طراحی سایت رستوران

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت رستوران

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

همین طور که می‌دانید همه چیز دردنیای دیجیتال خلاصه شده؛ و امروزه از کارهای خرد گرفته تا درشت و… همه در موتورهای جستوجو به دنبال جواب خود می‌گردند. از همین روست که خیلی از اصناف مختلف رو به دیجیتالی شدن برده‌اند؛ که رستوران ها جزو یکی از همین دسته به شمار می‌روند. امروزه بسیاری از افراد حتی برای کوچک ترین کاری مانند سفارش غذا هم، از موتورهای جستوجویی مانند گوگل استفاده می‌کنند. در ادامه مقاله برای از طراحی سایت رستوران در ویستا، مزایای آن و… را برای شما توضیح خواهیم داد.

ادامه مقاله رو با ویستا همراه باشید.

طراحی سایت رستوران

شما زمانی که سفارش طراحی سایت رستوران به شرکتی از جمله ویستا می‌دهید؛ می‌توانید از آپشن های مختلفی بهره مند شوید. از جمله این آپشن ها میتوان به قرار دادن محل کسب وکار شما درسایت تان، امتیاز دادن کاربران به کیفیت غذای شما، قراردادن دیدگاه و نظرات، قراردادن منوی رستوران خود برای انتخاب کاربران، یک بخش فروشگاهی برای فروش غذاهایتان به صورت آنلاین و… که همه اینها تنها بخشی از امکاناتی است؛ که می‌‌توان در سایت شما قرار داد.

مزیت های طراحی سایت رستوران

از مزیت های سایتی که شما رستوران دار عزیز میتوانید داشته باشید؛ باید به فروش آنلاین غذای خود، برندینگ شما در فضای دیجیتال، شناخت هرچه بیشتر شما توسط مخاطبین بیشتر و درنهایت فروش بیشتر شما خواهد شد.

شما در قسمت فروشگاهی که در طراحی سایت رستوران شما برای، غذاهای موجودی که به فروش می‌رسانید؛ میتوانید یک بخش مجزا ایجاد و درمورد آن توضیحات بیشتری رو قرارداده و درنهایت، آن را به مشتریان زیادی که به صورت بلقوه و بلفعل در موتور جستوجو گوگل وجود دارد به فروش برسانید.

توضیحاتی که درمورد غذاهایتان خواهید نوشت

در رابطه با توضیحاتی که شما می‌توانید برای غذاهایتان در قسمت فروشگاهی بنویسید؛ مانند همان توضیحاتی است که شما در منوی رستورانی خود، برای دیدن مشتری و سفارش غذای آن یادداشت می‌نمایید. این کار باعث می‌شود که این حس به مخاطب القا شود؛ که شما در کار خود صادق هستید و مشتریان با حس اطمینال بسیار بهتری از شما خرید خواهند کرد. همچنین این توضیحات دقیق و جامع شما مانند مثال مقدار برنج، مقدار گوشت، مخلفات همراه آن و… که همراه عکس باید در سایت‌تان قرار دهید. نیز باعث برندینگ بسیار بهتر شما خواهد شد.

از دیگر مزیت های طراحی سایت رستوران

از دیگر مزیت های طراحی سایت رستوران میتوان به، دریافت بی شمار مشتریان و سفارشتان حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. شما می‌توانید با استفاده از سایت خودتان و سئوی آن برای موارد مختلفی از جمله اغذیه فروشی(فست فود)، چلوکبابی، غذای چینی و… به صورت آنلاین غذای خود را معرفی کنید.

از طرف دیگر زمانی که شما سایت خود را با کلمه کلیدی مانند تهیه غذا برای ارگان ها سئو نمایید؛ می‌توانید برای بخش های مختلفی از تهران سفارش گرفته و به سراسر تهران ویا شهرهای دیگر، سفارش گیری وغذای خودتان را به فروش برسانید.

طراحی اپلیکیشن رستوران

شما همچنان اگر صاحب یک کسب وکار خوب و معقولی برای راه اندازی یک سایت برای رستوران خود هستید؛ و بیزینس تان به خوبی گرفته است. میتوانید در گام بعدی یک اپلیکیشن برای سفارش گیری بسیار بهتر و با کلاس بالاتر یک اپلیکیشن طراحی کنید؛ مانند اسنپ فود که در بین همه اینها معروف ترین اپلیکیشن است. اما شما می‌توانید با تبلیغات های مختلف کسب وکار خود را برند نمایید.

بازارکار هدف شما

شما به عنوان یک رستوران دار یک بازار هدف بسیار وسیع در این حوزه دارید؛ که اگر کمی ریزبینانه به آن توجه داشته باشید. به اهمیت طراحی سایت رستوران پی خواهید برد؛ برای اینکه شما این بازار کار را به درستی بشناسید چندنمونه به شما معرفی خواهیم کرد.

تهیه غذای تالارها

شما برای اینکه بتوانید با یکسری از همکارانتان هم کار کنید؛ مانند تالارهای رستوران باید یک سایت برای رستورانتان طراحی نمایید. همان گونه که می‌دانید امروزه با سخت شدن اوضاع اقتصادی بسیاری از مشاغل رو به کارهای باهم دیگر بردن؛ مانند املاکی ها بایک دیگر، نمایشگاه داران بایک دیگر و… که باعث بازار کار آن برای شما بسیار مناسب باشد.

تهیه غذا برای سازمان ها خصوصی

یک سری از سازمان های خصوصی مانند شرکت ها و کارخانه جات و… نیز به دنبال رستورانی برای تهیه غذای باکیفیت هستند. شما می‌توانید با طراحی سایت و سئوی آن برای شرکت ها و سازمان های خصوصی یک، فروش بسیار عالی در ماه رو تجربه نمایید.

امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت رستوران

شما برای اینکه یک سایت درخورد طراحی سایت رستوران داشته باشید؛ باید امکاناتی نظیر صفحات مجزا غذاهای مختلف، هر اطلاعاتی که مخاطبان بخواهند رو و شما هم بخواهید که آنها ببینند، ایجاد یک بخش برای هریک از پرسنل رستورانتان، ایجاد یک بخش برای منوی رستورانتان، گالری تصاویر غذاهایتان، قابلیت پرداخت آنلاین برای سفارش ها و… که حتی شما برای سایت تان درنظر دارید.

سئوی سایت طراحی سایت رستوران

درست است که طراحی سایت برای رستوران شما یک کار بسیار مهم و ارزشمند است؛ اما آیا به نظر شما با انجام یک طراحی سایت برای شما می‌توان یک منبع درآمد خوب برای شما باشد؟ اگر قرار باشد که به عنوان یک سئو کار به شما جواب رو بگویم باید این را به شما بگوییم که خیر! شاید برای شما سوال شود که چرا!؟ چون این را هم باید به شما بگویم که فقط طراحی سایت و گذاشتن اطلاعات به صورت معمولی برای شما کفاف نخواهد داد؛ و شما باید به صورت حتمی سایت خود را سئو نمایید.

سئو چیست؟

به صورت مختصر اگر بخواهم برای شما درمورد سئو سایت بگویم؛ باید به شما درحد این که متوجه اهمیت سئو برای سایت خود شوید. باید این گونه برای شما توضیح دهم؛ که سئو به فرایند بهینه سازی سایت برای موتورهای جستوجو در کلمه کلیدی مدنظر مشتری گفته می‌شود.

حال چرا این موضوع انقدر باید برای شما حائز اهمیت داشته باشد؟ چون که شما باید برای کسب درآمد از طراحی سایت رستوران خود به صورت حتمی، هرماهه روی سئوی سایت خود سرمایه گذاری نمایید.

چالش های طراحی سایت رستوران

یکی از چالش هایی که برای طراحی سایت شما وجود دارد این است؛ که منوی سایت رستورانی شما باید به چه شکلی طراحی شود؟ اصلان به چه شکلی باید طراحی خود سایت شما انجام شود؛ تا هم مورد پسند مشتریانتان باشد؟ و هم اینکه با برند شما همخوانی داشته باشید؟ این از چالش های اساسی برای طراحی سایت شما خواهد بود؛ اما نگران آن نباشید. با وجود کارکنان و طراحان خبره   شرکت ویستا که دارای چندین سال تجربه در حوزه دیجیتال مارکتنیگ است؛ این چالش ها برای ما و شما دیگر به چشم نخواهد آمد.

شما می‌توانید برای سفارش طراحی سایت روستوران ویا استفاده از سایر خدمات سفارش طراحی سایت در تهران در ایران یا سایر کشور ها استفاده نمایید.

چگونگی طراحی سایت

یک سایت خوب برای رستوران شما باید از ویژگی هایی اعم از معرف بسیار خوب برای محیط رستوران شما، ایجاد کننده یک ذهنیت بسیار مناسب برای مخاطب شما در همان نگاه اول، پیدا کردن خواسته‌ اصلی مخاطب در چند کلیک اول و… نیز که این ویژگی ها یک لیست بلند پایه‌ای دارد؛ که شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر و سفارش سایت خود باما در ارتباط باشید.

جمع بندی

دوستان عزیز شما تا اینجای مقاله با موارد زیادی از جمله طراحی سایت رستوران، ویژگی های آن، چالش های طراحی و… نیز آشنا شدیم. حال اینجا شما هستید که باید تصمیم بگیرید؛ آیا تصمیم به برندینگ و دیجیتال برندینگ برای سایت خود دارید همان کسب وکار معمولی که داشتید را نگه داردید؟

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما