طراحی سایت علی بابا

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت علی بابا

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

سایت علی بابا که بهترین سایت فروشگاه اینترنتی در حوزه فروش بلیط آژانس های هواپیمایی، در جهان به شمار می‌رود. این شرکت یکی از بهترین قالب های طراحی سایت رو در اخیتار دارد؛ که بسیاری از شرکت های آژانس های هواپیمایی در ایران و جهان به دنبال طراحی سایتی با قالب طراحی سایت علی بابا هستند. در ادامه ما به شما درمورد موارد مختلفی از جمله مزایای این سایت، ویژگی‌های آن و… با شما صحبت خواهیم کرد.

ادامه مقاله رو همراه ویستا باشید؛ تا درمورد این سایت و طراحی آن بیشتر باهم گپ بزنیم.

طراحی سایت علی بابا

در طراحی سایت علی بابا قرار نیست که شما به عنوان یک شرکت آژانس هواپیمایی، حتمی یک سایت عین همان سایت علی بابا طراحی کنید؛ بلکه برای شما باید یک سایت با الهام گرفتن از علی بابا مورد طراحی قرار گیرد تا شما، یک سایت مختص خودتان با تمام المان ها و برندینگ مختص خودتان، برای شما مورد طراحی و استفاده تان قرار بگیرد.

ویژگی های سایت علی بابا

اما این سایت علی بابا دارای یک سری ویژگی های خاص هست؛ که در ادامه این ویژگی هارو ذکر خواهیم کرد. این دست از ویژگی ها عبارت‌اند از:

نمایش بلیط ها، هتل ها و معرفی تورها در طراحی سایت علی بابا

در این گونه از طراحی سایت یکسری امکانات در نظر گرفته خواهد شد؛ که یکی از انها برای فروش بلیط های مختلف از جمله قطار، هواپیما و اتوبوس است. در کنار آن شما باید هتل ها در شهرهای مختلف و همین طور تورهایی که برای شهر یا کشور مقصد در نظر گرفته‌اید؛ رو به مخاطبانتان نمایش دهید.

این نکته رو هم خدمت شما عرض کنم؛ که چطوری است وقتی کسی به آژانس شما مراجعه می‌کند و از همه شرایط تور مانند تاریخ رفت و برگشت و… به آن اطلاع می‌دهید؟ در سایت شما هم باید اینگونه طراحی رو برای سایت شما در نظر گرفته باشید؛ تا بتوانید فرایند فروشتان را کامل انجام دهید.

راهنمای نوع و کلاس پروازها داخلی ویا خارجی قابل ارائه شما

پروازهایی که شما می‌توانید به مشتریان خود ارائه دهید؛ دارای انواع مختلفی از جمله اکونومی، بیزنس کلاس، فرست کلاس و… خواهد بود. در طراحی سایت علی بابا همچنین پروازهایی که شرکت های مختلف ارائه می‌دهند؛ باهم متفاوت است. شما در اینجا باید برای اینکه کاربر بتواند به راحتی هرچه تمام تر از میان خدمات شما انتخاب خود را انجام دهد؛ برای آن در قسمت توضیحات تورهای داخلی یا خارجی راهنمای توضیحات رو قرار دهید.

امکان مقایسه و مشاوره

شما زمانی که طراحی سایت رو انجام می‌دهید؛ باید یک امکان برای مقایسه بین تورهای مختلف، قیمت هتل ها و … را در سایت تان قرار دهید. این کار به مشتریان شما کمک خواهد کرد تا زمانی که درسایت شما مشغول دیدن تورها هستند؛ به راحتی کار مقایسه رو انجام داده و حس کنند که انگار یکی دارد به آنها مشاوره می‌دهد.

خریداری خدمات از ویژگی های طراحی سایت علی بابا

کاربرها زمانی که خدماتی که از شما خواهان دریافت آن هستند؛ رو می‌‌توانند با کمترین مشکل دریافت نمایید. این کار به صورت است که شما باید برای تکمیل فرایند خرید شما باید در طراحی سایت علی بابا فرایندی رو درنظر داشته باشید؛ که کاربران تان را به مراحل تکمیل فرایند خریدشان هدایت نمایید.

این فرایند توسط طراح سایت شرکت مدنظر برای طراحی سایت شما انجام خواهد شد؛ که آن این فرایند رو به صورت های مختلف می‌تواند قرار دهد. بهترین روش رو اما طراح سایت مدنظر شما می‌تواند یک نوار پیشرفت در، قسمت بالایی سایت گذاشته و قسمتی رو درنظر بگیرد که به کاربران نمایش دهد؛ که در هرمرحله باید چه کارکنید.

نکته در طراحی سایت هنگام خریداری خدمات

شما برای پرداخت اینترنتی هزینه خدمات بهتر است؛ چند روش پیشنهادی رو به مشتریان ویا کاربرانتان ارائه دهید. که این دست از روش ها عبارت‌اند: پرداخت مستقیم با یک درگاه، کیف پول دیجیتال و… که این کار باعث یک نوع برندینگ هم برای شما به حساب خواهد آمد.

ارسال اطلاعات خرید برای مشتریان تان

در آخر شما در طراحی سایت علی بابا برای اینکه مشتریانتان از تمام مراحل خرید خود و جزئیات آن مطلع شوند؛ می‌توانید دو کار را انجام دهید. اول اینکه همان جا به مشتری خود کد رهگیری خریدشان با جزئیات به آنها نمایش دهید؛ یا اینکه اطلاعات رو با کدرهگیری و نمایش داده خریدشان برایشان ایمیل ویا پیامک نمایید.

چرا طراحی سایت علی بابا انقدر برای آژانس ها مهم شده است؟

برحسب تجربیات به دست آمده در حوزه طراحی سایت، اکثر شرکت های هواپیمایی برای فروش بیشر خدمات خود یک سایت با قالب مشابه، سایت علی بابا سفارش در قالب آن خدمات خود را با بالاترین بازدهی به فروش خواهند رساند. اینگونه از طراحی سایت به فروش آنها کمک بسیاری خواهد کرد؛ چون با توجه به اینکه همه چیز در دنیای موتورهای جستوجو رفته است. پس اکثر شرکت ها به این سمت رفته و درتلاش اند؛ تا از نمونه های موفق الهام گرفته و بتوانند فروش خود را، به بهترین نحوه ممکن نیز انجام دهند.

از دیگر دلایل این است؛ که همیشه در همه شرایط افرادی علاقه مند به سفر هستند که برای آن حاضر به خرج هزینه هستند.

نکته

امروزه با گسترش تکنولوژی امروزه همه به دنبال آن هستند؛ که با تمام سرعت کارخود را به سرانجام برسانند. به همین خاطر مراجعه حضوری به دفاتر فروش کمتر شده و به جای آن اکثر مردم به سایت هایی از جمله علی بابا، فلای تودی، لست سکند و… رفته و خدمات خودشان را دریافت می‌کنند.

از همین رو خیالتان از طراحی سایت علی بابا برای آژانس هواپیمایی خود راحت باشد؛ چون همیشه با طراحی اینگونه از سایت ها همیشه تقاضا برای سفر خواهد بود. این گونه از طراحی سایت ها انقدر جذاب هستند؛ که همیشه مشتریان زیادی رو به خود جذب خواهند کرد.

مراحل راه اندازی طراحی سایت علی بابا

طراحی سایت از مراحلی برخوردار است؛ که این مراحل همچین هم سخت نیستند. در ادامه ما به شما تمام مراحلی که برای راه اندازی اینگونه سایت ها را شرح خواهیم داد؛ که شرح این مراحل به ترتیب عبارت‌اند از:

انتخاب قالب مناسب کارشما

این مرحله از طراحی سایت علی بابا توسط شرکت طراح سایت مدنظرتان انجام خواهد شد. شرکت مدنظر شما یا اگر خودتان تمایل به انجام آن دارید؛ باید بدانید برای انجام اینکار باید با توجه به نکاتی که به شما، در بالاتر اشاره شد قالب مناسبی رو مورد انتخاب قرار دهید.

با توجه به این نکات و همین طور انتظاراتی که شما خودتان از قالب مدنظرتان دارید؛ استراتژی کسب وکاری تان و… نیز باید قالبی متناسب باکارتان را انتخاب نمایید.

در هنگام خرید قالب به این نکته توجه نمایید؛ که شما برای طراحی چگونه سایت می‌خواهید، قالب تان را انتخاب کنید. ما در اینجا باید به شما این نکته را بگویم که 2 نوع سایت وردپرس و کدنویسی داریم؛ که شما بسته به آنها و سفارشتان باید قالبتان را خریداری نمایید.

افزونه های مدنظرتان

حال شما باید در طراحی سایت علی بابا افزونه هایی که برای سایت تان می‌خواهید بنابه استراتژی کسب وکارتان را انتخاب نمایید. که این کارهم توسط شرکت سفارش دهنده تان انجام خواهد شد.

طراحی سایت به صورت جذاب

شما باید طراحی سایت تان به گونه‌ایی باشد؛ که هم مشتریانتان را به سمت خود جذب کند. وهم در موتورهای جستوجو به اکثریت کاربران توسط موتورها نمایش داده شود.

محتوای باکیفیت تولید نمایید

شما برای اینکه سایت تان سئوی خوبی بگیرد و بتوانید به بهترین شکل ممکنه سئوی بسیار خوبی رو دریافت نمایید؛ باید با کیفیت ترین محتواهای ممکنه را تولید نمایید. این کار به شما کمک می‌کند تا شما بهترین شکل ممکنه سئو و فروش رو تجربه نمایید.

پشتیبانی قوی از مشتریان

شما زمانی که مخاطبی یا مشتریانتان به سایت شما سر خواهد زد؛ اگر پشتیبانی خوبی در طراحی سایت علی بابا خودتان در نظر نگرفته باشید، ممکن است که نتیجه دلخواه تان را دریافت نکنید. بعضان ممکن است که شما در سایت تان مشتریان خواسته ایی داشته باشند؛ و لازم می‌دانند که با شما به صورت حتمی در ارتباط باشند. از همین روست که شما باید یک پشتیبانی قوی رو مدنظر داشته باشید.

شما میتوانید برای سفارش طراحی سایت تان باما در ارتباط باشید.

سخن آخر

تا اینجای مقاله درمورد موارد زیادی با شما صحبت داشته‌ایم؛ از این موارد میتوان به نحوه طراحی سایت، نحوه درآمدزایی و… اشاره داشت. حال اینجا شما هستید که باید تصمیم بگیرید که قصد سرمایه گذاری در این حوزه را دارید یا خیر؟ این نکته را هم خدمت شما عرض کنم که تمامی خدمات سفارش طراحی سایت در تهران انجام خواهد گرفت.

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما