طراحی سایت کتابخوان

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت کتابخوان

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه که دیگر همه امور به سمت و سوی دیجیتالی شدن رفته است؛ بهترین فرصت است تا بتوان برای فرهنگ کتاب خوانی و همین طور کسب درآمد شما از این موقعیت بهترین استفاده رو داشته باشید. در این موقعیت شما باید با استفاده از تولید کتاب های دیجیتال مانند شرکت‌هایی مانند طاقچه، بتوانید بیشترین میزان از سهم بازار رو به خود اختصاص دهید. در ادامه این مقاله ما به شما درمورد طراحی سایت کتابخوان، نحوه درآمدزایی از این سایت، انواع کتاب‌هایی که در آن میتوانید به فروش برسانید، اهمیت طراحی این سایت رو به شما توضیح خواهیم داد.

ادامه مقاله رو همراه ویستا باشد.

طراحی سایت کتابخوان

طراحی سایت کتابخوان از آن جایی اهمیت پیدا می‌کند؛ که شمایی که دارای یک فروشگاه کتاب هستید خوب می‌دانید که در فصل پاییز، کتاب فروشی شما باید میزبان دانش آموزان محصل نیز باشد. به غیراز آن شما به عنوان یک کتاب فروشی در فروشگاه خود محصولاتی در حوزه، کتاب فروشی برای ارائه به مشتریان خود حتمی دارید؛ که می‌توانید آن را به برای عرضه به مشتریان خود عرضه نمایید.

در ادامه ما به شما درمورد نحوه فروش محصولات خود در حوزه، ساخت سایت کتابخوان و نحوه راه های درآمدزایی از آن به شما شرح خواهیم داد.

از مراحل و نحوه های فروش از طراحی سایت عبارت‌اند از:

طراحی سایت و فروش کتاب ها

شما برای اینکه بتوانید محصولات خود را در این بازار رقابتی به فروش برسانید؛ در قدم اول باید اقدام به طراحی سایت نمایید. در این قدم شما ابتدا باید متناسب با بیزنس خود یک سایت درخور طراحی نمایید؛ که در این راه شرکت ویستا با طراحان خبره و کارکشته‌ایی که دارد به شما کمک می‌کند تا بهترین سایت را بین سایر رقبا نیز شما داشته باشید.

سئوی سایت بهترین و کم هزینه ترین اقدام برای کسب درآمد

در قدم دوم شما باید برای اینکه سایت تان در دیده مخاطبان قرار بگیرد؛ و بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید اقدام به سئوی آن نمایید. حال از خود می‌پرسید که سئوی سایت چیست؟ چه اهمیتی برای درآمد زایی از طراحی سایت کتابخوان دارد؟ اگر بخواهم به صورت خلاصه به شما توضیح دهم؛ باید اینگونه به شما بگویم که سئو سایت به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستوجو با، کلمه کلیدی دلخواه شما است.

چیدن استراتژی برای فروش کتاب ها

شما در قدم اول باید برای فروش کتاب های خود شروع به چیدن استراتژی نمایید؛ یک سری از برندها ویا همکاران شما محصولات خود را به همان صورت سنتی و قدیمی به فروش می‌رسانند یعنی همان کتاب های کاغذی. اما یک سری دیگر از همکاران شما برای اینکه بتوانند در این بازار رقابتی سهم بازار خوبی داشته باشند؛ به سمت دیجیتال شدن کسب وکار خود رفته اند و برای کسب و کار خود یک طراحی سایت کتابخوان درنظر گرفته اند.

این به این معناست که آنها تصمیم گرفته‌اند؛ تا مانند برندهای شناخته شده‌ای مانند طاقچه شروع به تولید کتاب های دیجیتال، تولید پادکست و… کنند تا بتوانند سهم بازار بسیار خوبی از این بازار کسب کنند.

تولید محتوا برای سایت

شما علاوه براینکه برای طراحی سایت کتابخوان خود محصولات کتاب های دیجیتال مختلف تولید و برای فروش سئو می‌نمایند؛ آنها برای سئوی سایت خود در راستای استراتژی کسب وکار خود و گرفتن مخاطب هدف، از این بازار اقدام به تولید محتواهای مختلفی دیگر هم کرده‌اند. که در همین راستا شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و خدمات با ویستا در ارتباط باشید.

تبلیغات برای سایت و کسب و کار شما

خب شما تمام این مراحل رو گذارنده‌اید اما تا زمانی که شما برای سایت خود تبلیغات هم ردنکنید؛ و از آن ورودی دریافت نکنید به نتیجه نخواهید رسید. در حقیقت یک کسب وکار علاوه بر این که باید سئوی طراحی سایت کتابخوان خود را انجام دهید؛ باید برای سایت خود که بخشی از کسب وکار شما به حساب می‌آید تبلیغات ردکنید.

تا علاوه براینکه سایت شما در موتورهای جستوجو دیده می‌شود؛ در سایت های دیگر هم به اشکال گوناگون دیگر هم دیده شود تا شما بالاترین و بهترین ورودی و فروش را تجربه نمایید.

اهیمت طراحی سایت کتابخوان

در این زمانه که همه چیز به سمت دیجیتالی شدن پیش رفته است؛ پس شما هم نباید فرصت رو از دست دهید و همسو با تکنولوژی نیز پیش بروید. امروزه هرکس هرچیزی رو که بخواهد ابتدا به سراغ موتورهای جستوجو می‌رود؛ پس شما هم نباید یک فرصت به این خوبی رو که می‌توانید به، بی نهایت مشتری دسترسی خواهید داشت رو از دست بدهید. این خود نشان دهنده اهمیت بارز طراحی سایت کتابخوان به شمار می‌رود.

همچنین که امروزه همه دارند به سمت نهضت حذف کاغذ، از چرخه کاری خود می‌کنند؛ دیگر فروش کتاب های مختلف کاغذی(به جز کتب درسی) دیگر فروش کتاب های کاغذی روزبه روز کمرنگ و کمرنگ تر خواهد شد. در نتیجه پس شما جزو کسانی نباشید که این بازار بسیار رقابتی و خوب را از دست خواهد داد؛ و به شما پیشنهاد می‌کنم که حتمی در این بازار رقابتی سرمایه گذاری و شروع، به رقابت با رقبای قدر خود را شروع نمایید.

امکاناتی که طراحی سایت کتابخوان باید داشته باشد

شما در زمان طراحی سایت کتابخوان باید به این نکته حتمی توجه داشته باشید؛ که سایت شما باید دارای امکاناتی از جمله فرم عضویت، قابلیت تمدید و لغو، ثبت کتاب به صورت امانت(کتاب به صورت اشتراکی در نسخه دیجیتال)، جستوجوی پیشرفته با استفاده از فیلتر برای کاربران، امکان درنظر گرفته جریمه برای کاربران بدقول( بسته شدن اشتراک در نسخه دیجیتال)، بخشی برای مقاله ها به عنوان بلاگ، دانلود کردن کتاب به صورت الکترونیکی ویا مجازی و… که خود شما هم میتوانید آن را به صورت اختصاصی به ویستا سفارش دهید.

مزایای طراحی سایت کتابخوان

این دست از طراحی سایت نیز دارای مزایای بی شمار و بسیار مهمی است؛ که در ادامه ما این مزایا رو به شما معرفی می‌کنیم. این مزایا عبارت‌اند از:

گرفتن اعضا برای کتابخوانه شما

در کسب وکارهای سنتی مانند امروزه که امکان دریافت مشتری ثابت به این صورت فراهم نبود؛ چون شما نمیتوانستید از وضعیت مشتری خود، باخبر شوید و بدانید که آیا از خدمات یا پشتیبانی شما راضی بوده است یا خیر؟

اما امروزه با گسترش تکنولوژی و دسترسی به حداقل تکنولوژی برای، اغلب مردم از کوچک تا بزرگ دیگر این امکان برای شما فراهم است؛ تا بتوانید حداکثر فروش و اطلاع از وضیعت مشتریانتان را دراختیار داشته باشید.

گسترش فرهنگ کتابخوانی

در این زمونه که همه چیز در دنیای دیجیتال قرار گرفته؛ و از کوچک و بزرگ به این تکنولوژی دسترسی دارند. دیگر جا انداختن یک فرهنگ هم برای شما کار سختی نخواهد بود؛ وشما میتوانید با مشاوره از یک مدیر دیجیتال مارکتینگ این کار را انجام دهید.

در حقیقت شما برای انجام این کار در طراحی سایت کتابخوان باید یک کمپین دیجیتال مارکتینگی برگزار نمایید؛ که انجام این کار برای شما کمترین هزینه و بالاترین سود را در ماه خواهد داشت.

طبقه بندی کتاب در طراحی سایت کتابخونه

در طراحی سایت شما باید این نکته را هم به شما عرض کنم؛ که در مخزن قفسه های کتاب خانه شما کتاب های زیر براساس موضوعات مختلف قابل عرضه خواهد بود. که این موضوعات عبارت‌اند از:

کتاب های علمی

هنری

ادبیات داستانی

علمی/تخیلی

مهندسی

مرجع

اجتماعی

سیاسی

اقتصادی

و

درسی

سخن آخر

در این مقاله به شما درمورد موارد زیادی از جمله طراحی سایت کتابخوان، مزایای آن، امکانات و… با شما صحبت داشته ایم. حال اینجا تصمیم با شماست که آیا شما تصمیم به سرمایه گذاری در این حوزه را خواهید داشت یا خیر؟

این نکتته را هم به شما عرض کنم؛ که تمامی خدمات سفارش طراحی سایت در تهران برای شما انجام خواهد گرفت.

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما