طراحی سایت شرکتی

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت خدماتی

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه که همه چی در دنیای موتورهای جستوجو پیدا می‌شود؛ و هرکس که به دنبال خواسته‌ایی باشد در موتورهایی مانند گوگل به دنبال آن می‌گردد. بهترین فرصت برای شما صاحب شرکت ها ویا برندهاست با استفاده از این فرصت، یک وبسایت بسیار شیک و درخور طراحی سایت شرکتی برای بیزنس خود طراحی نمایید؛ تا بتوانید سهم بازار بسیار خوبی در این مارکت رقابتی و با مشتریان بلفعل از آن نهایت استفاده را ببرید.

در ادامه این مقاله ما قصد داریم؛ تا شما را با موارد بسیاری مانند طراحی سایت شرکت شما، اهداف آن و… را به شما شرح دهیم. ادامه این مقاله رو با ویستا همراه باشید.

طراحی سایت شرکتی

در گذشته که شما قصد طراحی سایت شرکتی رو، برای شرکت یا برند خود داشتید؛ با وجود هزینه های بسیار بالای آن و نگهداری سخت آن باعث می‌شد که از انجام این کار شما را پشیمان کند. با گذشت زمان که از سال 1392 طراحی سایت با سی ام اس ها در کشور باب شد؛ دیگر کسب وکارها از کوچک تا حتی بزرگ از این سی ام اس ها مانند وردپرس، جوملا و… از آن برای طراحی سایت شرکت یا بیزنس خود استقبال نموده اند.

اهداف طراحی سایت شرکتی

از اهدافی که می‌توان برای طراحی سایت شرکتی به آن اشاره کرد؛ میتوان به این 3 مورد اشاره داشت که عبارت‌اند از: ساخت سرویس هایی برای خدمات رسانی دائمی، به روزرسانی کردن کاتالوگ خدمات ویا محصولات و سیستم های پشتیبانی که بتوانند به مخاطبان یا مشتریان تان خدمات پس از فروشتان را ارائه دهید.

شرکت ویستا به پشتوانه چندین سال تجربه و تبحر در امر دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی سایت، توانایی آن را دارد؛ که بهترین شکل ممکنه برای شما امر طراحی سایت و سئوی آن را انجام دهد.

طراحی سایت شرکت چیست؟

به فرایندی که طی آن طراحی و توسعه یک سایت شرکتی ایجاد می‌شود؛ طراحی سایت شرکتی گفته می‌شود. این سایت برای شرکت شما به عنوان یک شرکت همیشه باز(حاضر) عمل کرده؛ و یک شرکت را به صورت دائمی خود آن را نه مارکی یا برند خاصی رو به مخاطبان ویا مشتریان شما نمایش خواهد داد.

مراحل طراحی سایت شرکت

طراحی سایت برای شرکت شما دارای چند مرحله است؛ که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد تا درجریان این فرایند، برای سفارش طراحی سایت تان قرار داشته باشید.

فرایند طراحی سایت شامل 5 مرحله است؛ که این مراحل شامل سفارش اولیه شما، طراحی ایده برای شروع، انجام مراحل طراحی و سئوی اولیه آن، بررسی سایت و تحویل سایت به مشتری و درنهایت اگر اشکالی از سمت شما به سایت وارد بود؛ مراحل اصلاح انجام شده و دوباره سایت به شما داده خواهد شد.

در ادامه این مراحل رو به صورت خلاصه به شما توضیح خواهیم داد؛ که عبارت‌اند از:

سفارش اولیه سایت

شما ابتدا برای اینکه مراحل بعدی طراحی سایت شرکتی تان مورد انجام قرار بگیرد؛ باید سفارش اولیه طراحی سایت تان را در شرکت ویستا ثبت نمایید.

طراحی ایده برای شروع طراحی سفارش

برای طراحی سایتی که شما به شرکت ویستا سفارش آن را داده‌اید؛ باید ابتدا طراحی آن برای حوزه‌ایی که در مورد آن قرارست طراحی صورت بگیرد. باید ابتدا رقبای شما در این حوزه تحلیل شوند؛ و بعد از تحلیل رقبا که دیدیم چگونه سایت رقبای شما مورد طراحی قرار گرفته است. طراحی سایت شما برمبنای آن و با، برندینگ مخصوص شرکت شما طراحی انجام خواهد شد.

انجام مراحل طراحی سایت شرکتی

بعد از اینکه مراحل بالایی که برای شما شرح دادیم؛ شروع به مراحل طراحی سایت شرکتی شما خواهیم کرد. این مرحله از طراحی با استفاده از سی ام اس وردپرس و افزونه های درخواستی که(نیازها و خواسته شما مبنای قرار گیری افزونه ها در سایت شما خواهند بود) طراحی سایت شما انجام خواهد شد.

از نمونه خواسته هایی که شما می‌توانید به عنوان مثال داشته باشید؛ طراحی خاص برای صفحه نوشته های شما، طراحی به خصوص تری نسبت به رقبای شما در صفحه اصلی، غیرقابل بودن کپی بودن محتواهای شما برای سایت تان و… که اینها تنها نمونه ایی از درخواست های شما و سایر مشتریان می‌تواند باشد.

سئوی اولیه سایت شما

در زمان طراحی سایت شما، یک نیروری سئوکار باید برای اینکه طراحی سایت شرکتی شما در زمان معرفی به موتورهای جستوجو بتواند حداقلی از سئو را داشته باشند؛ باید توسط یک نیروی متخصص سئو مورد بازبینی برای انجام فرایند سئو قرار بگیرند.

بررسی سایت

در زمانی که سایت شما در ویستا برای تحویل آماده شده باشد؛ توسط کارشناسان کنترل فنی و کیفی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. این کار برای این است؛ که اگر سایت شما نیاز به بازطراحی داشت دوباره همان مرحله برگشته و مورد، انجام مرحله دوباره قرار بگیرد.

مرحله تحویل سایت

اینجا دیگر ایستگاه پایانی برای تحویل سایت، به شما مشتریان عزیز خواهد بود؛ در این مرحله که توسط کارشناسان خبره ویستا انجام خواهد گرفت. شما با استفاده از یک سیستمی مانند لپ تاپ با نرم افزار انی دسک که، به ما وشما اجازه می‌دهد؛ تا روی سیستم یکدیگر به صورت آنلاین ارتباط داشته و بتوانیم به صورت کامل به شما سایت تان را نشان داده و آن را تحویل شما دهیم.

نظراتی که می‌خواهید روی سایت شما اعمال شود

این مرحله در امتداد همان مرحله قبلی است؛ که شما اگر در صورت مشاهده ایرادی یا چیزی که مورد پسند شما واقع نبود می‌توانید آن را، به شرکت ویستا اعلام کرده تا برای شما مورد اصلاح قرار گیرد.

سپس بعد از انجام اصلاحات درخواستی شما دوباره سایت به شما تحویل می‌شود.

سئوی طراحی سایت شرکتی

بعد از اینکه برای شما طراحی سایت انجام شد؛ تازه اول کار برای شما شروع خواهد شد چون، یک طراحی سایت طراحی سایت شرکتی نیاز به سئو خواهد داشت. سئو از بهترین و کم هزینه ترین راه های درآمدزایی برای هر شرکت یا کسب وکاری خواهد بود؛ که شما می‌توانید برای دریافت مشاوره درمورد سئو و فرایند آن باویستا در تماس باشید.

در ادامه ما به شما انواع سئو و مراحل آن را معرفی خواهیم نمود؛ تا از شیوه سئو سایت و فرایندی که برای سئو سایت شما انجام شود آگاهی داشته باشید.

سئو و مراحل آن

سئو به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستوجو مانند گوگل، با کلمه کلیدی مدنظر شما یا مرتبط در حوزه کاریتان گفته می‌شود. سئو دارای چند زیرشاخه برای فرایند کامل سایت شماست که در ادامه این 3 زیرشاخه را به صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد.

سئو داخلی

سئوی داخلی به فرایندی گفته می‌شود؛ که در آن با استفاده از المان های داخلی سایت مانند تگ های هدینگ، تصاویر با متن جایگزین، تعداد تکرار کلمه کلیدی در متن و… که باعث بهینه سازی داخلی سایت خواهد شد.

سئوی خارجی

 در حوزه سئوی خارجی به فرایندی گفته می‌شود؛ که باید در آن با استفاده از گرفتن بک لینک از دیگر سایت ها، برای سایت خود اعتبار نزد گوگل برای خود ایجاد نماییم.

البته این نکته را هم خدمت شما بگویم؛ که شما برای این کار باید یک استراتژی قوی و همچنین تحلیل رقبای دقیق حساب شده برای انجام این کار داشته باشید.

سئوی تکنیکال

در سئوی تکنیکال به فرایندی که طی آن تمام صفحه‌هاتی که برای شما در سایت تان طراحی شده است؛ ایندکس خواهد شد گفته می‌شود. این طرز از سئو کاری تخصصی است؛ که به صورت حتم باید توسط یک نیروی سئوی کار مورد انجام قرار بگیرد.

جمع بندی

تا اینجا مقاله شما با مواردی مانند سئوی سایت، نحوه طراحی، امکانات طراحی سایت شرکتی و… نیز آشنا شده‌اید. حال ما اینجا تصمیم رو برعهده شما می‌گذاریم که آیا شما تصمیم به تبدیل شدن به یک برند دیجیتالی را دارید؛ و می‌خواهید به ویستا سفارش طراحی تان را بدهید یا خیر؟ شما می‌توانید برای سفارش طراحی سایت در تهران ویا سایر شهرها و… اقدام نموده و باما در تماس باشید.

 

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما