طراحی سایت آگهی

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت آگهی

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه بیشتر هرچیز دیگری کسب درآمد، به سوی خدمات دیجیتالی سوق پیدا کرده است. یکی از این مواردی که به شما ذکر خواهم کرد؛ خدمات آگهی دیجیتالیست که، بسیار رونق پیدا کرده است. شما برای انجام این کار ابتدا باید یک سری مقدمات را فراهم نمایید؛ که از این مقدمات باید به مواردی مانند طراحی سایت آگهی، سئوی سایت شما برای موتورهای جستوجو، تبلیغات های هدفمند برای سایت آگهی شما و… که در ادامه این مقاله این موارد رو بیشتر برای شما شرح خواهیم داد.

ادامه این مقاله جذاب و کاربردی رو با بلاگ ویستا همراه باشید.

طراحی سایت آگهی

امروزه دنیای دیجیتال باعث تغییراتی شگرفی، در این دنیای مارکتینگ در تمام اصناف و حوزه های دیگر شده است؛ به طوری که تمامی کسب وکارهایی مانند روزنامه همشهری که، روزی به واسطه چاپ روزنامه شان کسب درآمد شگرف داشتند؛ دیگر امروزه توانی برای رقابت با شرکت های بزرگ و دیجیتالی مانند دیوار، شیپور و… را به صورت سنتی نخواهد داشت.

از همین روست که حتی همشهری خود به عنوان یک مرجع بزرگ برای آگهی های تبلیغاتی روی به، طراحی سایت آگهی وحتی طراحی یک اپلیکیشن برای انجام تبلیغات ها مانند دیوار روی آورده است؛ که این نشان دهنده اهمیت در سرمایه گذاری این حوزه خواهد بود.

امکانات طراحی سایت آگهی

در اینگونه طراحی سایت ها شما باید به این نکته توجه داشته باشید؛ که شما هرگونه سایت رو که تقاضا برای طراحی آن داشته باشید باید دارای امکانات خاص خود باشد. در ادامه ما برای شما این امکانات را شرح خواهیم داد؛ تا شما در هنگام طراحی سایت آگهی توجه داشته باشید، هنگام تحویل گرفتن سایت تان باید با چه امکاناتی سایت تحویل شما داده شود.

فرم ساز حرفه‌ایی برای هردسته بندی مدنظر کاربر

اگر شما تا به حال به سایت دیوار سرزده باشید یا با آن کارکرده باشید؛ متوجه می‌شوید که هر دسته بندی و فرم های ارسال آگهی برای شما متفاوت خواهد بود. یکی از این دست مثال ها میتوان به دسته بندی موبایل اشاره کرد؛ که در آن مدل گوشی شما، سال آن و… را نشان می‌دهد که با دسته‌های دیگر مانند خودرو متفاوت است. شما در هردسته بندی از سایت دیوار که مراجعه نمایید؛ متوجه اون اختصاصی بودن برای آن فیلد پی خواهید برد. حتی اگر برای دسته بندی فیلدها به شخصی سازی بیشتری احتیاج داشته باشید؛ بدون استفاده از کدنویسی توانایی آن را دارید که شخصی سازی مدنظرتان را انجام دهید.

هسته پویا و سبک بر اساس زبان پی اچ پی

سیستمی که برای طراحی سایت آگهی شما باید طراحی شود؛ باید سرعت بالا و سبک شده باشد. در کنار آن شما با استفاده از فایروال های امنیتی مانند ریکپچا و رعایت استانداردهای گوگل مانند الگوریتم ها، سطح امنیت، سئو و کارایی باید بالاتر از رقبای خود قرار گیرد.

قابلیت انتخاب شهر

کاربران شما برای اینکه بتوانند براساس محل سکونت خود کالا یا خدمات خود را انتخاب نمایید؛ شما باید در طراحی سایت آگهی خود قسمتی را درنظر بگیرید که، بتوانند براساس فیلتری شهر مدنظر خودشان را انتخاب کنند. تا فقط آگهی های شهر خود را مشاهده کرده و برای انجام خرید خود با مشکل برخورد نکنند.

این نکته را هم به شما ذکر کنم که شما توانایی راه ‌اندازی شهرهای دیگر، کشورها رو توسط تغییر فایل استان ممکن است. که ویستا با توجه به طراحان سایت خبره‌ایی که در این حوزه دارد؛ توانایی انجام این کار داشته و شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت سایت و کسب وکار خود را راه اندازی و شروع به کسب درآمد کنید.

امکانات دیگری که باید ذکر کنم

شما برای اینکه یک سایت ویا کسب وکار برندی مانند دیوار ویا شیپور را داشته باشید؛ باید از طراحی سایت آگهی این ویژگی ها رو از جمله نرم افزاری اندرویدی و ریسپانسیو، قابلیت ایجاد فیلدهای سفارشی برای هردسته بندی، تفکیک آگهی ها براساس مناطق کشور، استانها و شهرها و همین طور ثبت آگهی ویژه، فوری و رایگان را داشته باشد.

متدهای طراحی سایت

در طراحی سایت که شما می‌خواهید در آن سرمایه گذاری کنید؛ و یک کسب وکاری مانند دیوار یا شیپور راه اندازی نمایید. به 2 روش می‌توانید این کار را انجام دهید؛ طراحی سایت با وردپرس ویا طراحی سایت با کدنویسی. هردوی این روش ها می‌توانند به شما در طراحی سایت شما بسیار مناسب باشد؛ وقت مناسب دارد که در ادامه به شما طراحی سایت، با وردپرس و با کدنویسی رو از مزایا و معایب هرکدام برای شما شرح خواهیم داد.

 طراحی سایت با وردپرس

در طراحی سایت با وردپرس شما میتوانید با استفاده از یک سی ام اس رایگان و بایک نیروی کار ارزان، کارخود را برای شروع کار پیش ببرید. که بنظر برای شروع کار اگر سرمایه مناسب و زیادی برای طراحی سایت نمی‌توانید هزینه کنید؛ برای شروع مناسب خواهد بود. اما در ادامه با بالا رفتن تعداد کاربران و ورودی سایت شما دیگر باید به این فکر باشید؛ که سایت خود را توسعه دهید که این کار توسط یک فرانت کار قابل انجام خواهد بود.

طراحی سایت با کدنویسی

طراحی سایت با کدنویسی در طراحی سایت آگهی هم از دیگر متدها برای طراحی سایت مدنظر شماست؛ که هم از لحاظ برندینگ بسیار بهتر است و هم از لحاظ قابلیت های شخصی سازی. پیشنهاد ما برای شمایی که قصد طراحی سایت در اول کار را دارید؛ طراحی سایت با کدنویسی نخواهد بود. این دست از سایت ها به خاطر گرانی خودشان و همین طور نیروی کار آن برای شمایی که تازه در اول مسیر هستید؛ گزینه چندان مناسبی نیست.

اما این نکته را به شما عرض کنم؛ که چون کار با کدنویسی است شما می‌توانید هرگونه قابلیت رو دیدید و آن را، مدنظر شما قرار گرفت رو به راحتی هرچه تمام تر طراحی و در سایت شما قرار داد.

چرایی طراحی سایت آگهی

در طراحی سایت آگهی چون حوزه کاری آن بسیار در چشم مخاطبان قرار گرفته و تقاضا برای آن بالا رفته است؛ پس ما هم اینجا تصمیم گرفته‌ایم که به شمایی که علاقه مند به، سرمایه گذاری در این حوزه هستید در انجام آن کمک نماییم. شما برای اینکه یک سایت به خوبی دیوار داشته باشید؛ باید امکانات مشابه آن را در سایت خود قرار دهید، از طراحی رابط کاربری، تجربه کاربری و… نیز در آن به خوبی استفاده نمایید.

راه های درآمد از این دست سایت ها

از این دست راه های درآمدی که شما می‌توانید از طراحی سایت آگهی داشته باشید؛ میتوان به مواردی از جمله فروش خدمات برای استفاده مشتریان، تبلیغ در سایت شما برای دیگر کسب وکارها و… اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید برای استفاده کاربران از آن یکسری خدمات ویژه مانند ایجاد یک فروشگاه داخل آن مانند دیوار ایجاد کنید؛ و حق اشتراک آن را بفروشید و دریافتی خوبی از آن طریق داشته باشید.

پشتیبانی طراحی سایت آگهی

شما اگر در شرکت ویستا سفارش طراحی سایت در تهران خود را ثبت کرده باشید؛ به صورت رایگان تا 6 ماه شما می‌توانید از ما خدمات پشتیبانی وب سایت رو دریافت نمایید. خدماتی که در شرکت ویستا به شما ارائه خواهد شد؛ توسط بهترین و مجرب ترین طراحان سایت و دیگر عوامل در بحث ها برای شما انجام خواهد شد. تا شما بهترین شکل خدمات از خدمات رو بتوانید تجربه نمایید.

سخن آخر

تا اینجای مقاله ما باشما در مورد موارد زیادی از جمله طراحی سایت آگهی، متدهای آن، چرایی طراحی سایت و… با شما صحبت داشته ایم. حال ما اینجا تصمیم رو به شما واگذار می‌کنیم؛ تا در مورد سفارش و سرمایه گذاری خود کمی فکر کنید و سفارش خود را نزد ما ثبت نمایید.

 

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما