طراحی سایت خبری

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت خبری

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

در دنیای امروز که همه علاقه مند به خواندن خبرهای مختلفی از جلمه سیاسی اقتصادی و… هستند؛ بازار این نوع کسب وکار بسیار داغ شده است. از همین روست که تقاضاها حتی برای طراحی سایت خبری بسیار بالا رفته است؛ در این نوع بیزینس کار کردن بسیار راحت خواهد بود. به این خاطر که شما در تولید محتوا و کسب درآمد از آن هیچ محدودیتی نخواهید داشت؛ که این مزیت یک خوبی استثنایی در کسب وکار شما به حساب می‌آید.

در ادامه به شما درمورد موارد زیادی از جمله طراحی این دست از سایت، نوع وب سایت و… صحبت خواهیم داشت. ادامه مقاله رو با ویستا همراه باشید.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری از بی رقیب ترین رسانه ها، برای اطلاع رسانی در حوزه های مختلف به شمار می‌آید. در این دست از سایت ها شما می‌توانید با استفاده از متن های خبری، استفاده از تصاویر، ویدیوها و… از مزایای بی شمار این سایت ها بهره مند شوید. این سایت ها هیچگونه محدودیتی تولید محتوا وجود نخواهد داشت؛ چون در طراحی سایت خبری شما هرگونه محتوایی رو آزاد هستید که در سایت خود کارکنید. از جمله آنها باید به محتواهای داستانی، دانستنی ها، رپورتاژ آگهی مختلف و… نیز اشاره کرد.

محتواهای خبری هم که از نیازهای حیاتی وب سایت شما به شمار می‌رود؛ و شما باید هر روز بالای چندین محتوای خبری و مختص همان روز را برای سایت خود کار نمایید.

درباره طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری از آن دست از سایت‌ها به شمار می‌رود؛ که علاقه مندان به حوزه های مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی و… آن را دنبال خواهند کرد. این وبسایت ها موارد زیادی که بالاتر هم به شما اشاره کرده بودیم؛ شامل می‌شود.

این وبسایت ها از اخبار داخلی گرفته تا مواردی که در خارج از کشور رخ می‌دهد؛ رو شامل خواهد شد و باید اطلاعاتی کامل و موثق از آن رویداد را به مخاطبان خود منتقل نمایید.

در کنار همه این اطلاع رسانی که شما با وبسایت تان انجام خواهید داد؛ میتوانید با راه اندازی یک قسمت فروشگاهی راه اندازی و یک منبع درآمدی در کنار آن داشته باشید.

طراحی سایت از نگاهی دیگر

باید اینگونه به شما عرض کنم که به خاطر ماهیت اصلی این دست از طراحی سایت خبری، این کسب وکارها نیاز به آپدیت خواهند داشت؛ که همین مسئله به تخصصی شدنشان دامن خواهد زد. که همانگونه که می‌دانید بیشتر خبرگزاری ها معتبر و معروف در این حوزه برای، افزایش بازدید از سایت شان و برندینگ قوی ترشان نسبت به افزایش امکانات سایت خود نیز همواره در تلاش اند.

ابزارهای تولید محتوا

در هر شرایطی که باشید؛ شما باید همواره برای تولید محتواهای خبری و… در تلاش بوده و بهترین نوع محتوا را برای مخاطبانتان آماده و عرضه نمایید.

تا بتوانید در این مارکت بسیار سخت و پررقابت سهم بازار بسیار خوبی را برای خود دست و پا نمایید.

مزیت و ویژگی طراحی سایت خبری

اگر بخواهم به صورت خلاصه وار برای شما از مزیت های این سایت ها بگویم؛ باید به مواردی اشاره کنم که عبارت‌اند از:

به خاطر بازدیدکنندگان بسیار بالایی که این دست از وبسایت ها دارند؛ شما در همان ماه های اول تمام نگاه ها به سمت خبرگزاری شما خواهد آمد.

و این ویژگی دقیقان همان چیزی است؛ که موتور جستوجوی مانند گوگل ویا سایر موتورها به دنبال آن هستند. پس از بابت درآمد این دست از شرکت ها خیالتان راحت باشد؛ چون شما توانایی این را خواهید داشت که در چندماه ابتدایی مثل 6ماه اول تمام هزینه های خود را درآورده و به سوددهی خواهید رسید.

قسمت ویژگی ها

همین ویژگی بازدید زیاد است که موجب می‌شود تا خبرهای، لحظه‌ایی شما را بدون اینکه به سایت شما وارد؛ شوند درآن واحد مطالعه نمایند و دسترسی آسان تری به سایت شما داشته باشند.

یکی از عناصر بسیار مهم طراحی سایت خبری که برای مخاطب بسیار ارزشمند است؛ همان عنصر فرهنگ به خصوص فرهنگ مطابق با ایران اسلامی است. این بنینه فرهنگی در جامعه ما بسیار در تغییرات آن مشهود است.

حتی این محدودیت در دنیای تکنولوژی بسیار مشخص و مبرحن است؛ چون در بحث دیجیتال شما ممکن است در سوشال مدیا با محدودیت هایی مواجه شوید اما در دنیای طراحی وب سایت خبری این محدودیت ها به پایین ترین میزان از حد خود خواهد رسید.

وبسایت خبری موفق

مشخصه اصلی که باعث می‌شود میزان موفقیت یک وبسایت خبری با آن سنجیده شود؛ باید به میزان ورودی کاربران و بازدید از سایتشان نیز اشاره کرد. برای اینکه شما بتوانید میزان ورودی سایت تان را افزایش دهید؛ باید 2 ویژگی از قبیل تامین ترافیک مورد نیاز گوگل با استفاده از استراتژی بسیار مناسب و طراحی و تولید محتوای باکیفیت و مناسب را برای کاربرانتان فراهم نمایید.

امکانات طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری باید امکاناتی از قبیل: نمایش موارد پربازدید توسط سایت رو داشته باشد، دریافت خبر ارسالی توسط کاربران، تعیین اولویت ها و مرتب سازی و نمایش آن، درج خبر از سایت های همکار برای طراحی سایت خبری شما، نمایش اخبار پرمناظره، نمایش اخبار جدید در هرگروهی که دارید مانند خبرهای ورزشی سیاسی و… ، تعریف گروه های خبری متفاوت، استفاده از ویدیو/ فلش، نمایش خبر و مدت زمان مطالعه آن، نمایش خبر در مدت زمان تعین شده و… که شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر باما در ارتباط باشید.

مهم ترین ویژگی هایی سایت های خبری

از مهم ترین ویژگی های سایت های خبری باید به این مورد اشاره کنم؛ که شما محتواهای خود را چگونه در سایت تان مورد چینش قرار خواهید داد. درواقع اگر بخواهم برای شما راحت تر و روان تر بگویم تا شما متوجه شوید؛ شما باید محتواهای خود را به گونه‌ایی در طراحی سایت خبری خود قرار دهید که، مخاطبان با کمترین کلیک ممکنه به خواسته خود برسند.

این موضوع حتی در سئو سایت هم اهمیت به سزایی خواهد داشت. شما می‌توانید اگر در خارج از تهران ویا حتی ایران هستید؛ باز هم از خدمات سفارش طراحی سایت در تهران ما بهره مند شوید

ویژگی های سئویی

سایتی که شما برای خبرگزاری خود طراحی یا سفارش طراحی آن را می‌دهید؛ باید دارای یک سری از ویژگی های سئو اولیه باشد که در کسب درآمد شما اهمیت به سزایی خواهد داشت. همانطور که به شما در بالاتر درمورد سئو گفته شده؛ سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستوجو است.

در ادامه یک سری از چک لیست هایی رو که باید درمورد سئوی سایت شما حتمی به آن دقت نمایید؛ به شما ذکر خواهیم کرد. این چک لیست ها عبارت‌اند از:

چک لیست های سئوی داخلی

سئوی خارجی

و

چک لیستی در سئوی تکنیکال

هرکدام از این چک لیست هایی که برای شما تعریف کرده‌ایم؛ خودشان دارای تعریفی هستند که به ترتیب همه آنها را برای شما ذکر خواهیم کرد.

چک لیست سئوی داخلی

منظور از سئوی داخلی فرایندی است؛ که شما در داخل سایت خود باید با استفاده از المان های داخلی سئوی سایت را برای موتورهای جستوجو بهینه نمایید.

این چک لیست شامل: بهینه سازی هدینگ ها با کلمه کلیدی مدنظرتان، قرار دادن تصاویر، استراتژی لینک سازی داخلی و خارجی و…

چک لیست سئوی خارجی

منظور از سئوی خارجی سئویی است؛ که شما باید با استفاده از بک لینک های که برای سایت خود خواهید گرفت به سایت خود اعتبار ببخشید.

چک لیست سئوی تکنیکال

منظور از سئوی تکنیکال در طراحی سایت خبری سئویی است؛ که شما باید یک سری اقدامات را در طراحی سایتتان انجام شود تا مقالات و سایر صفحات شما در سایت تان در موتورهای جستوجو نیز نمایش داده شود.

جمع بندی

تا اینجای مقاله درمورد موارد زیادی از جمله طراحی سایت خبری، ویژگی های سئوی آن، امکانات و… با شما صحبت داشته ایم. امیدواریم که از این مقاله ما راضی بوده باشید.

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنار شماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما