طراحی سایت بیمه

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت بیمه

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه مشاغل خدماتی نیز، یکی از بهترین نوع کسب وکار نیز به حساب می‌آید. که بیمه هم خودش از بهترین نوع کسب وکارهاست وهم؛ ارائه خدمات آن به همراه انجام کارهای آن به صورت دیجیتال و بدون نیاز به انجام کارهای سنتی که هزینه بالا وبازدهی؛ پایینی نیز دارند. اما طراحی سایت بیمه و ارائه خدمات خود با انجام بازاریابی دیجیتال میتواند به شما به فروش خدمات و دستیابی به؛ فروش بالاتر دست پیدا کنید.

در ادامه این مقاله ما به شما مزایای طراحی سایت بیمه، انواع خدمات در طراحی سایت، مشتریابی برای خدماتتان و… نیز باشما صحبت خواهیم نمود. ادامه این مقاله رو همراه ما باشید.

انواع طراحی سایت بیمه

شما به انواع فروشنده خدمات بیمه نیز، خدمات مختلفی ارائه میکنید. که در ادامه ما به شما برای طراحی سایت بیمه نیز انواع خدمات رو معرفی و چرایی طراحی سایت رو به شما خواهیم گفت.

بیمه مسافرتی

خب حادثه همیشه ممکن است که برای همه درهر، حالتی چه در خانه، چه در سفر و… نیز پیش بیایید. پس شما هم باید بتوانید مشتریاتان را قانع کنید که؛ این نوع بیمه را از برند شما خریداری کنند. که با فرصت پیش روی شما به اسم طراحی سایت بیمه و همراه سئوی آن شما میتوانید از پس این کار هرچه راحت نیز بربیایید.

بیمه آتش سوزی

از مهم ترین حوادثی که میتواند هرکسی رو شوکه کند. آتش سوزی خانه شان است و این حادثه تلخ رو نمیتوان، نادیده گرفت. و مخصوصان بعد از حادثه تلخ پلاسکو باعث شد که علاوه بر؛ مغازه داران وکسبه های مختلف کسانی دیگرهم این حادثه آنها را ترساند. پس شما میتوانید از قسمت خدمات خود را فروخته و درآمد خوبی داشته باشید. که طراحی سایت بیمه اهمیت خود را اینجا نشان می‌دهد.

بیمه عمر وبازنشتگی

در این دوره وزمونه هرکسی باید به فکر آینده خود بوده و برای آن؛ سرمایه گذاری کند. که این کار رو شما باید به واسطه تبلیغات خدمات بیمه عمر و بازنشتگی تان انجام دهید. شما میتوانید به واسطه طراحی سایت بیمه این خدمات خود مانند کره به راحتی و بدون؛ خرج بسیار بالایی به آن دست پیدا کنید.

بیمه خودرو

خب در این روزهای که هزینه تعمیر خودرو؛ بسیار بالاست. به صورت حتمی به این بیمه های شخص ثالث وبیمه بدنه نیز احتیاج؛ خواهند داشت. پس به همین راحتی میتوانید این خدمت خود را هم بدون خرج؛ تبلیغات اضافه و… نیز به فروش رسانده و درآمد خود را از اینجا داشته باشید.

مزایای طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه برای شما نمایندگان فروش بیمه نیز، دارای مزیت هایی است که عبارت است از:

برندینگ مزیت اول طراحی سایت بیمه

داشتن سایت برای شما نماینده فروش بیمه شرکتی نیز؛ یک مزیت برندینگ نیز به حساب می‌آید. از همین رو شرکت های بیمه رقیب شما هم، در این حوزه سرمایه گذاری کرده و برای نمایندگی خود یک سایت معقول ودرخور نیز به شرکت های طراحی سایت سفارش داده اند.

خدمات رسانی گسترده تر بهترین مزیت طراحی سایت بیمه

شما باداشتن یک فضای نامحدود و با مشتریان بسیار بیشتر نیز، خدمات خود را به صورت آنلاین ودر حجم وسیع تر بفروشید. و سهم بازار بیشتر از رقبایتان نیز از بازار هدفتان کسب نمایید.

جذب مشتریان بالاتر

گوگل وسایر موتورهای جستوجو، دارای مخاطبان بسیار بالایی هستند. وشما می‌توانید به صورت حتی شبانه روزی محصولات وخدمات خود را، به همه مشتریان هدف خود نیز به فروش برسانید.

مشاوره دهی تخصصی بهتر

بیشتر فروشندگان ونماینده های بیمه بر این باورند که، با دارا بودن سایت و گرفتن یک لید(سر نخی مانند شماره تماس) با مشتریان خود تماس بگیرند. و خدمات خودشان را به آنها معرفی و درنهایت بفروش برسانند.

افزایش فروش

کمی بالاتر اشاراتی مبنی براین که، به خاطر وجود مخاطبان زیاد در موتورهای جستوجو مانند گوگل نیز فروش بسیار بهتری تا فضای حقیقی تجربه کنید.

کارگزاری بیمه

کارگزاری بیمه وقتی شما برای انجام خدمات بیمه ایی به آنها مراجعه می‌کنید. برای اینکه مشکل شما حل شود؛ فقط به شما راهنمایی می‌کنند که باید برای آن چه خدماتی رو دریافت کنید. اما خودشان خدماتی رو به شما نمی‌فروشند.

پس بنابراین این کارگزاری ها فروشنده بیمه نبوده و فقط، نقش مشاور برای مشتری ها خواهند داشت. و نقش دیگری که میتوانند این کارگزاری های ایفا کنند اینکه، اگر شما از قبل بیمه نامه ایی داشته اید و قسط تمدید دارید آنها فقط میتوانند آن بیمه نامه رو برای شما تمدید نمایید.

خدمات غیرحضوری کارگزاری ها

با توجه به اینکه امروزه دنیای فناوری اطلاعات؛ پیشرفت های عجیبی رو تجربه کرده است. شما امروزه می‌توانید با نصب الپیکیشن یک شرکت کارگزاری نیز، از آنها خدماتشان را دریافت نمایید. بدون آنکه شما مجبور به در این ترافیک سنگین شهری، به دفترآنها مراجعه کنید. با داشتن نرم افزارشان وبا خیال راحت و آسوده بدون هیچ دردسری، می‌توانید خدمات امور بیمه مانند دریافت مشاوره و… را از آنها دریافت نمایید.

نکته

چیزی که باعث شده تا صاحبین مشاغل به این اپلیکیشن روی بیاورند این است که، این نرم افزارها ویا سایت آنها پویایی دارد. و می‌توانند از هرجایی که مخاطب آنها حضور داشته باشند؛ به آنها خدمات نیز ارائه دهند.

قیمت طراحی سایت بیمه برای شرکت ها وکارگزاری ها

قیمت طراحی سایت بیمه بسته به امکانات و مشخصه هایی که مورد نظر، شما عزیزان باشد. برای طراحی آن زمانبندی شده وبنابرآن به شما قیمت آن؛ اعلام خواهد شد. اما یکی از عواملی که در قیمت گذاری آن موثر است، هاست وسرور آن خواهد بود. که شما می‌توانید برای دریافت مشاوره طراحی سایت، هاست و سرور نیز با کارشناسان مجرب شرکت ویستا در ارتباط باشید. و از خدمات بیشتر؛ شرکت اطلاعات دریافت نمایید.

نمونه کارهای طراحی شده

دوستان عزیز شرکت ویستا مفتخر است که با دارا بودن نزدیک به، 20سال تجربه درحوزه طراحی سایت و ارائه خدماتی مانند هاستیگ و سرور نیز این افتخار را دارد. که به بهترین شکل ممکن شما را در امر طراحی سایت بیمه و ارائه خدمات هاستیگ و سرور معتبر یاری؛ نمایید. تا شما بتوانید از گردانه رقابت با رقبای خود جانمانید. برای دیدن نمونه کارهای طراحی شده ما؛ روی اینجا کلیک نمایید.

امکانات درخواستی طراحی سایت بیمه

به صورت حتمی شما برای سایت بیمه خود به دنبال امکاناتی خاص، بنابه نیاز وفکر سازمان خود خواهید بود. از همین رو ما لیستی ازامکاناتی رو که، شما برای سایت سازمان بیمه خود بنابه استراتژی فروش خود نیاز دارید. رو به صورت لیست به شما ارائه کردیم که عبارت اند از:

 • طراحی بخش معرفی نمایندگی و شرکت های بیمه
 • گالری برای تصاویر وسوابق فعالیت سازمان شما
 • طراحی بخش تماس باما و مشخصات نمایندگی ها
 • بخش اخبار و بلاگ بیمه
 • معرفی انواع بیمه نامه و مشروع خدمات
 • دسته بندی انواع بیمه نامه ها
 • فیلترگذاری براساس ویژگی‌ها و هزینه
 • فرم درخواست سفارش بیمه
 • پرداخت آنلاین بیمه نامه
 • قراردادن جدول تعرفه، حق بیمه و درصد آن
 • پیشنهاد به مشتری برمبنای سرچ کاربر
 • ماژول آر اس اس برای دریافت اخبار
 • ثبت نام وخرید آنلاین بیمه با حساب کاربری
 • امکان برگزاری نظرسنجی آنلاین
 • فرم درخواست مشاوره آنلاین با چت آنلاین
 • تمدید و پرداخت آنلاین بیمه نامه

سخن آخر

دوستان عزیز کسب وکارهای آنلاین در بخش خدمات نیز امروزه پیشرفت چشمگیری داشته، و هرروزهم درحال پیشرفت است. پس شما کسی نباشید، که از این دست بیزینس ها جامی‌ماند.

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما