طراحی سایت آموزشی

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت آموزشی

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه که همه خدمات ویا فروشگاه به سمت دیجیتال شدن رفته؛ تقاضا هم برای طراحی سایت آموزشی بسیار، بالاتر از قبل رفته است. آموزش ها امروزه به 2 صورت ارائه می‌شود؛ که این روش آموزش از راه دور برای حتی متقاضی هم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در همین راستا در این مقاله قصد داریم تا در مورد مواردی از جمله طراحی این سایت، مزایای آن، اشتباهات رایج درمورد طراحی این سایت ها، انواع این وبسایت ها و… صحبت داشته باشیم.

خیلی ممنون که شما ویستا را برای مطالعه این مقاله انتخاب کرده‌اید.

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی برای شمایی که یک آموزشگاه آزاد یا حتی یک سازمان آموزشی مانند دانشگاهی هستید؛ میتواند یک کار بسیار هوشمندانه به شمار بیاید. در این کار شما می‌توانید با قراردادن آموزش‌های خود سایت تان و فروش آنلاین آن به مخاطبانتان، هم شما به درآمد بالایی دست پیدا کنید؛ و هم مخاطبانتان از آن سود ببرند.

البته این نکته را هم به شما ذکر کنم؛ که آموزش به 2 صورت قابل انجام خواهد بود. اول اینکه شما یک سایت معمولی طراحی کنید؛ وبا استفاده از آن به شکلی سنتی اقدام به جذب هنرآموزان نمایید. در روش دوم اما ماجرا کمی متفاوت خواهد بود؛ چون در این روش شما با تولید محتوای ویدیویی با بهترین امکانات مانند دوربین ظبط قوی، ظبط صدا و… تا بتوانید بهترین کیفیت را ظبط نموده و به فروش برسانید.

اشتباهات معمول در زمان طراحی سایت آموزشی

معمولان در پروژه های طراحی سایت آموزشی پیش می‌آید؛ که در طراحی سایت طوری طراحی انجام می‌شود که کاربران رو به صورت اشتباه به صفحه ایی دیگر هدایت می‌کند. این البته یک ایراد مربوطه به حوزه سئویی هستند؛ که باید نیروی کاری که طراحی سایتی انجام می‌دهد باید آشنایی با سئو داشته یا سایت شما توسط یک سئوکار قبل تحویل به شما چک شود.

دومین مورد از اشتباهی که ممکن است؛ هنگام طراحی سایت توسط طراح رخ دهد. سایتی که برای شما طراحی شده کسل کننده و توانایی جذب دانش آموزان را به خود نداشته باشد؛ که این به خودی خود ممکن است به سئوی سایت شما هم لطمه وارد نمایید.

ویژگی سایت آموزشی

زمانی که طراحی سایت آموزشی برای شما انجام می‌گیرد؛ باید به این نکته توجه داشته باشید که برایف انواع دانش آموزان مناسب باشد. یعنی اینکه هم برای دانش آموزانی که ناشنوایی دارند؛ مناسب باشد وهم برای دانش آموزانی که مشکل بینایی دارند.

اما در کنار همه اینها یکسری دانش آموز شاید این مشکلات را نداشته باشند؛ و فقط یکی قوه بینایی قوی باشد و یکی دیگر شنوایی قوی تر، پس شما باید سایت تان مناسب این گونه از افراد هم باشد.

ویژگی اصلی که باعث جذب دانش آموزان می‌شود

اما از دیگر ویژگی هایی که باعث جذب دانش آموزان به سمت این طراحی سایت آموزشی جذب کند؛ چون دانش آموزان زمانی که به دنبال یک آموزشگاه می‌گردند نمیتوانند آموزشگاهی با ساعت مناسبشان را پیدا کنند. همین مسئله باعث می‌شود تا این دانش آموزان به سمت سایت آموزشگاهی شما جذب شده؛ و خواهان خرید دوره های آموزشی شما باشند پس، برای سفارش طراحی تان تعلل نفرمایید.

نحوه های آموزش در طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی به شما کمک می‌کند؛ که بتوانید از طریق 3 روش مختلف همه جوره شما کسب درآمد داشته باشید. از این 3 طریق 2 نمونه آن را برای شما شرح دادیم؛ که اولی آموزش به روش ویدیویی بود. دومین روش جذب دانش آموزان به روش سنتی است؛ ممکنه اونجوری که باید شاید نتواند برای شما کارساز بوده؛ و شما را از طراحی سایت و سئوی آن پشیمان نماید.

اما روش سوم آموزش به روش آنلاین به دانش آموزان است؛ در این روش دانش آموز می‌تواند سرکلاس شما حاضر شده باشد اما، به صورت غیرحضوری در محل که خود باعث جذب بیشتر دانش آموزان خواهد شد.

خدمات قابل ارائه توسط شما

شما زمانی که اقدام به طراحی سایت آموزشی می‌کنید؛ باید از حداقل امکاناتی یک سایت نظیر شما داشته باشد خبر داشته باشید. این امکانات عبارت‌اند از:

ایجاد 2 نوع کلاس آنلاین و مجازی

ثبت نام دانش آموزان به صورت آنلاین و داشتن درگاه بانکی برای دریافت شهریه

گرفتن آزمون به صورت آنلاین و بارگذاری نتایج به صورت آنلاین در همان لحظه های اولیه

داشتن بخشی فروشگاهی برای استفاده از کتاب های آنلاین و درصورت نیاز خرید و دانلود آن

داشتن بخشی برای نمایش مقالات و اخبار مرتبطه به حوزه کاری شما

اخبار مرتبط به آموزشگاه و معرفی آموزشگاه شما

ویژگی هایی که باید سایت شما داشته باشد

یک سایت به صورت معمولی برای اینکه بتواند به موفقیت برسد؛ باید دارای ویژگی هایی باشد که این ویژگی ها هم در سئوی آن باید وجود داشته باشد. این ویژگی ها عبارت‌اند از:

ریسپانسیو بودن سایت طراحی سایت آموزشی

شما باید برای اینکه طراحی سایت آموزشی تان در موتورهای جستوجو رنک بگیرد؛ وهم کاربران دیگر بتوانند با کمترین مشکلی از آن استفاده نماید. آن را برای دستگاه های مختلفی از جمله کامپیوتر، تبلت و موبایل ریسپانسیو نمایید.

ریسپانسیو به معنی قابل استفاده بودن سایت در دستگاه های مختلف(انعطاف پذیری مناسب) است. خود گوگل هم یک الگوریتمی برای سئوی سایت هایی که در موتور جستوجویش فعالیت می‌کنند؛ دارد که اگر شما به این نکته توجه نفرمایید ممکن است سئوی سایت شما چندان تاثیری در، کسب درآمد برای شما نداشته باشد.

سایت های داینامیک

سایت های داینامیک سایت هایی هستند؛ که بنابه نیاز شما و کاربران تان طراحی می‌شوند. این دست از سایت‌ها برای زمانی مناسب هستند؛ که شما بنابه نیازتان قرار است چیزی رو کم یا اضافه کنید. که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ که این گونه از سایت ها رو برای طراحی سایت آموزشی خود انتخاب نمایید.

طراحی رابط کاربری طراحی سایت آموزشی

شما باید در زمانی که طراحی سایت برای شما در حال انجام است؛ به طراحی رابط کاربری سایت و رنگ هایی که در آن برای سایت، شما به کار می‌رود دقت داشته باشید.

اصولان باید رنگ هایی که در این دست از سایت ها کار می‌شود؛ توانایی جذب و نگهداری دانش آموزان را داشته باشد. بیشتر توصیه می‌شود برای این امر از رنگ های بدون ایجاد حس مانند سبز، آبی و… استفاده شود؛ که به مخاطبان شما نزدیکی و قرابت بسیار بالاتری دارد، استفاده کنید.

از نکات برجسته‌ی دیگری که در طراحی سایت آموزشی شما باید آن را رعایت نمایید؛ این است که رنگ شما باید متناسب با برند و لوگوی سایت تان باشد تا سایت شما، هم به صورت یک دست و یکپارچه بتواند جلوه نمایی نماید.

استفاده از عناصر تصویری مختلف

در مرحله بعدی شما برای اینکه سایت شما حتی از موتورهای جستوجو بتواند برایتان دانش آموزان را جذب نمایید؛ باید از عناصر تصویری و گرافیکی با کیفیت بالایی استفاده کنید. که حتی این تصاویر در سئوی سایت شما در، موتورهای جستوجوی مختلفی مانند گوگل اهمیت به سزایی خواهد داشت.

برای مثال اگر شما یک آموزشگاه در حوزه کلاس های تقویتی و کنکور دارید؛ باید مدرسانتان از تصاویر و ویدیوهایی استفاده کنید که، برای مخاطبانتان که دانش آموزان هستند جذاب و جذب کننده باشد.

همین طور شما باید برای اینکه در طراحی سایت آموزشی تان یک تصویری در ذهن مخاطبان ایجاد کنید؛ که دانش آموزان را از کیفیت آموزش مجموعه آموزشی تان مطمئن نمایید. یا حتی از ابزارهایی که باعث تعامل بیشتر با دانش آموزان خواهد شد؛ استفاده نمایید مانند چت آنلاین.

نکته

اگر شما ساکن یک شهر دیگر در ایران یا خارج از کشور باشید؛ می‌توانید از ویستا خدمات سفارش طراحی سایت در تهران را داشته باشید.

سخن آخر

تا اینجای مقاله درمورد موضوعات مختلفی از جمله ویژگی های طراحی سایت آموزشی، خدمات قابل ارائه و… با شما صحبت نموده‌ایم. حالا شما باید تصمیم بگیرید؛ که آیا قصد سرمایه گذاری مطمئن در این حوزه را دارید یا خیر؟ شما میتوانید برای سفارش طراحی سایت تان با ویستا در ارتباط باشید.

 

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما