طراحی سایت گردشگری

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت گردشگری

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

دوستان عزیز همان گونه که می‌دانید، امروزه تبلیغ یکی از موثرترین روش‌ها برای کسب درآمد است. و اصناف مختلفی روی آن سرمایه گذاری؛ داشته‌اند. که طراحی سایت گردشگری نیز از حیث؛ عقب نمانده است. وشرکت های مختلف و زیادی در این حوزه، سرمایه گذاری دارند. مانند لست سکند که یکی از برندهای نوپا ومطرح در حوزه، گردشگری به حساب می‌آید. در ادامه این مقاله ما برای شما از طراحی سایت گرشگری، سایت گردشگری و… نیز باشما صحبت داشته باشیم. ادامه مقاله رو همراه ما باشید.

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری باید مزایایی داشته باشد که، مخاطب رو به خود جذب کند. وباعث شود مخاطب ترغیب به اقدام به خرید خدمات، محصولات و… را از شما انجام دهد. حال برای انجام این کار قالب سایت شما باید دارای طراحی کاربری وتجربه کاربری؛ بسیار خوبی باشد.

قالب سایت گردشگری

شما باید برای انجام این موارد یک قالب مناسب به؛ حوزه کاری خود را انتخاب کنید. وبا شخصی سازی آن این کار را برای شخصی سازی؛ سایت خود انجام دهید. این کار رو باید از این رو انجام دهید که، چون این حوزه کاری دارای رقبای فراوان و سرسختی است. پس باید روی آن هم سرمایه گذاری سنگین ومناسبی هم؛ صورت گیرد.

فواید طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گرشگری نیز، دارای فوایدی است. که یکی از این فواید رقابتی درست و سرسختانه با، رقبای خودتان خواهد بود. چون رقبای شما در این حوزه به این موضوع، اهمیت تبلیغ کسب وکار خود در موتورهای جستوجو نیز پی برده‌اند. این رقبای شما هرروزی که شما یک روز در طراحی سایت گردشگری خود؛ تاخیر کنید. آنها هرروز بیشتر پیشرفت می‌کنند و سهم بازار، بیشتری رو از شما کسب می‌ربایند.

شرکت ویستا

شرکت طراحی سایت ویستا با حدود 20 سال سابقه کار درحوزه، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ نیز آمادگی آن را دارند. که برای شما بهترین نوع طراحی سایت گردشگری را؛ انجام دهند.

سایت گردشگری چیست؟

شاید اکنون که این مقاله رو می‌خوانید به اینکه؛ یک سایت گردشگری چیست؟ وباید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ فکر می‌کنید. از همین رو در ادامه این مقاله ما به شما معیارهای طراحی یک سایت گردشگری رو؛ به شما توضیح خواهیم داد.

ویژگی‌های طراحی سایت گردشگری

از معیارهای یک سایت گردشگری نیز میتوان به بخشی از معرفی شهرها یا کشورها به مخاطب هدفتان نیز داشته باشد. تا بتوانید از آن طریق برای سایت خود، ورودی گرفته و به فروش خدمات، محصولات ویا… نیز برسید.

یکی دیگر از ویژگی‌های سایت گردشگری نیز؛ داشتن بخشی درسایت برای آفرهای تورهای گردشگریتان است. تا بتوانید آفرهای خود را به مشتریتان معرفی وبا دیدن آن آفرها از؛ مخاطب هدفتان نیز ورودی گرفته و درنهایت به فروش دلخواه محصول یا خدماتتان نیز دست پیدا کنید.

همکاری

یکی از کارهایی که برندهایی مانند فلای تودی، لست سکند و… نیز انجام داده‌اند. فروش همین آفرهایشان با مشارکت دیگر شرکت های گردشگری نیز است. شما هم می‌توانید در سایت خود، این امکان را درنظر داشته باشید.

از مزیت‌های دیگر سایتتان می‌توانید به مقایسه قیمت‌های شما، با سایر آژانس‌ها نیز باشد. تا مشتریان خودشان قیمت محصولات شما را با دیگر، شرکت‌ها مقایسه کرده وبا اشتیاق نیز آفر شما را انتخاب نمایند. ویا اگرهم با همکاری شرکت‌های دیگر کار می‌کنید که، با مقایسه با دیگر شرکت‌ها نیز آفر مدنظر خودشان را؛ انتخاب و خریداری نمایند.

طراحی سایت

اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که، سایتی برای کسب وکار خود در این حوزه راه‌اندازی نمایید. می‌توانید به شرکت ویستا نیز طراحی سایت خود را؛ واگذار کنید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن وبا بهترین کیفیت ممکنه نیز؛ سایت شما را طراحی وبه شما تحویل نمایید.

طراحی سایت رایگان

اگر شما خود نیرویی استخدام دارید که توانایی طراحی سایت، برای حوزه گردشگری رو دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم، که به سایت تم فارست مراجعه نمایید.

وبا دانلود قالب خود از تم فارست ویا سایر سایت های ارائه دهنده رایگان قالب خارجی نیز سرزده؛ وقالب سایتتان را دانلود کنید. وبه طراح سایتتان برای انجام این کار؛ به طراح سایتتان بدهید. تا کار را برایتان انجام دهید.

هزینه طراحی سایت گردشگری

تا اینجا شما با ویژگی‌های سایت گردشگری وحتی نحوه طراحی سایت رایگان نیز؛ آشنا شده‌اید. اما شاید حال این سوال برای شما، پیش آمده باشد. که هزینه طراحی سایت چگونه محاسبه و انجام می‌شود. در اینجا به شما باید این نکته را ذکر کنم که، هزینه های طراحی سایت دلخواه شما به عوامل مختلفی بستگی دارد.

از این عوامل میتوان به آپشن هایی که شما برای سایتتان درنظر دارید و مدت زمان آن بستگی دارد. که این طراحی سایت با استفاده از سی ام اسی مانند وردپرس نیز؛ صورت می‌گیرد. که با جدیت میتوانم به شما بگویم وردپرس بهترین وجا افتاده ترین؛ سی ام اس برای طراحی سایت است. که اغلب شرکت ها سفارش طراحی سایتشان با همین سی ام اس انجام می‌شود.

نکته در مورد سایت گردشگری و شرکت ویستا

هرچه شما آپشن های که برای طراحی سایتتان درنظر داشته باشید؛ بیشتر باشد. به صورت حتمی قیمت آن هم بیشتر می‌شود. اگر شما می‌خواهید درمورد آپشن های این سایت ها بیشتر بدانید، میتوانید سایت‌های همکارانتان را بررسی کنید. ویا با مشاوران شرکت ویستا برای مشاوره و طراحی سایت نیز در ارتباط باشید.

امکانات طراحی سایت گردشگری

دوستان عزیز شما برای اینکه به اهدافتان در بیزینس و فروشتان در این حوزه؛ دست پیدا کنید. باید با لیست آپشن‌های این گونه طراحی سایت‌ها، اشنا باشید. که در ادامه ما به شما درمورد این لیست آپشن ها بیشتر توضیح می‌دهیم.

دسته بندی انواع تور و قیمت آن

شما برای آنکه مخاطبتان را به اقدام و خرید از شما، ترغیب نمایید باید درسایتتان بخشی‌؛ در طراحی داشته باشید. تا به مخاطبان هدفتان آفرها وتورهای گردشگریتان را؛ معرفی کنید. تا خدمات با قیمت های مناسبتان را، انتخاب کرده و درنهایت فروش برای محصول یا خدماتتان رخ دهد.

دسته های مختلف بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما

یک سایت گردشگری باید این آپشن را در سایت خود؛ جای داده باشد. که کاربر تا به سایت شما مراجعه کرد بتواند، به راحتی مشخص کند که میخواهد باچه وسیله‌ایی سفر خود را انجام دهد. همانند سایت‌های دیگر که شاید شما خودتان هم آنها را مشاهده نموده باشید. ودر کنار آن هم بهتر است از یک فیلتر، برای انجام این عمل درنظر داشته باشید.

فیلتر هتل، اقامتگاه‌ها و… براساس مواردی مورد نظر مشتری

طراحی اینگونه از سایت‌ها باید به گونه‌انی باشد که، مخاطبان هدفتان بتوانند اقامتگاه مورد نظرشان را براساس اهداف مدنظرشان مانند قیمت؛ به راحتی پیدا نمایند. که وقتی انها با این قابلیت به راحتی به اهدافشان دست پیدا کنند هم، باعث سئو بهتر سایت شما خواهد شد. وهم اینکه باعث گونه‌ایی از تبلیغات مانند تبلیغات های دهان به دهان نیز شود.

امکان پرداخت آنلاین و رزواسیون

شما باید کاری کنید که مخاطبتان بتواند به راحتی بتواند، رزواسیون خود را به صورت آنلاین نیز انجام دهد. خیال خود را از بابت انجام همه کارهای خود، از بابت های مختلف از جمله خرید بلیط هواپیما، رزرو اقامتگاه مدنظر خود و… خیال نیز راحت شده باشد. و بداند که تمام کارهایش را به صورت آنلاین و بدون دردسر نیز انجام؛ داده است.

شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر باما به این صفحه مراجعه نمایید.

سخن آخر

دوستان عزیز تا اینجای مقاله درمورد موارد زیادی؛ باشما نیز صحبت داشته‌ایم. به عقیده کسی که درحوزه برندینگ وتبلیغات برای شما این؛ مقاله را نگارش داشته‌ام. بهتر است هرچه زودتر تا رقبایتان نسبت به شما اقدام به طراحی سایت نکرده اند. شما شروع به انجام این کار نمایید. تا از آنها در این بازار رقابتی نیز؛ جانمانید.

 

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما