logovista

طراحی سایت در تهرانپارس

طراحی وبسایت در تهرانپارس با متدهای نوین شامل طراحی سایت فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و...

انتخاب با شماست

داشتن یک سایت در دنیای امروز برای هر نوع کسب و کار، بزرگ یا کوچک، ضروری است. سایت، به عنوان یک نماینده آنلاین از کسب و کار شما، نقش بسیار حیاتی در برقراری ارتباط با مشتریان، افزایش فروش، و ساختن حضور دیجیتال دارد. این حضور آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی اطلاعات محصولات یا خدمات خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارید و آنان را به مشتریان تبدیل کنید. همچنین، با دسترسی آسان به اطلاعات از هر نقطه جهان، مشتریان می‌توانند با کسب و کار شما در ارتباط باشند و خریدهای خود را به راحتی انجام دهند. علاوه بر این، حضور در فضای دیجیتال به شما امکان گسترش بازار و جلب مشتریان جدید را می‌دهد، که این امر به بهبود پویایی و رشد پایدار کسب و کار شما کمک می‌کند. به طور کلی، داشتن یک سایت نه تنها یک نیاز اساسی است بلکه یک فرصت بی‌نظیر برای توسعه و تعامل با مشتریان جدید و قبلی نیز محسوب می‌شود.

طراحی سایت در همه مناطق تهران
0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده
طراحی سایت در بجنورد

طراحی سایت مناسب کسب و کار شما

vistateem

ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

آمار طراحی سایت در ویستاوب
طراحی سایت
شما می‌توانید برای سفارش طراحی سایت روی بنر کلیک کرده و سفارش مدنظر خود را ثبت نمایید

طراحی سایت در محل شما، تهرانپارس

ویستاوب در سراسر ایران

طراحی سایت در تهرانپارس چرا باید، یک وبسایت داشته باشیم؟ طراحی انواع مختلف وبسایت

درمورد خیابان تهرانپارس

خیابان تهرانپارس که امروزه به شکل مدرن خیابان کشی و به این محوطه کشی درآمده باشد؛ قبلان به صورت چندین روستا بانام های متفاوت رو درخود جا داده بوده که، از جمله آنها می‌توان به مجیدآباد و مهدآباد اشاره کرد.

این خیابان با سرمایه گذاری عظیم و بزرگ یک فرد زرتشتی بخشی از آن که 50 هزار مترمربع بوده ساخته شده است؛ و مابقی آن توسط مهندسان فرانسوی به این شکل امروزی، مورد ساخت و بهره برداری قرار گرفت.

مکان‌های دیدنی خیابان تهرانپارس

خیابان تهرانپارس مکان های دیدنی ومهم بسیاری در خود، جای داده است؛ که از این مکان ها میتوان به این موارد اشاره نمود. که عبارت اند:

ازمکان‌های مهم خیابان تهرانپارس که باعث شده طراحی سایت در تهرانپارس حائز اهمیت شود؛ میتوان به مواردی مانند بوستان هایی مانند پلیس، مراکز خرید شناخته شده‌ایی مانند سیوان، شرکت های مختلف خدماتی و تولید، نمایندگی‌های شرکت های بیمه و… از این دست اشاره کرد. همه این مواردی که به شما عرض کرده‌ایم؛ باعث تراکم کسب وکارهای مهم شده و بسیاری از کسب وکارهای بزرگ در این منطقه تجمع دارند.

چرا باید به طراحی سایت در تهرانپارس اهمیت دهیم؟

حضور آنلاین یک کسب و کار، صرف نظر از ماهیت کسب و کار، می تواند تأثیر زیادی بر موفقیت آن داشته باشد. در عصر حاضر، برخی از کسب و کارها هنوز متوجه نیستند؛ که اکثر مشتریان آنها قبل از خرید از وبسایت آنها بازدید می کنند.

داشتن یک حضور آنلاین قوی، به‌ویژه یک وبسایت، می‌تواند باعث ایجاد درآمد بیشتر شود. و البته کیفیت وب سایت شما نیز بر نتایج تأثیر می گذارد.

در برخی موارد، سازمان‌ها برای آنلاین شدن مردد هستند، زیرا احساس می‌کنند به اندازه کافی از فناوری آگاه نیستند و نمی‌دانند چگونه یک وبسایت را مدیریت کنند؛ مواقع دیگر، شرکت‌ها نگران قیمت هستند.

خبر خوب این است که راه حلی وجود دارد که برای شما مفید است. اگرهنوز متقاعد به لزوم داشتن طراحی سایت در تهرانپارس برای کسب و کار خود نشده اید؛ در اینجا مهمترین دلایلی که برای کسب و کار شما مهم است که یک وب سایت داشته باشید آورده شده است.

۱- اعتبار

یکی از دلایل اصلی که باید برای کسب و کار خود وبسایت داشته باشید، افزایش اعتبار شما است. به احتمال زیاد چندین ارائه دهنده خدمات مشابهی را به شما ارائه می دهند.

یکی از راه‌هایی که می‌توانید متمایز شوید این است؛ که وب‌سایتی داشته باشید که ظاهر خوبی داشته باشد و اطلاعات، با کیفیت را به وضوح به مشتریانتان منتقل کند.

بدون وبسایت، مردم ممکن است مشروعیت شما را به عنوان یک تجارت زیر سوال ببرند. داشتن یک وب سایت فرصتی برای ایجاد یک تاثیر اولیه عالی است و به مردم آرامش می دهد که شما یک تجارت واقعی هستید.

۲- برند در طراحی سایت در تهرانپارس

یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید، نشان دادن نام تجاری خود به مشتریان احتمالی خود است. با مشخص کردن اینکه چه کسی هستید، چه چیزی را نمایندگی می کنید و چه چیزی را مطرح می کنید، شانس خرید مشتریان از شما را افزایش می دهید.

این نیز چیزی است که می تواند شما را از رقبای خود متمایز کند. بدون یک طراحی سایت در تهرانپارس، انجام این کار می تواند فوق العاده چالش برانگیز باشد زیرا مردم نمی توانند به راحتی اطلاعات با کیفیت و قابل اعتماد در مورد کسب و کار شما پیدا کنند.

۳- طراحی سایت در تهرانپارس افزایش فروش می شود

هنگامی که مردم شما را آنلاین پیدا کردند، به محصول یا خدمات شما علاقه مند شدند و می خواهند بیشتر بدانند، به لطف اطلاعات موجود در وب سایت شما، که به شما این فرصت را می دهد تا فروش خود را افزایش دهید، می دانند چگونه با شما تماس بگیرند.

حتی اگر وب‌سایت‌ها هزینه دارند، اما وقتی درست استفاده شوند؛ بازگشت سرمایه مثبتی دارند.

۴- صرفه جویی در وقت شما + خدمات مشتری

بسیاری از کسب‌وکارها از مشتریان بالقوه یا مشتریان فعلی تماس می‌گیرند که سؤالات ساده‌ای درباره مکان و ساعات کار می‌پرسند. اگر تماسی را از دست بدهید، مشتری ناراضی می ماند. تماس‌ها همچنین می‌توانند حواس پرسنل شما را از تمرکز بر مهم‌ترین بخش‌های کسب‌وکارتان منحرف کنند.

طراحی سایت در تهرانپارس می تواند این تماس ها را کاهش دهد و بهره وری داخلی را افزایش دهد. در عین حال، به مشتریان کمک می کند تا اطلاعات مفیدی را بدون نیاز به تماس پیدا کنند، که در نهایت تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد.

۵- به روز رسانی ها و اطلاعیه ها

از آنجایی که وب سایت شما ۲۴/۷ است، ارسال به روز رسانی ها و اطلاعیه ها برای مشتریان آسان است. این راهی است که آنها را در مورد هر کاری که انجام می دهید به روز نگه دارید. وقتی چیزی مخصوصاً به آنها مربوط می شود، احتمال اینکه بتوانید آنها را بفروشید افزایش می دهد.

امروزه وب سایت ها برای تجارت ضروری شده اند. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، قویاً توصیه می‌کنیم بفکر ایجاد وبسایت برای کسب و کار خود  باشید. شما می توانید در طول زمان آن را بهبود ببخشید، اما نکته کلیدی این است که شروع کنید.

اهمیت داشتن وب سایت

دوستان عزیز داشتن یک سایت برای کسب‌وکار شما از مهم ترین، اولویت‌های شما نیز به حساب می‌آید. یکی از دلایلی که باعث شده تا ما به شما داشتن یک وبسایت رو، پیشنهاد دهیم؛ آن است که شما با طراحی سایت در تهرانپارس می‌توانید به صورت، نامحدود به مشتریان دسترسی داشته باشید.

از دلایل دیگری که به شما پیشنهاد طراحی سایت برای شما، خواهیم داشت؛ این است که شما با داشتن یک وبسایت می‌توانید، باکمترین هزینه نسبت به تبلیغات های محیطی مانند پخش تراکت تبلیغ نموده و از آن، بازده‌ایی بالایی داشته باشید.

درمورد مشتریان نامحدود این نکته را هم به شما عرض کنم که، چون شما در موتورهای جستوجو به مشتریان نامحدودی دسترسی دارید. وبا یک سئو قوی می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید پس، پیشنهاد طراحی یک سایت برای شما نباید خیلی گران و دور از ذهن برای شما باشد.

اهمیت داشتن وب سایت برای صاحبان کسب و کارها !

موارد زیر بخشی از مزایای داشتن وب سایت کسب و کار است که می توانید بنا بر نیاز مشتریان خود، از این موارد در طراحی سایت در تهرانپارس به آنها استفاده کنید. برای یک حرفه یا موضوع خاص، چه مدت در موتورهای جستجو مثل یاهو یا گوگل جستجو کرده اید؟ صرفاً برای پی بردن به اینکه آنها صاحب وب سایت هستند یا خیر.

انواع مختلف وبسایت

وب سایت های تجاری

وب سایت بروشور و کاتالوگ

وب سایت های تجارت الکترونیک

وب سایت غیرانتفاعی ( سایتی است که نماینده یک سازمان غیرانتفاعی مانند یک موسسه خیریه تحقیقات پزشکی و … )

وب سایت های آموزشی

وب سایت های فهرست کسب و کار

وب سایت پورتال ( وب سایتی است که به تعداد زیادی از سایت های فرعی متفاوت یا سایت های خارجی پیوند می دهد.)

وب سایت خبری

وب سایت شرکتی

وبسایت تبلیغاتی

وب سایت پزشکی

وبسایت دولتی

و …

چه کسانی می‌توانند طراحی سایت در تهرانپارس استفاده کنند

دوستان عزیز امروزه با پیشرفت تکنولوژی، درحوزه‌های مختلف مخصوصان طراحی سایت دیگر امروزه همه بیزینس‌ها می‌توانند سایت برای خود طراحی کنند. و از کسب‌وکارهای کوچک و نوپا تا دیگر بیزینس‌ها طراحی سایت در تهرانپارس داشته باشند. که آنهم با یک سی ام اسی به نام وردپرس نیز امکان پذیر خواهد بود.

البته سی ام اس ها امروزه تعداد آنها انقدر زیاد و متفاوت شده که فقط، نمی‌توان به وردپرس نیز اشاره نمود. و به غیر از وردپرس میتوان به جوملا، دروپال، ویکسی و… نیز اشاره کرد. البته که چون وردپرس نیز بهترین نوع آن است همه‌ی کسب وکارها روی آن سرمایه گذاری می‌کنند..

شما علاوه بر منطقه تهرانپارس می‌توانید در مناطق دیگری از تهران به ما سفارش طراحی سایت دهید؛ مانند طراحی سایت در زعفرانیه.

طراحی سایت در تهرانپارس با ویستا

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر الگوهای مصرف کننده ، یک وب سایت حرفه ای  میتواند  بزرگ ترین تریبون برای معرفی خدمات، محصولات و کسب وکار شما باشد، که از طریق آن میتونید با دنیا ارتباط برقرار کنید و به راحتی محصول یا خدمتی که دارید را به جهان عرضه کنید.

شرکت ویستا با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت در تهرانپارس کاملا سفارشی-واکنش گرا- با روش نوین دیجیتال برندینگ وبر اساس نیاز و سلیقه مشتری  با هدف کمک به بهتر دیده شدن کسب وکارها و رشد بازار تجارت،وب سایت  منحصر به فردی را برای مشتریان پیاده سازی می کند.

پشتیبانی سایت در ویستا

در شرکت ویستا شاید طراحی وبسایت ملاک دوم یا سوم اهمیت قرار میگیرد ما در شرکت ویستا بر این باوریم که یک وب سایت بیشتر از طراحی به پشتیبانی،نگهداری و به روزرسانی نیازمند است.

ما در طول ۱۵ سال تجربه  افرادی بوده اند که به خاطر امنیت و یا نداشتن پشتیبان، وب سایت خود را از دست داده اند، به نظر ما محافظت از سایت /امنیت سایت  و نگه داری هاست و دامنه در شرایط تحریم مهمترین اصول پشتیبانی در طراحی یک سایت حرفه ای میباشند.

قیمت طراحی سایت در تهرانپارس

قیمت طراحی سایت در تهرانپارس در شرکت ویستا با توجه به نیاز مشتری تعیین میشود مراحل طراحی سایت در شرکت ویستا دقیقا شبیه کار  یک پزشک میباشد همان طور که پزشک قبل از هر نوع تصمیم گیری و پیش داور ی در مورد بیمار، ابتدا معاینه انجام میدهد و بعد دارو تجویز میکند.

از نظر ما هم یک نسخه برای همه مناسب نیست ، هر فردی به دلیل خاصی میخواهد وبسایت طراحی کند یک نفر برای افزایش فروش ، دیگری به دلیل اعتبار و پرستیژ و…

ما در شرکت ویستا همیشه سوال میپرسیم و با دقت به نیاز ها و خواسته های مشتری گوش میدهیم ، در نهایت با توجه به نیاز مشتری و بررسی های نهایی قیمت اعلام می شود.

طراحی سایت در تهرانپارس

طراحی سایت دارای مراحلی است؛ که این مراحل از دریافت مشاوره و انجام کارهای عقد قرارداد برای طراحی سایت گرفته، تا خرید هاست و… . در ادامه ما از یک بخش بسیار مهم برای شما صحبت خواهیم کرد؛ که این بخش از اهمیت فراوانی برای سایت شما خواهد داشت. شما در ادامه بیشتر با انواع هاست و خدمات ما آشنا خواهید شد.

نکته: این نکته را هم خدمت شما عرض کنم؛ که خدمات سفارش طراحی سایت در تهران صورت خواهد گرفت. ویستا به تمام مشتریان خود در هرکجای ایران وجهان که باشند؛ خدمات خود را ارائه خواهد کرد.

هاست ویستا برای طراحی سایت در تهرانپارس

یکی از لازمه های طراحی سایت در تهرانپارس، داشتن یک هاست و دامین برای نمایش داده شدن سایت شما در گوگل است. شرکت ویستا خود یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات، هاست و دامین در ایران است؛ که شما می‌توانید در هنگام سفارش طراحی سایت از همین خدمات ما نهایت استفاده رو ببرید.

هاست

هاست به میزبان اطلاعات وب سایت شما در موتورهای جستوجو گفته می‌شود؛ که این هاست ها انواعی از قبیل داخلی و خارجی از لحاظ موقعیت مکانی هستند. از لحاظ سیستم عاملی هم این دو به قسمت هاست‌های ویندوزی و لینوکسی تقسیم می‌شوند؛ که هرکدام از آنها دارای مزایا و معایبی هستند که، در ادامه ما به شما همه اینها را توضیح خواهیم داد.

انواع هاست

هاست دارای انواع مختلفی از جمله تنوع و کاربرد آن است؛ که در ادامه ما برای شما این هاست ها را معرفی خواهیم نمود. این هاست ها عبارت‌اند از:

اشتراکی

پرساشپ

اختصاصی یا همان سرور اختصاصی

وردپرس

مجازی

ابری

هاست ها براساس سیستم عاملی همان طور که برای شما گفتیم به، ۲ بخش لینوکسی و ویندوزی تقسیم می‌شوند. هرکدام از این هاست ها براساس سیستم عامل دارای کنترل پنلی است؛ که برای ویندوز کنترل پنل پلسک و برای لینوکس از کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین است.

در ادامه ما به شما هرکدام از این هاست ها را معرفی خواهیم کرد؛ تا شما پی ببرید برای انجام کار خود به کدام یک، از هاست‌ها نیاز داشته وباید برای طراحی سایت در تهرانپارس کدام از آنها سرمایه گذاری نمایید.

هاست اشتراکی گزینه اقتصادی برای طراحی سایت در تهرانپارس

هاست اشتراکی از گزینه‌های اقتصادی برای طراحی سایت است؛ که این هاست‌ها به صورت اشتراکی بین چند یوزر تقسیم می‌شوند. یعنی به این صورت که یک فضایی که برای هاست در نظر گرفته شده است؛ به چندقسمت تقسیم شده و به چند یوزر می‌تواند خدمات خود را ارائه دهد.

هاست ابری

هاست ابری از این دست هاست ها به شمار می‌آید؛ که از چند سرور مجازی برای میزبانی داده های سایت شما استفاده میکند. اگر در زمان دریافت خدمات شما هرگونه اتفاقی برای این هاست رخ داد؛ از مابقی قسمت های هاست برای شما استفاده کرده تا، شما داده هایتان از بین نرود.

هاست اختصاصی

هاست اختصاصی به هاستی گفته می‌شود؛ که فقط به صورت اختصاصی به شما خدمات ارائه می‌دهد. یعنی برخلاف ۲ هاست قبلی که به شما معرفی کردیم؛ این هاست به صورت اختصاصی فقط برای استفاده شما قرار داده شده است.

این هاست برای صنایع بزرگ هم برای طراحی سایت در تهرانپارس ممکن است؛ کمی هزینه های آن سنگین باشد. در زمان خرید هاست برای کسب وکارتان که می‌تواند اعم از، هرنوع بیزنسی از جمله کارخانه، شرکت های خدماتی ویا… در زمان خرید باید دقت داشته باشد.

هاست وی پی اس یا سرور مجازی از گزینه های مناسب برای طراحی سایت در تهرانپارس

هاست وی پی اس یا همان سرور مجازی هاستی است؛ که برای هر کاربر قسمتی خاص رو ایجاد کرده و به کاربر از طریق سرورهای، ایران یا خارج از کشور به شما خدمات هاسیتنگ ارائه می‌دهد. برخلاف هاست اشتراکی این هاست منابع آن اختصاصی بوده و از، منابع اشتراکی استفاده نمی‌کند. که این هاست برای طراحی سایت می‌تواند از گزینه های مناسبی باشد.

هاست وردپرس بهترین هاست برای طراحی سایت در تهرانپارس

هاست وردپرس هاستی است؛ که مختص برای سی ام اس وردپرس است. این سی ام اس دارای یک سری هاست های مخصوص است؛ که در حقیقت همان هاست های لینوکسی بوده اما با کمی تنظیمات اضافه که، برای وردپرس بهینه شده است.

برای طراحی سایت در تهرانپارس اگر شما از سی ام اسی به نام وردپرس استفاده می‌کنید؛ می‌توانید این هاست های مخصوص همین سی ام اس را به ما سفارش دهید. اما اگر شما سایتی که طراحی می‌کنید؛ که باید از هاست های دیگری مانند ویندوزی استفاده شود. می‌توانید سفارش آن را به ویستا داده؛ تا این هاست را با کیفیت بالا و مطمئن نیز به شما ارائه دهد.

هاست شرکت ویستا

شرکت ویستا به شما مشتریان عزیز در کنار سایر خدمات از جمله طراحی سایت، سئو سایت و… به شما عزیزان خدمات هاست و دامین را ارائه می‌دهد؛ تا شما عزیزان برای طراحی سایت و سئوی آن برای دیگر موارد شما به دنبال آن شرکت و این شرکت و دردسرهای آن نباشید. این کار باعث می‌شود تا همه کارهای شما به صورت یکپارچه و یکجا، به صورت راحت برای شما مورد انجام قرار بگیرد.

مزایای این یکپارچگی

از مزیت های این یکپارچگی که درخدمات طراحی سایت در تهرانپارس به شما ارائه می‌دهیم؛ مواردی است که جلوتر به شما اشاره خواهیم کرد. این مزیت ها عبارت‌اند از:

دچارسردرگمی نشدن در هنگام دریافت خدمات

ارائه خدمات به صورت یکپارچه و رفع خطاها در همان جا

داشتن تمام حساب و کتاب ها به صورت یکجا

انجام همه مراحل کار شما به صورت یک دست و بدون دردسر پیگیری از شرکت های مختلف

گواهی نامه اس اس ال

گواهی نامه اس اس ال یکی از نیازهایی است؛ که شما در هنگام خرید هاست و دامین برای طراحی سایت در تهرانپارس به آن، نیاز خواهید داشت. این گواهینامه نشان دهنده اعتبار سایت شما در بحث امنیتی آن برای موتورهای جستوجو است؛ که حتمی شما برای بخش سئویی هم به آن احتیاج خواهید داشت.

شما درهنگام خرید هاست و دامین از شرکت ویستا این گواهی نامه، به همراه اپشن های دیگر به شما تعلق خواهد گرفت؛ و شما برای دریافت اس اس ال نیازی به پرداخت هزینه مجدد نخواهید داشت.

اینها تنها کارهایی است که شما باید در بخش هاست و دامین، به آن توجه نمایید. شما باید برای طراحی سایت از مراحل دیگری هم خبر داشته باشید؛ که آنهارا هم به شما ذکر خواهیم کرد.

جمع بندی

تا انتهای مقاله ما درمورد موارد زیادی از جمله طراحی سایت، مزایای آن، لازمه‌های طراحی سایت و… با شما صحبت داشته‌ایم؛ حال تصمیم باشماست که چه تصمیمی برای کسب وکاری برای خود خواهید داشت؟ شما می‌توانید برای طراحی سایت یک کسب وکار برند با کارشناسان خبره ویستا در ارتباط باشید.

سوالات متداول شما

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

ویدئو نمونه‌کارهای ویستاوب را در آپارات ببینید

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنار شماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما