طراحی سایت صرافی

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت صرافی

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه که سرمایه گذاران زیادی به سمت بورس و صرافی های دیجیتال رفته‌اند؛ باعث شده تا تقاضا برای سرمایه گذاری برای راه اندازی کسب وکاری، در حوزه صرافی دیجیتال رفته‌اند. این حوزه ابتدا در موقع ورود به کشور با چالش های متفاوتی روبه رو شد؛ که از این چالش ها، متفاوتی از جمله کمبود برق برای استفاده دستگاه های ماینر، نبود دانش استفاده و ترید در حوزه ارز دیجیتال و… باعث شده بود که طراحی سایت صرافی کمی از بورس و رونق نیز بیفتد.

در ادامه ما به شما در مورد طراحی سایت صرافی، نحوه طراحی آن، انواع سایت صرافی دیجیتال و… رو به شما خواهیم گفت؛ ادامه مقاله رو با ویستا همراه باشید.

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی شامل مراحل و امکاناتی است؛ که شما در هنگام سفارش آن باید به آن دقت داشته باشید. از این امکانات می‌توان به داشتن بخش ایجاد حساب کاربری برای مخاطبانتان، کیف پول برای شارژ کردن آن، انواع خدماتی که به مشتریانتان ارائه می‌دهید، محیطی که کاربرانتان بتواند با آن تحلیل کنیکال انجام دهند و… تا کاربران همه امکاناتی رو که باید یک سایت صرافی دیجیتال داشته باشد؛ تا شما کاربرانتان را در سایت خود نگه داشته و از آنها بتوانید حداکثر دریافتی و فروش رو داشته باشید.

طراحی سایت اکسچنج

طراحی سایت اکسچنج از نمونه کارهای الگویی است؛ که برای طراحی سایت صرافی آنلاین تبدیل به یک الگو شده است. مانند دیجی کالا که قالب سایت فروشگاهی آن برای تمام سایت های فروشگاهی تبدیل به یک الگو شده؛ و همه سرمایه گذاران از آن برای طراحی قالب سایت فروشگاهی خود از آن استفاده می‌کنند.

این سایت بربستر بلاک چین باید مورد طراحی و ساخت قرار بگیرد؛ تا شما بتوانید به کاربران تان خدمات بسیار راحت، نرم، روان و امن رو در معاملات بین المللی ارائه دهید. این اقدام برای شما باعث می‌شود تا کاربرانتان بتوانند به راحتی هرچه تمام تر از خدمات شما استفاده کرده؛ و شما بیشترین دریافتی از کاربران را بابت خدماتتان داشته باشید.

ویژگی های سایت اکسچنج

از ویژگی های سایت اکسچنج که باعث می‌شود تا مخاطبان به آن اعتماد کنند؛ باید به مواردی مانند انواع سفارش گذاری، احراز هویت کاربران به صورت شناسایی دو مرحله‌ایی، پنل برای ادمین و مدیریت سایت، بازگردانی وجه به صورت دستی، ساخت کیف پول مختص کاربران برای شارژ حساب کاربریشان و دیگر امکاناتی نظیر این که به کاربران شما برای انجام ترید در حوزه طرافی دیجیتال که شما برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ویستا در ارتباط باشید.

هزینه طراحی سایت صرافی

هزینه طراحی سایت صرافی به عواملی مانند مدت زمانی که صرف ساخت سایت می‌شود، امکاناتی که شما برای آن سفارش می‌دهید، هاست و دامینی که برای آن خریداری می‌کنید و… نیز بستگی خواهد داشت.

اما این نکات رو هم که حتمی باید به شما ذکر کنم؛ این است که راه اندازی یک کسب وکار در حوزه صرافی دیجیتال نیازمند آشنایی یا تسلط به حوزه مالی، آشنایی به حوزه دیجیتال، آشنایی به حوزه بلاک چین و… می‌باشد. چون زمانی که شما دانشی از این حوزه نداشته باشید؛ در صورت سرمایه گذاری اشتباه در طراحی سایت سرمایه گذاری شما نابود خواهد شد.

در ادامه ما به شما درمورد امکانات سایت صرافی بیشتر توضیح خواهیم داد؛ تا درمورد امکانات آن در موقع سفارش بیشتر آشنا شده و نهایت دقت را داشته باشید.

انواع سفارش گذاری‌ها

از اولین امکاناتی که شما باید در سایت تان برای سفارش گذاری مشتریانتان در آن قرار دهید؛ دونوع سفارش گذاری بازار و محدود برای آنان خواهد بود. این امکانات در غالب سایت های صرافی موجود است؛ که باعث شده تا مخاطبان و سهم بازار بسیار خوبی رو برای خود دست و پا کنند.

سفارش محدود

کاربرها که اغلب تریدها خواهند بود؛ برای ثبت سفارش خود یک محدوده خاص تعیین می‌کنند تا به محض رسیدن به محدوده مدنظرشان معامله انجام شود.

لیست دیگر امکانات موجود برای این دست طراحی سایت

مشخص کردن تاریخ انقضا برای سفارشاتشان

تعین مبلغ مشخصی برای معامله دارایی ها

نمایش لیست سفارشتان اخیرشان و سفارش های باز

نمایش صف خریداران و فروشندگان

امکان لغو سفارش

مزیت های این سفارش

مزیت رقابتی نسبت به سایر صرافی ها دیگر که از این امکانات محروم اند.

دخیل نشدن صرافی در انجام معامله

احراز هویت دومرحله‌ایی کاربران

احراز هویت برای طراحی سایت صرافی باید به صورت 2 مرحله‌ایی انجام شود؛ در بخش اول از احراز هویت شما باید تمام اطلاعات کاربر نظیر کارت ملی، کد ملی، نام، نام خانواندگی و… را از کاربر دریافت نمایید؛ تا بتوانید به بهترین شکل ممکنه کاربر را شناسایی کرده؛ و سپس بهترین نوع خدمات خودتان را به آن ارائه دهید.

امکانات همراه آن

تطبیق شماره ملی و شماره موبایل کاربرهای به صورت اتوماتیک

تطبیق اطلاعات فردی که وارد کرده با اطلاعات موجود در سامانه ثبت احوال کشور

صحت سنجی اطلاعات بانکی کاربرها با کد ملی

ساخت کیف پول

استفاده از کیف پول برای استفاده مستقیم کاربران در سایت شما

مجموع کردن دارایی ها در یک جا برای استفاده‌های دیگرشان

انجام مدیریت مالی

مدیریت کارمزدها

تعین واریزی مبالغ به دلار

نمایش صورت حساب های رخ داده به تفکیک ویا کلی

تاریخچه تراکنش های انجام شده به تفکیک هر ارزی

مدیریت درخواست ها تجمیع

مدیریت واریز یا برداشت

مدیریت محدوده سفارش گذاری

نکته

البته این نکته را هم عرض کنم که همه این مواردی که گفته می‌شود؛ برای صرافی های ارزدیجیتال هستند ولی میتوان سایتی با همین مشخاصات یا با کمی بیشتر یا کمتر برای سایت صرافی های ارزهای دیگر مانند دلار، یورو، پوند، فرانک و… را هم برای شما متقاضی عزیز ساخت.

کیف پول اختصاصی

کیف های اختصاصی برای نگهداری دارایی های در طراحی سایت صرافی هایی که شما صاحب کسب وکار آن هستید؛ گزینه مناسب برای نگهداری از آن به شمار خواهد آمد. ما برای شما توانایی آن را داریم؛ که از بهترین و معتبرترین کیف پول های موجود در بازار برای، امنیت هرچه بیشتری کاربران شما در سایت تان استفاده نماییم.

امکانات برای این کیف پول ها

این کیف پول های ارزی این امکان رو دارند؛ که شما با سرورهای داخلی امن، پشتیبانی نامحدود از توکن ها و امضای داخلی تراکنش ها را در امن ترین شرایط ممکنه داشته باشید.

بازار گردانی به صورت دستی در طراحی سایت صرافی

در بازارگردانی در سایت های p2p، در ساده ترین حالت ممکنه به این روش است؛ که شما به عنوان مدیریت وبسایت تان میتوانید به صورت دستی تعدادی از کاربران خاص خودتان را به عنوان بازارگردان معرفی نمایید. این بازارگردانان توانایی این را دارند؛ که در صورت نیاز سفارش ها رو در بخش خرید و فروش پرنمایند. اما این روش ممکن است؛ خطراتی مانند کاهش کارایی یا کاربران را به همراه داشته باشد.

امکانات برای این بازارگردانان

امکاناتی که برای بازارگردانان سایت شما درنظر خواهد گرفته شد؛ عبارت‌اند از ثبت سفارشات خرید و فروش، امکان پرکردن سفارشات ثبت شده تمام نشده، زمان بندی و کنترل سفارش گذاری و… که شما می‌توانید برای سفارش طراحی سایت و دریافت مشاوره باما درتماس باشید.

جمع بندی

تا اینجا مقاله ما برای شما از طراحی سایت صرافی، صرافی دیجیتال، ویژگی های آن، امکاناتی که برای آن درنظر گرفته شده است و… برای شما در این مقاله توضیح داده شده است. حال شما اینجا شما باید تصمیم بگیرید؛ که آیا تصمیم دارید یک سایت خفن داشته باشید تا سهم بازار رو از رقبا دریافت کنید ویا خیر؟ این نکته را هم به شما اشاره کنم؛ که تمامی خدمات سفارش طراحی سایت در تهران صورت خواهد گرفت.

شما می‌توانید برای سفارش طراحی سایت باما در تماس باشید.

 

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما