد. این یک روش موثر برای بیننده است تا مفهومی را که نمی تواند تجسم کند به صورت نمایشی مشاهده کند.
دفعه دیگر که یک ویدیوی توضیح دهنده ایجاد می کنید ، می توانید از گرافیک حرکتی برای پشتیبانی از یک نقطه یا کمک به بیننده برای دیدن اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید به روش دیگری استفاده کنید.

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما