طراحی سایت ترب

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت ترب

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

امروزه که همه کسب وکارها و بیزنس ها به سمت دیجیتالی شدن، درحال پیش رفتن است؛ تقاضاها برای طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت ترب که نمونه‌ایی از همان طراحی سایت فروشگاهی است. این دست از طراحی سایت ها نیز انواع مختلفی از جمله فروش کالا، خدمات، رزرو نوبت و… است. در این مقاله قصد داریم؛ تا شما را با طراحی سایت ترب، مزایای آن و… آشنا کنیم.

شما می‌توانید ادامه مقاله رو همراه ویستا باشید؛ تا از مزایا و خوبی های این دست از کسب وکارهای اینترنتی آشنا نماییم.

طراحی سایت ترب و نحوه بیزنس آن

طراحی سایت ترب به گونه‌ایی است؛ که در این سایت وقتی شما مراجعه می‌کنید برای، خرید یک محصول از آن چند فروشگاه با قیمت های مختلف برای مقایسه قرار داده‌اند. که این موضوع به نوعی برای یک سایت فروشگاهی از مزیت های بزرگ آن به حساب خواهد آمد؛ در حقیقت این نوع کسب وکار یک نوع کسب وکار مشارکت در فروش(افیلیت مارکتینگ) به حساب می‌آید.

افیلیت مارکتینگ

افلیت مارکتنیگ نوعی کسب وکار است که آن بیزنس، به جای اینکه از خود هزینه کرده و کالایی رو به فروش برساند؛ با استفاده از برندینگ خود و کالاهای فروشگاه ها ویا خدمات دیگران، کار فروش خود را به انجام می‌رساند. فروشگاه ترب هم از همین دست کسب وکارهاست؛ که در آن دیگر فروشنده ها اجناس و کالاهای خود را در آن با قیمت رقابتی به مشتریان ترب به فروش می‌رسانند. در طراحی سایت ترب هم برای شما این دست از قابلیت ها درنظر گرفته خواهد شد.

نحوه کار در سایت ترب

در سایت ترب شما کاری که بیزنس های قیمت کالاهای خود، همراه اجناس ویا نمونه مشابه آن را در سایت قرار می‌دهند؛ و مشتریان با توجه به مزیت ها، معایب کالا و درنهایت قیمت آن را سنجیده و خرید خود را از سایت ترب انجام خواهند داد.

رفتار مشتریان در طراحی سایت ترب

 شما در هنگام خرید اولین کاری که در حالت معمولی انجام می‌دهید چیست؟ چگونه خرید می‌کنید؟ به چه مراکزی سرمی‌زنید؟ حال همه اینها در دنیای دیجیتال پیاده سازی کنید؛ یعنی ابتدا به عنوان مثال شما برای خرید یک کاپشن در فصل سرما به بورس فروش این محصولات سرخواهید زد. شما در اینجا شروع به گشت وگذار برای خرید این کاپشن می‌کنید؛ قیمت ها و اجناس رو باهم مقایسه خواهید کرد و درنهایت در صورت پسند کردن آن خرید خود را انجام خواهید داد.

در دنیای دیجیتال هم این دست از مقایسه ها صدق خواهد کرد؛ اغلب افراد این رفتار خود را در بورس‌هایی مانند طراحی سایت ترب تکرار خواهند کرد.

مزیت‌های طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به رشد فناوری و تکنولوژی امروزه بیشتر مشتریان بلقوه و بلفعل اولین کاری که انجام خواهند داد؛ ابتدا به سایت های فروشگاهی معتبر مانند ترب و امثال آن سر خواهند زد. مشتریان برای اینکه بتوانند بهترین کالا را با قیمت مناسب و کیفیت خوب تهیه کنند؛ به چند فروشگاه سرخواهند زد مانند همان رفتاری که بالاتر به شما توضیح دادیم.

شما با قرار دادن یک کالا با قیمت مناسب و کیفیت خوب و درکنار آن سایر عواملی مثل قرار دادن درگاه پرداخت اینترنتی برای پرداخت آنلاین در طراحی سایت ترب سرعت فروش خود را چندین برابر کنید؛ و به سود و فروش بسیار بهتری دست پیدا نمایید.

امکانات طراحی سایت ترب

در طراحی سایت فروشگاهی شما به چه امکاناتی احتیاج دارید؟ اصلان هدف شما از طراحی سایت ترب چه خواهد بود؟ استراتژی شما چه خواهد بود؟ همه اینها سوالاتی است که، شما باید برای طراحی سایت به آن جواب دهید؛ تا بتوان امکاناتی که برای طراحی سایت شما لازم است رو به شما جواب داد.

اما در ادامه باید این رو به شما بگویم که، در طراحی سایت فروشگاهی اولین امکاناتی که شما باید به صورت ابتدایی آن را داشته باشید؛ درگاه پرداخت آنلاین، افزونه‌ایی برای کار مشارکت در فروش، پنل با طراحی محیط کاربری و تجربه کاربری برای دریافت مشتری و… است. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر با ویستا در ارتباط باشید.

الزامات طراحی سایت

در طراحی سایت که شما باید به صورت یک کسب و کار جدی به آن اهمیت دهید؛ آن است که برای این نوع کسب وکارها شما باید از سازمان های ارائه دهنده جواز مانند، وزارت صمت ویا… اقدام به کسب جواز و سایر کارها مانند اداره مالیات و… را انجام دهید.

نحوه طراحی سایت فروشگاهی

در طراحی سایت ترب که توسط شرکت های سفارش دهنده، ویا توسط خودتان صورت خواهد گرفت؛ شما باید به این نکات توجه داشته باشید. طراحی سایت با 2 متد که یکی طراحی سایت با سی ام اس(سیستم مدیریت محتوا) ویا طراحی سایت با کدنویسی است؛ انجام خواهد شد. این دست از طراحی های سایت هرکدام دارای مزایا ومعایبی هستند؛ که در ادامه هرکدام از آنها را برای شما شرح خواهیم داد. در ادامه مراحلی که باید برای طراحی سایت ترب طی نمایید رو به شما ذکر خواهیم کرد؛ که این مراحل عبارت‌اند از:

طراحی سایت با سی ام اس

طراحی سایت با سی ام اس یکی از ساده ترین راحل هایی است؛ که در ابتدا به ذهن هرسرمایه گذاری خواهد رسید. شما میتوانید برای طراحی سایت فروشگاهی از سی ام اسی مرسوم به نام وردپرس استفاده نمایید؛ که این کار باعث پایین آمدن هزینه های شما برای شروع کار خواهد شد.

از مزیت های دیگر کار با سی ام اس این است؛ که شما می‌توانید با استفاده از سی ام اس به راحت ترین شکل ممکن، آن را مدیریت نمایید.

طراحی سایت ترب با کدنویسی

در طراحی سایت ترب شما می‌توانید با سفارش دادن آن به شرکت های طراحی سایت، ویا توسط خودتان این کار را انجام دهید. شما برای انجام اینکار باید یک طراح سایت فرانت رو برای انجام این کار استخدام کنید؛ که به حداقل اچ تی ام ال، سی اس اس، جاوااسکریپت و یک فریم ورک مسلط ویا آشنایی خوبی برای طراحی سایت شما را داشته باشد.

که البته این را هم به شما بگویم که، در کنار تمام خوبی هایی که طراحی سایت با کدنویسی دارد؛ مانند کلاس کاری برای بیزنس شما، اجرا هرچه بهتر سایت، قابلیت های بیشتر آن نسبت به سایت هایی با سی ام اس و… است.

اما این را هم باید در نظر داشته باشید؛ که نیروی کار آن حتی فردی که سابقه کاری ندارد هزینه بالاتر نسبت به نیروی کار سی ام اسی از شما دریافت خواهد کرد.

سئو در طراحی سایت ترب

اما در کنارهمه اینها شما باید برای اینکه یک طراحی سایت ترب شما فروش خوبی رو تجربه کند؛ یکی دیگر از الزامات آن را حتمی مهیا نمایید که از دومین و ستون مهم کسب درآمد شما سئوی سایت فروشگاهی خواهد بود. شما برای اینکه زمانی یک کاربر اگر کالای مدنظر خود را سرچ کرد؛ و دنبال آن می‌گشت سایت شما به آن نمایش داده شود باید سئو ویا بهینه سازی سایت قوی و برنامه ریزی شده‌ایی برای آن داشته باشید.

نکته: این نکته را هم خدمت شما عرض کنم؛ که اگر شما ساکن شهری دیگر در ایران یا حتی خارج هستید می‌توانید از خدمات سفارش طراحی سایت در تهران بهره مند شوید.

تبلیغات طراحی سایت برای برندینگ

شما در زمانی که طراحی سایت ترب برای تان انجام شد؛ برای اینکه بتوانید یک برندینگ بسیار خوب داشته باشید بعد از مرحله اول که طراحی بود. مرحله سئو که بخش بسیار مهم کار و بسیار حساس است؛ و درنهایت برای تکمیل کار خود باید به تبلیغات کسب و کار خود توجه ویژه ایی داشته باشید.

البته این نکته را هم به شما عرض کنم؛ که شما باید برای رسیدن به موفقیت و داشتن یک کسب وکار جدی حتمی یک مدیریت اساسی و قوی داشته باشید. شما می‌توانید برای دریافت خدماتمان باما در ارتباط باشید.

 

 

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما