طراحی سایت تکنولوژی

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت تکنولوژی

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه تمام علاقه مندان به دنیای تکنولوژی در موتورهای جستوجو، به دنبال علاقه خود هستند؛ این یک فرصت بسیار عالی برای شما در حوزه راه اندازی کسب وکار و طراحی سایت مجله تکنولوژی است. در این امر ما شرکت ها و مجله های بسیار بزرگ و شناخته شده‌ایی داریم؛ که از این طریق حتی درآمد زایی هم انجام می‌دهند. این مقاله به شما درمورد مواردی از طراحی سایت تکنولوژی، نحوه درآمدزایی با آن، شیوه کار با آن و… را برای شما شرح خواهیم داد.

خیلی ممنون که ادامه مقاله رو همراه ویستا هستید.

طراحی سایت مجله تکنولوژی

امروزه که دیگر کسی زیاد علاقه مند به خواندن مجله یا روزنامه فیزیکی نیست؛ بازار مجله های دیجیتالی روی بورس قرار گرفته است. مجلات نیز یکی از اصلی ترین منابع مطالعاتی برای علوم مختلف از جمله تکنولوژی به شمار می‌روند؛ که این مجلات می‌توانند در هرحوزه‌ایی فعالیت داشته باشند.

حال در این دنیایی که تمام موارد به سمت دیجیتالی شدن پیش رفته است؛ این حوزه هم از این حیث جانمانده و در مباحث مختلفی از جمله روانشناسی، تکنولوژی، مقالات عملی، دانشگاهی و… است. همه اینها باعث شده است؛ که همه علاقه مندان به این حوزه روی به طراحی سایت  تکنولوژی بیاورند.

مزایای طراحی سایت مجله تکنولوژی

از مزایای این مجله تکنولوژی می‌توان به اشاعه علوم جدید و پیشرفته به علاقه مندان، دنبال کنندگان حوزه مدنظرتان، درآمدزایی از طریق آن و… نیز اشاره کرد. این مجلات توانایی این رو دارند که در هرموضوعی تولید محتوا انجام دهند؛ که همین باعث می‌شود بتوانند رنک ویا رتبه بالاتری نسبت، به رقبای خود دریافت کنند.

از دیگر مزایای این دست از طراحی سایت مجله تکنولوژی می‌توان به، درآمدزایی از طریق آن به شیوه های مختلف نیز اشاره کرد.

در ادامه طریقه های درآمدزایی از این دست وبسایت هارو به شما، معرفی خواهیم کرد؛ اما قبل آن این رو به شما اشاره کنم که چون شما در مجله اینترنتی تان از مقالات استفاده می‌کنید و بااستفاده آن به مخاطبان داده منتقل می‌کنید. باعث می‌شوید که مخاطبانتان به شما اعتماد کنند؛ و شما به راحت ترین شکل ممکنه نیز به درآمدی بسیار خوب از این را دست پیدا می‌کنید.

نحوه راه اندازی سایت تکنولوژی

شما برای اینکه یک سایت در حوزه تکنولوژی باید یک سری مقدمات را داشته باشید؛ از این مقدمات میتوان به هاست و دامین برای شروع اول کار، طراحی آن با قالب مناسب با یک مجله حوزه تکنولوژی، انتخاب حوزه کاری و… نیز اشاره کرد. در ادامه ما برای شما از مسیری که باید، برای طراحی سایت مجله تکنولوژی برای شما شرح خواهیم داد.

رپورتاژآگهی رفتن

شما می‌توانید در سایت خودتان در هرحوزه‌ایی که هستید؛ برای متقاضیان تان رپورتاژ آگهی رفته و بابت آن از متقاضی هزینه دریافت نمایید. مانند دیگر سایت های مجله الکترونیکی که این کار را انجام می‌دهند؛ مانند زومیت، دیجیاتو، ویجیاتو و…

استفاده دیگران از پلتفرم شما

شما می‌توانید با اجازه دادن از پلتفرم شما برای استفاده توسط دیگران، کسب درآمد داشته باشید؛ آن هم به این صورت است که شما مانند زومیت یک بخش برای فروشگاه تکنولوژی داشته و دیگران در آن فروش محصولات خود را انجام دهند.

هاست و دامین مناسب

شما برای راه اندازی یا طراحی سایت مجله باید یک سری لازمه های ابتدایی را تهیه نمایید؛ که از این لازمه های ابتدایی میتوان به هاست و دامین اشاره داشت. در ادامه این مورد رو بیشتر برای شما شرح خواهیم داد.

هاست ویستا برای طراحی سایت مجله تکنولوژی

یکی از لازمه های طراحی سایت مجله تکنولوژی، داشتن یک هاست و دامین برای نمایش داده شدن سایت شما در گوگل است. شرکت ویستا خود یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات، هاست و دامین در ایران است؛ که شما می‌توانید در هنگام سفارش طراحی سایت از همین خدمات ما نهایت استفاده رو ببرید.

هاست

هاست به میزبان اطلاعات وب سایت شما در موتورهای جستوجو گفته می‌شود؛ که این هاست ها انواعی از قبیل داخلی و خارجی از لحاظ موقعیت مکانی هستند. از لحاظ سیستم عاملی هم این دو به قسمت هاست‌های ویندوزی و لینوکسی تقسیم می‌شوند؛ که هرکدام از آنها دارای مزایا و معایبی هستند که، در ادامه ما به شما همه اینها را توضیح خواهیم داد.

 

انواع هاست

هاست دارای انواع مختلفی از جمله تنوع و کاربرد آن است؛ که در ادامه ما برای شما این هاست ها را معرفی خواهیم نمود. این هاست ها عبارت‌اند از:

اشتراکی

پرساشپ

اختصاصی یا همان سرور اختصاصی

وردپرس

مجازی

ابری

هاست ها براساس سیستم عاملی همان طور که برای شما گفتیم به، ۲ بخش لینوکسی و ویندوزی تقسیم می‌شوند. هرکدام از این هاست ها براساس سیستم عامل دارای کنترل پنلی است؛ که برای ویندوز کنترل پنل پلسک و برای لینوکس از کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین است.

در ادامه ما به شما هرکدام از این هاست ها را معرفی خواهیم کرد؛ تا شما پی ببرید برای انجام کار خود به کدام یک، از هاست ها نیاز داشته وباید رو کدام از آنها سرمایه گذاری نمایید.

هاست اشتراکی گزینه اقتصادی برای طراحی سایت مجله تکنولوژی

هاست اشتراکی از گزینه‌های اقتصادی برای طراحی سایت مجله تکنولوژی است؛ که این هاست‌ها به صورت اشتراکی بین چند یوزر تقسیم می‌شوند. یعنی به این صورت که یک فضایی که برای هاست در نظر گرفته شده است؛ به چندقسمت تقسیم شده و به چند یوزر می‌تواند خدمات خود را ارائه دهد.

هاست ابری

هاست ابری از این دست هاست ها به شمار می‌آید؛ که از چند سرور مجازی برای میزبانی داده های سایت شما استفاده میکند. اگر در زمان دریافت خدمات شما هرگونه اتفاقی برای این هاست رخ داد؛ از مابقی قسمت های هاست برای شما استفاده کرده تا، شما داده هایتان از بین نرود.

هاست اختصاصی

هاست اختصاصی به هاستی گفته می‌شود؛ که فقط به صورت اختصاصی به شما خدمات ارائه می‌دهد. یعنی برخلاف ۲ هاست قبلی که به شما معرفی کردیم؛ این هاست به صورت اختصاصی فقط برای استفاده شما قرار داده شده است.

این هاست برای صنایع بزرگ هم برای طراحی سایت تکنولوژی ممکن است؛ کمی هزینه های آن سنگین باشد. در زمان خرید هاست برای کسب وکارتان که می‌تواند اعم از، هرنوع بیزنسی از جمله کارخانه، شرکت های خدماتی ویا… دقت داشته باشد.

هاست وی پی اس یا سرور مجازی از گزینه های مناسب برای طراحی سایت مجله تکنولوژی

هاست وی پی اس یا همان سرور مجازی هاستی است؛ که برای هر کاربر قسمتی خاص رو ایجاد کرده و به کاربر از طریق سرورهای، ایران یا خارج از کشور به شما خدمات هاسیتنگ ارائه می‌دهد. برخلاف هاست اشتراکی این هاست منابع آن اختصاصی بوده و از، منابع اشتراکی استفاده نمی‌کند. که این هاست برای طراحی سایت مجله تکنولوژی می‌تواند از گزینه های مناسبی باشد.

هاست شرکت ویستا

شرکت ویستا به شما مشتریان عزیز در کنار سایر خدمات از جمله طراحی سایت، سئو سایت و… به شما عزیزان خدمات هاست و دامین را ارائه می‌دهد؛ تا شما عزیزان برای طراحی سایت و سئوی آن برای دیگر موارد شما به دنبال آن شرکت و این شرکت و دردسرهای آن نباشید. این کار باعث می‌شود تا همه کارهای شما به صورت یکپارچه و یکجا، به صورت راحت برای شما مورد انجام قرار بگیرد.

مزایای این یکپارچگی

از مزیت های این یکپارچگی که درخدمات طراحی سایت مجله تکنولوژی به شما ارائه می‌دهیم؛ مواردی است که جلوتر به شما اشاره خواهیم کرد. این مزیت ها عبارت‌اند از:

دچارسردرگمی نشدن در هنگام دریافت خدمات

ارائه خدمات به صورت یکپارچه و رفع خطاها در همان جا

داشتن تمام حساب و کتاب ها به صورت یکجا

انجام همه مراحل کار شما به صورت یک دست و بدون دردسر پیگیری از شرکت های مختلف

هاست وردپرس بهترین هاست برای طراحی سایت مجله تکنولوژی

هاست وردپرس هاستی است؛ که مختص برای سی ام اس وردپرس است. این سی ام اس دارای یک سری هاست های مخصوص است؛ که در حقیقت همان هاست های لینوکسی بوده اما با کمی تنظیمات اضافه که، برای وردپرس بهینه شده است.

برای طراحی سایت تکنولوژی اگر شما از سی ام اسی به نام وردپرس استفاده می‌کنید؛ می‌توانید این هاست های مخصوص همین سی ام اس را به ما سفارش دهید. اما اگر شما سایتی که طراحی می‌کنید؛ که باید از هاست های دیگری مانند ویندوزی استفاده شود. می‌توانید سفارش آن را به ویستا داده؛ تا این هاست را با کیفیت بالا و مطمئن نیز به شما ارائه دهد.

سخن آخر

تا اینجا مقاله ما درمورد موارد زیادی از جمله طراحی سایت تکنولوژی که بخشی از خدمات سفارش طراحی سایت در تهران است، مزایا آن، نحوه درآمدزایی با آن و… باشما صحبت داشته‌ایم. حال شمایید؛ که باید درباره طراحی سایت و سرمایه گذاری تان تصمیم بگیرید. برای سفارش طراحی سایت تان با ما درارتباط باشید.

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما