ساخت وب فیلم و تیزر

ساخت تیزر تبلیغاتی در ویستا

درواقع از تیزر به عنوان یک تبلیغ پیشتاز در یک کمپین تبلیغاتی استفاده میشود. یک تیزر تبلیغاتی حاوی اطلاعاتی محدود در عین حال جامع در مورد خود تبلیغ کننده و یا محصولی ویژه است که مد نظر ماست. هدف از تولید تیزر تبلیغاتی تحریک گسترده افکار .عمومی و ایجاد هیجانات و انتظارات و حس کنجکاوی مشتریان است

جهت دریافت مشاوره برای ساخت تیزر/وب فیلم/لوگو با شماره های زیر تماس بگیرید

 تلفن مشاوره  : 02188885740  09018993004

کارشناسان ما با احترام راهنمای شما دوستان خواهند بود

  • طراحی گرافیک
  • تبلیغات ویدئویی
  • مشاوره برندینگ
  • طراحی لوگو
  • عکاسی صنعتی
  • طراحی مالتی مدیا

سوالات متداول

استوری بورد چیست ؟

استوری بورد اولین نمونه تصویرسازی شده از پروژه‌ای است که قرار است به ساخت فیلم، سریال، انیمیشن، تبلیغات و یا بازی رایانه‌ای منتهی شود. در استوری بورد، داستان به کمک تصاویر متوالی روایت می‌شود. این تصاویر معمولا بخش‌های کلیدی داستان هستند. استوری بورد مستقیما از فیلمنامه استخراج می‌شود.

امکان اصلاحات در کدام مرحله ساخت تیزر وجود دارد؟

در زمان سناریو نویسی و استوری برد امکان پذیر می باشد، اصلاحات در مرحله استوری برد حداکثر تا دو مرتبه و در سناریو حداکثر تا چهار مرتبه امکان ویرایش را دارد ولی با در نظر گرفتم تعداد اصلاحات، باعث افزایش زمان تولید تیزر و در موارد دیگر امکان افزایش هزینه نهایی پروژه خواهد شد.

تحویل سفارس و خروجی نهایی چقدر زمان می برد؟

زمان تحویل سفارش به عوامل مختلفی بستگی دارد برای پاسخ به این سوال باید بگویم به طور کلی می تواند از 1 الی 4 هفته تحویل سفارش زمان ببرد. این مدت زمان ذکر شده با بررسی های کارشناسی شده گروه متخصص ما در زمان عقد قرارداد اعلام میگردد.

مراحل تولید تیزر چگونه است ؟

برای سفارش تیزر تبلیغاتی مراحلی همچون نیازسنجی از کارفرما، ایده‌پردازی، سناریونویسی، استوری برد، تصویربرداری، عکاسی، ضبط نریشن، انتخاب موسیقی و تدوین تخصصی صورت می‌گیرد