طراحی سایت املاک

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت املاک

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دردسترس بودن آن و… نیز همه عواملی شده که، امروزه هرکس نیازی به خدماتی یا کالایی داشته باشد. به موتور جستوجوی گوگل مراجعه می‌کند. که همین امر طراحی ساَیت املاک رو برای شما املاکی عزیز مهم خواهد نمود. خب همانگونه که می‌دانید شما املاکی عزیز می‌توانید با داشتن یک سایت مستقل، تمام فایل های خود را درآن قرار دهید. و از آن طریق نسبت به هم صنفی های خود معاملات بهتری رو تجربه نمایید.

در ادامه این مقاله نیز ما شما را با طراحی سایت املاک، مراحل طراحی سایت، امکانات آن و… نیز اشنا نماییم. ادامه مقاله رو همراه ماباشید.

خانه وجایگاه آن درخانواده

در حقیقت خانه که خانواده در آن، زندگی می‌کنند. جایی برای دورهم بودن، مهمانی گرفتن، استراحت کردن و… است. اغلب مردم نیز برای انتخاب خانه محل به محل؛ نیز می‌گردند. که البته این را هم باید در نظر داشته باشیم که، حق هم دارند. زیرا پیدا کردن خانه مناسب، که به نیاز آنها را رفع کند؛ کمی کار دشواری است. پیدا کردن اینگونه از خانه ها که مناسبشان باشد با روش سنتی کمی؛ سخت است.

راه‌کارمناسب پیدا کردن خانه طراحی سایت املاک

اما امروزه با وجود تکنولوژی های پیشرفته و دردسترسی مانند تلفن همراه وموتورهای جستوجو؛ این امر میسر گردیده است. اما چگونگی آن به این صورت است که شما املاکی محترم نیز، میتوانید بار طراحی سایت املاک نیز می‌توانید این دست از مشتریان رو به سمت خود جذب نمایید. وبه آنها فایل ها و منازلی که به شما؛ برای خرید، رهن، فروش و… رو که سپرده شده را به سرانجام برسانید.

شرکت ویستا

شرکت ویستا با دارا بودن نزدیک به 20سال سابقه کار طراحی وسئو سایت؛ به شما کمک می‌کند. که بتوانید بهترین شکل سایت رو طراحی و برای ارائه فایل به مشتری هایتان؛ داشته باشید. در کنار همه اینها شرکت ویستا یک شرکت با خدمات کامل است که؛ در کنار طراحی سایت املاک به شما کمک می‌کند. که درکنار طراحی سایت خوب از، بهترین خدمات هاست وسرورینگ هم برخوردار شوید.

مزایای طراحی سایت املاک

داشتن یک وبسایت خوب برای هرشرکت ویا کسب وکار دیگری؛ از مزیت های برندینگ بسیار خوبی برای آن خواهد بود. اما درکنار آن از مزیت های دیگر برای طراحی سایت املاک این موارد رو باید بدانید عبارت اند از:

فروش درشبانه روز

شما املاکی محترم زمانی که یک طراحی سایت املاک انجام داده و یک سایت درخور سئو شده؛ داشته باشید. دیگر می‌توانید بدون اینکه هر روز حتمی از صبح زود شروع به کار شوید. درطول صبح تا شب زنگ خور برای فایل های خود، را نیز داشته باشید.

شما در همین بحث هم میتوانید برای نشان دادن ملک به مشتری نیز، مشخاصات ملکتان را در سایت قرارداده و بعد از نظرنهایی مشتری نسبت به آن؛ به سراغ معامله ملک نیز بروید.

از مشخصاتی که برای یک مشتری از ملکاتان بزارید. میتوان به مواردی مانند متراژ، پارکینگ، انباری و… نیز اشاره کرد. دقیقان شبیه همان امکانتی که به صورت دستی شما از مشتریان برای فایل ملکشان، از آنها دریافت می‌کنید.

برندینگ بسیار قویتر و بهتر از مزیت های طراحی سایت املاک

داشتن یک سایت خوب وفاخر که شما بتوانید با آن، کارهای خود به مشتری عرضه نمایید. به خودی خود باعث جلب اعتماد مشتری، برندینگ قوی و همین طور کلاس کاری متمایز از دیگر همکاران شما در این صنف؛ خواهد بود.

زنگ خور برای بیزینس شما

شاید شما به صورت معمول برای فایل های ملک خود، به صورت معمول زنگ خور نداشته باشید. اما زمانی که یک سایت فاخر و درخور املاکی خود؛ نیز داشته باشید. و روی سئوی آن به صورت مستمر نیز کار نمایید، در 5الی6 ماه میتوانید به تعداد زنگ خور قابل توجهی برسید. که تا قبل آن برای شما این یک امر دست نیافتنی بوده باشد.

مشتریان نامحدود

شما اگر در املاک یا بنگاه بنشینید هراز چندگاهی ممکن است هر چندساعت یک بار؛ شاید یک مشتری به بنگاه شما وارد شود. اما در فضای دیجیتال اینگونه نبوده و با دارا بودن مخاطبان بی شمار، در موتورهای جستوجو نیز میتوانید زنگ بسیار خوبی برای؛ فایل هایتان داشته باشید.

واز طرف دیگر کسانی که از طریق، سایت شما را پیدا می‌کنند. این افراد مشتریان بالقوه بوده واحتمال خرید یا اجاره و… نیز از شما بیشتر خواهد بود.

مراحل طراحی سایت املاک

سایت املاک به گونه ایی طراحی می‌شود. که دیگر افراد یک بنگاه بعد از اجازه؛ مدیر آنها بتوانند فایل خود را منتشر کنند. وبعد از اینکه مدیر سایت که همان، مدیر آژانس باشد، اجازه داد مشاور می‌تواند فایل خود را منتشر و حالا هر عملی مانند رهن، خرید، فروش و… را انجام دهد.

مشخصه های طراحی سایت املاک

سایت املاک باید بنابه صنف کاری ونیاز کسب وکار شما نیز؛ شخصی سازی روی آن انجام شود. که از این دست شخصی سازی ها میتوان به طراحی صفحه ارتباط باما، امکان ایجاد گروه بندی، طراحی صفحه ایی برای اخبار ومقالات، صفحه مخصوص به فایل و توضیحات آن، امکان طراحی بخش نقشه، طراحی صفحه برای پیشنهاد خاص فایلی به مشتری، داشتن گالری تصاویر برای معرفی به مشتری ایجاد صفحه مختص فایل ملک، صفحه امکان قیاس منازل، امکان عضویت، امکان اتصال سایت به درگاه های پرداختی برای گرفتن بیانیه و… نیز داشته باشد.

شرکت طراحی سایت ویستا

شرکت طراحی سایت ویستا با دارا بودن بهترین کارشناسان طراحی سایت، وبا تجاربی که طی سال های اخیر در این حوزه کسب کرده است. و باطراحی سایت های مختلف در این حوزه می‌تواند به شما کمک شایانی در طراحی سایت املاک و حتی، سئو سایت شما انجام دهد. تا شما عزیزان نیز کمترین مشکلی در امر سایت، پشتیبانی و معامله برای شما به وجود نیاید.

مزیت جغرافیایی

داشتن سایت املاکی به شما کمک می‌کند که، بدون داشتن محدودیت در جغرافیا بتوانید در محلات مختلف معامله نیز؛ انجام دهید. به عنوان مثال شما یک املاکی در جردن هستید اما، بنابه سابقه کاری که دارید. در مناطقی مانند الهیه، کامرانیه و… نیز آشنایی داشته وبه شما ملکشان را برای معامله سپرده‌اند، شما میتوانید با سئو آن سایت برای آن مناطق برای آن فایل هم ورودی گرفته و برایش معامله انجام دهید.

بدون این مزیت جغرافیایی

شما تصور کنید بدون این مزیت جغرافیایی، باید برای کار در مناطق دیگر هزینه های دیگری نیز متحمل شوید. تا بتوانید برای انجام این کار در آن مناطق معامله‌ایی نیز صورت پذیرد. از همین روست که به شما پیشنهاد داریم که، برای افزایش فروش، رهن، اجاره و… تان حتمی یک سایت املاک راه اندازی نمایید. تا بتوانید به حداکثر برندینگ و سود آن دست پیدا نمایید.

چرا یک سایت مستقل املاک

زمانی که شما به عنوان یک املاکی، سایت مستقل برای خود داشته باشید. اولین اتفاقی که برای شما رخ می‌دهد این است که، شما دارای یک برندینگ قوی برای بنگاه خود خواهید شد. ودر مورد دوم اینکه مشتری روی آژانس شما حساب بیشتری به جهت؛ برندیگ قوی‌تر شما نیز باز می‌کند.

وهمین طور که در دیگر شرایط به عنوان مثال بنگاهی، در سایت‌های آگهی دهنده مانند دیوار آگهی می‌دهد. اما احتمال اینکه به معامله ختم شود کم است زیرا، ممکن است افرادی وجود داشته باشند که به جهت‌های مختلف دیگری از آن آگهی بازدید کرده باشند. اما کسانی که در موتورهای جستوجو به دنبال آگهی ملک می‌گردند؛ افراد مصمم تری نسبت به دیگر افراد در سوشال مدیاها هستند.

جمع بندی

املاکی عزیز دراین اوضاع بد اقتصادی که مشتری به سختی برای، کار شما پیدا می‌شود. بهترین روش برای کسب درآمد دراین بازار؛ تبلیغات خواهد بود. که طراحی سایت املاک یکی از روش های آن خواهد بود. شما می‌‌توانید برای سفارش سایت باما در ارتباط باشید.

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما