طراحی سایت خدماتی

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت خدماتی

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

همانگونه که می‌دانید دنیای امروز دنیای دیجیتال است؛ که امروزه از کوچک تا بزرگ و پیر و جوان گرفته، به حداقلی از تکنولوژی نیز مانند تلفن های همراه دسترسی دارند. حال در این مبحث که همه به این حداقل از تکنولوژی دسترسی داشته؛ و از طریق این تکنولوژی بیشتر نیازهای خود را مرتفع می‌نمایند چرا شما خدمات خود را از طریق طراحی سایت خدماتی ارائه نمی‌دهید؟ در ادامه ما باشما درمورد مسائلی از جمله طراحی سایت خدماتی، نحوه طراحی آن، مزیت های آن و… باشما گپ وگفتی خواهیم داشت.

ادامه این مقاله رو همراه ویستا باشید.

طراحی سایت خدماتی

در باب طراحی سایت خدماتی باید این را خدمت شما عرض کنم؛ که امروزه افراد بسیار زیادی در این موتورهای جستوجو به دنبال نیازهای خود در این بازار هستند. شما می‌توانید با راه اندازی یک سایت در حوزه خدمات مختلف از جمله خدمات منزل، خدماتی در حوزه کسب و کار و… می‌توانید در این بازار برای خود سهم بازاری بسیار خوب را رقم بزنید.

انواع طراحی سایت خدماتی

در این گونه از طراحی سایت ها شما باید این نکته را هم بدانید؛ که برای چه خدماتی می‌خواهید طراحی سایت خود را انجام دهید. چون که طراحی سایت برای خدمات مختلف، می‌تواند تفاوت های جزئی برای طراحی داشته باشد؛ چون سایت های خدماتی که توسط رقبای شما طراحی شده است باید، به دقت مورد بررسی قرار گرفته و سپس طراحی سایت تان انجام شود.

در ادامه ما به شما درمورد انواع اقسام خدماتی که شما می‌توانید با طراحی سایت خدماتی آن را ارائه دهید؛ صحبت خواهیم کرد. این خدمات عبارت‌اند از:

طراحی سایت برای خدمات منزل

شما میتوانید برای انجام فروش خدمات منزل خود، اقدام به طراحی یک سایت خدماتی کرده؛ و خدمات خود را از آن طریق ساخت سایت با سی ام اسی (سیستم مدیریت محتوا) می‌توانید، یک سایت درخور برای انجام تبلیغات و پیدا کردن مشتری داشته باشید.

ساخت سایت برای خدمات مالیاتی

شما همچنین می‌توانید با استفاده از طراحی سایت برای، خدمات مالیات‌یتان یک سایت مناسب و درخور در همین حوزه طراحی کنید؛ تا بتوانید با بهترین شکل ممکنه و کمترین هزینه، خدمات کسب وکار خود را برند نمایید.

سایت برای خدمات درمانی

شما برای ارائه خدمات درمانی خود از قبیل فیزیوتراپی در منزل، اندازه گیری فشار خون و… نیز یک سایت همگام با رقبای خود طراحی کنید؛ و با استفاده از طراحی سایت خدماتی و در کنار آن سئو سایت خدمات خود را در موتورهای جستوجو برای مخاطبان ارائه نمایید.

اهمیت طراحی سایت

خب همان طور که بالاتر به شما اشاره کردیم؛ در خدمات مختلف برای شما مشتری(مخاطب) عزیز امکان طراحی هرگونه سایتی خواهد بود. نگران آن هم نباشید که مثال اگر امروز یک سایت راه اندازی طراحی نمایید؛ کی قرار است که کسب وکار اینترنتی شما به نتیجه برسد. حوزه های دیجیتال اگر شما به درستی بتوانید کارتان را مدیریت نمایید؛ در مدت 6 ماه تا 1 سال کسب وکار شما برند خواهد شد.

شما در طراحی سایت خدماتی اگر به درستی سئو سایت، محتوا، تبلیغات، برندینگ و… را انجام دهید؛ باعث برندینگ شما خواهد شد و دیگر نگرانی از بابت میزان هزینه ها و سوددهی تان نخواهید داشت. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و طراحی سایت با ویستا در ارتباط باشید.

ملزومات طراحی سایت خدماتی

در طراحی سایت برای خدمات شرکت شما باید یکسری ملزومات را در سایت تان فراهم نمایید؛ تا مخاطبان ویا مشتریان سایت شما بتوانند به راحتی هرچه تمام تر خدمات مدنظرشان را، از شما دریافت نموده و سراغ کسب وکار دیگری نیز مراجعه نکنند.

از این ملزوماتی که الان درمورد آن با شما صحبت شد؛ باید به موارد اشاره کرد که عبارت‌اند از:

قرار دادن قسمتی برای ثبت سفارش طراحی سایت خدماتی

شما برای اینکه مشتریان تان بتوانند بهترین و راحت ترین، شیوه خرید رو تجربه کنند؛ باید برای آن محصولات خاص یک قسمت ویژه با برنامه نویسی، طراحی و در سایت قرار دهید.

دسته بندی و قراردادن فیلتر برای محصولات

بخشی در سایت که باعث تمایز سایت شما از دیگر طراحی سایت خدماتی شما ویا سایت های رقیب شما خواهد شد؛ قرار دادن بخشی به عنوان مقایسه است تا مخاطبان شما، بتوانند به راحتی خدمات یا محصولات شما را باهم مقایسه و بعد اقدام کنند.

پشتیبانی به صورت آنلاین و همه ساعته

شما برای اینکه بتوانید نهایت رضایت مشتری خود را جلب نمایید؛ باید یک قسمت پشتیبانی آنلاین در سایت شما باید قرار دهید تا مشتریان شما بتوانند در صورت برخورد با مشکلی آن را به سرعت به شما اطلاع داده و آن را رفع و رجوع نمایید.

خرید آنی و سریع

شما اگر خدمات تان یک کالا فیزیکی و یا خدماتی قابل ارئه دیگر است؛ باید برای اینکه مخاطبانتان در راحتی هرچه تمام تر خریدشان را انجام دهند. باید یک قسمت برای خرید و پرداخت آنلاین در سایت تان قرار دهید؛ تا همه فرایند در همان قسمت انجام شود.

جوازهای کسب وکار

از بابت جواز برای کسب وکارهای خود هیچ نگرانی نداشته باشید؛ چون امروزه با وجود درگاه ملی مجوزها، شما دیگر نگرانی بابت گرفتن جواز و انجام کارهای‌تان نخواهید داشت.

پروفایل برای مشتریان یا مخاطبانتان

شما برای اینکه بتوانید مخاطبانتان را برای خرید دوباره تشویق کنید؛ ویا آنها را به عنوان فن ثابت محصولات و خدمات سایت خود حفظ نمایید. باید برایشان یک قسمت پروفایل قرار دهید؛ تا اطلاعاتی مهم درمورد نحوه خریدشان از آنها کسب و دوباره بتوانید به وسیله کارشناس دیجیتال مارکترتان آنها را برای خرید مجدد از شما تشویق نمایید.

عوامل موثر برای برندینگ سایت ویا کسب وکار شما

عوامل زیادی در برندینگ سایت ویا کسب و کار شما اهمیت دارد؛ از این عوامل میتوان به نحوه طراحی سایت خدماتی برای شما و مخاطب‌تان، سئوی سایت، تبلیغات و فرایند تبلیغات و برندینگ و… موارد نیز اشاره داشت. حال ما اینجا برای شما چندتا از این عوامل رو برای شما شرح خواهیم داد.

نوع طراحی سایت خدماتی شما

یکی از ابتدایی ترین عواملی که در برندینگ کسب وکار شما بسیار موثر خواهد بود؛ میتوان به نحوه طراحی سایت شما اشاره کرد. در مرحله اول که باید برای شما طراحی سایت خدماتی مدنظرتان انجام شود؛ باید طراح سایت دقت کند که سایتی با امکانات مشابه رقبا و همچین با نیاز و خواسته مخاطبان شما همراه باشد.

سئو و تولید محتوا برای سایت شما

شمایی که قصد طراحی سایت خدماتی دارید؛ این را هم باید مدنظر داشته باشید که پاشنه آشیل درآمد زایی شما برای کسب وکارتان سئو سایت‌تان و تولید محتوا برای آن خواهد بود. شما می‌توانید برای اینکه درمورد سئوی سایت و متدهای آن بیشتر آشنا شوید؛ با ویستا در ارتباط باشید.

تبلیغات و برندینگ

برای اینکه سایت شما و به تبع بیزنس تان بیشتر برند شود؛ و مخاطبان بیشتری به سمت استفاده از خدمات شما سوق پیدا کنند. باید یک استراتژی بسیار مناسب و دقیق برای تبلیغات در نظر داشته باشید؛ تا علاوه بر سئو سایت بتوانید از جاهای اضافه تر دیگرهم مخاطب گرفته و درنهایت آن را به مشتری تبدیل نمایید.

شما عزیزان اگر در دیگر شهرهای ایران ویا خارج از کشور هستید؛ می‌‌توانید از خدمات سفارش طراحی سایت در تهران بهره مند شوید.

خدمات ویستا

شرکت ویستا با پشتوانه بهترین کارشناسان سئو و طراحی سایت به شما در طراحی سایت خدماتی و سئوی آن حداکثر کمک را خواهد کرد؛ تا شما بتوانید بالاترین بازدهی از این مارکت پررقابت موتورهای جستوجو را داشته باشید. علاوه برآن ویستا با ارائه صفرتاصد خدمات طراحی سایت و سئو نیاز شما از سایرین رو جدا کرده؛ و شما تمام خدمات به صورت یکپارچه از ما دریافت خواهید کرد.

جمع بندی  

تا اینجای مقاله در مورد مواردی از جمله طراحی سایت خدماتی، عوامل موثر در برندینگ، ملزومات طراحی سایت، خدمات ویستا و… با شما صحبت نموده‌ایم.

 

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما