طراحی سایت پزشکی

طراحی و ساخت وبسایت به صورت تخصصی برای کسب و کار شما

طراحی یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد. این وب‌سایت می‌تواند به عنوان نمایی برجسته از شناخت کسب و کار شما و خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، عمل کند. طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده به شما اجازه می‌دهد تا هویت برند خود را به شکل بهتری به مشتریان نشان دهید و باعث ایجاد یک ارتباط قویتر و اعتماد‌به‌نفس در میان مخاطبان خود شوید. عناصری مانند طراحی زیبا، ساختار منطقی، سرعت بارگذاری صفحات و واکنشگرایی در وب‌سایت اختصاصی، تجربه کاربری بهتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند به بهبود نرخ تبدیل و افزایش درآمد شما کمک کنند. بنابراین، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند به ارتقاء موفقیت کسب و کار شما کمک کند و رقبا را پشت سر بگذارید.

راه اندازی وبسایت اختصاصی شما توسط تیم ویستاوب

طراحی یک وب‌سایت مدرن و جذاب به امروزه برای کسب و کارهای سنتی اهمیت بسیار زیادی دارد. با تبدیل کسب و کار به حضور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی داشته باشند و بازارهای جدید را به راحتی فتح کنند. وب‌سایت مناسب، ابزاری برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان جدید و قدیمی است و امکان مقایسه و انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین، این تبدیل به فضای آنلاین می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کاهش یابد و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داده شود. به طور کلی، طراحی سایت مناسب می‌تواند به کسب و کار کمک کند تا با تغییرات تکنولوژیک روزافزون، توسعه و رشد پایدار داشته باشد و رقبای خود را در بازارهای آنلاین پیشی بگیرد.

طراحی سایت پزشکی

نجات کسب و کار شما در دستان ویستاوب

معرفی کلی برخی از خدمات ویستاوب در یک دقیقه

همین الان روی ویدئو روبه رو کلیک کنید!

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

تماس فوری با کارشناسان ویستاوب

0
سال تجربه کاری
0
وبسایت سئو شده
0
مشاوره برندینگ
0
وبسایت طراحی شده

طراحی و ساخت وبسایت اختصاصی برای کسب و کار شما

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ویستاوب

مشاوره رایگان با کارشناسان ما + هدیه شگفت انگیز

ما عاشق مشتریان خود هستیم!

مشریان ما باعث افتخار ما هستند

FAQ

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه طراحی سایت در شهرکرد به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان

همین الان در جهت شروع یا بهبود درآمد اینترنتی خودتان اقدام کنید.

پزشکان عزیز همانگونه که درجریان هستید امروزه، همه کارها به سمت کامپیوتر وموبایل رفته اکثریت امروزه تمایل دارند. که بتوانند به راحتی کار خود را به؛ سرانجام برسانند. و رزرو نوبت دکتر هم جزو همین دست از کارها؛ خواهد بود. حال از خود می‌پرسید انجام این کار چگونه انجام می‌شود؟ که در جواب شما پزشک عزیز باید بگویم که این کار با انجام طراحی سایت پزشکی توسط سی ام اس وردپرس قابل انجام است. در ادامه مقاله نیز برای شما توضیح خواهیم داد که اینکار چگونه و با امکاناتی قابل انجام است.

طراحی سایت پزشکی

شما در طراحی سایت پزشکی باید به این موارد توجه داشته باشید. که شما در این سایت‌ها میتوانید تجربیات خود را از علم طبابت با همکاران خود ویا مریضان خود به؛ اشتراک بگذارید. در کنار این یکسری مریضان که بخواهند نوبت مطب شما را رزرو نمایند، می‌توانند از طریق سایت شما این اقدام را انجام دهند.

که خود این در کنار برندیگ شخصی برای شما یک مزیت دیگرهم دارد، آنهم این است که باعث انجام تبلیغات های دهان به دهان خواهد شد. که به خودی خود باعث مریضانی که به دنبال پزشکانی با تخصص شما ویا خود شما هستند؛ شما را به راحتی پیدا نمایند.

نکته

درکنار همه این مزیت‌ها داشتن سایت برای شما یک مزیت کاری نسبت به سایر، پزشکان دیگر که هم تخصص شما هستند. به شمار می‌آید. وکلاس کاری سایت شما را بالا خواهد برد.

ویژگی طراحی سایت پزشکی

از ویژگی‌های طراحی سایت پزشکی میتوان گفت که شما به جای اینکه، همیشه مشکل جابه‌جایی نوبت بیماران را داشته باشید. می‌توانید با یک رزواسیون راحت بدون هیچ مشکل ودردسری به راحتی به مریضان خود؛ نوبت داده و به صورت آنلاین به پذیرش نوبت بیمارانتان را انجام دهید. که این کار به راحتی با انجام یک افزونه در صفحه سایت شما وتنظیم آن؛ همه این فرایند قابل انجام خواهد بود.

نکته

ویا با طراحی یک صفحه ارتباط باما توسط تیم متخصص ویستا وب مریضان می‌توانند به راحتی با مطب؛ شما تماس گرفته و مشاوره مطبتان برخوردار شوند.

ویژگی طراحی سایت پزشکی

یکی دیگر از ویژگی‌های طراحی سایت پزشکی نیز، این است که شما برای بیماران خود به جای اینکه پرونده کاغذی تشکیل دهید. می‌توانید با تشکیل یک پرونده الکترونیکی به راحتی و بدون هیچ دردسری به؛ پرونده‌های آنها دسترسی داشته باشید. که این هم در هزینه‌های شما صرفه جویی خواهد کرد وهم باعث؛ برندیگ وصرفه جویی در مصرف کاغذ خواهد شد.

شما میتوانید در یک قسمت درباره خودتان نیز، به مخاطبانتان توضیح داشته باشید. تا مریضان شما بیشتر بشناسند و کم کم نیز اسم شما در دنیای دیجیتال تبدیل به یک؛ برند قوی شود.

شما می‌توانید برای طراحی سایت‌تان باما در ارتباط باشید.

طراحی سایت پزشکی

شما میتوانید برای سفارش طراحی سایت پزشکی، به شرکت ویستا وب مراجعه نمایید. شرکت ویستا با دارا بودن بهترین وخبره ترین کاشناسان طراحی سایت وسئو یک وبسایت درخور شما پزشک عزیز؛ طراحی وسئو خواهند کرد.

تا شما بتوانید در بین دیگر همکاران خود بهترین نوع برندیگ را انجام داده؛ و مریضان بیشتری که به دنبال شما می‌گردند رو جذب خود نمایید.

امکانات طراحی سایت پزشکی

خب شما قصد طراحی سایت را دارید. آیا شما از امکانات طراحی سایت پزشکی اطلاعی دارید؟ آیا می‌دانید برای سایت شما چه امکانات درنظر گرفته شود؟ در ادامه ما به شما امکاناتی که برای سایت‌تان درنظر گرفته شود رو؛ برایتان شرح خواهیم داد.

رزواسیون آنلاین

شما باید برای اینکه بتوانید با کمترین دردسر ممکن مریضان خود را، به مطبتان جذب نماید. باید یک سیستم رزرو نوبت برای سایتتان درنظر بگیرید، که این عمل در شرکت ویستا توسط افزونه خاصی انجام خواهد شد. در کنار آن شما باید یک درگاه پرداخت آنلاین درنظر داشته باشید که؛ نگران این موضوع نباشید. شرکت ویستا با تمام این موارد آشنایی داشته و متخصصان طراحی سایت آن از عهده این کار به خوبی برخوردارند.

دیگر امکانات به شرح زیر است:

  • نمایش رزومه شما به مریضانی که قصد مراجعه به شما را دارند.
  • امکان مشاوره ودریافت هزینه به صورت آنلاین
  • پرداخت حق ویزیت به صورت آنلاین
  • قالبلیت رزرو نوبت به صورت آنلاین وبدون شلوغی مطبتان
  • انتشار مقالات مرتبط به پزشکی و اخبار برای نشان دادن سطح علمیتان
  • نشان دادن بیمه‌های طرف قرارداد باشما
  • مشخص کردن نشانی دقیق مطب با نقشه گوگل
  • مدیریت پرونده بیماران به صورت انلاین و بدون نیاز به کاغذ بازی های قدیمی

شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر باما به اینجا مراجعه نمایید.

نکات طراحی سایت پزشکی

در طراحی سایت پزشکی شما باید به این نکته توجه داشته باشید. که باید قسمتی داشته باشید که؛ مجلات از مقالاتتان نیز جدا شده باشد. ودرکنار آن برای هرمقاله تان یک دسته بندی و سرفصل نیز در نظر گرفته باشید. که همین امر به بهتر دیده شدن سایت وخود شما؛ کمک شایانی خواهد داشت. درکنار همه این مسائل شما باید یک محیط کاربری وتجربه کاربری درخور برای سایت خود نیز؛ درنظر داشته باشید. تا بتوانید بهترین نوع کار برندینگ برای شما انجام دهید.

درغیر این صورت می‌توانم به شما تضمین دهم که؛ هرچقدر دیگر برای سایت‌تان هزینه نمایید. بازهم به تنیجه نخواهد رسید.

شرکت ویستا وب

شرکت ویستا وب با دارا بودن بهترین کارشناسان طراحی سایت وسئو سایت به شما؛ تضمین می‌دهد. که بهترین نوع سایت رو باتوجه به نیاز شما و سفارشی سازی شما؛ انجام خواهد داد. تا کار برندیگ سایت و اسم خود شما با بهترین شکل ممکن؛ انجام شود.

سئو سایت پزشکی

تا اینجا ما با شما درمورد طراحی سایت پزشکی باشما درمورد، طراحی سایت شما، امکانات آن و… با شما صحبت داشته‌ایم. اما فقط طراحی سایت نیز پایان، کار نخواهد بود. وشما برای اینکه بتوانید یک برندینگ درخور اسم خود شما، انجام شود. باید رو سئوی سایت تان هم هزینه کنید.

سئوی سایت پزشکی شما در ویستا

پزشک عزیز درنظر داشته باشید که، شرکت ویستا با دارا بودن بهترین کارشناسان سئو به بهترین شکل ممکن نیز؛ به راحتی به شما در برند شدن نام تان در فضای دیجیتال کمک خواهد نمود. تا شما علاوه بر برند شدن نام تان بتوانید بیشترین ورودی مریضان؛ تخصصتان را از طریق موتورهای جستوجو نیز دریافت نمایید. همانگونه که دیگر همکاران شما این کار را انجام داده و به نتایج بسیار خوبی رسیده اند.

سایت پزشکی آنلاین

شاید درمورد پزشکی انلاین چیزهایی شنیده باشید. که یکی از بهترین نوع طبابت ها برای شما به حساب ‌می‌آید. در این نوع طبابت به اینگونه است که؛ مریض های دائم تان می‌توانند با عضویت دائم درسایت‌تان با شما در ارتباط باشند. وشما بابت همان مشاوره مبلغی رو از مریضان تان دریافت نمایید. این گونه ویزیت ها یک خوبی که دارند همین است که؛ شما هم می‌توانید از راه دور کار خود را انجام دهید. وهم ویزیت خود دریافت نمایید. بهترین نوع کاری که شما می‌توانید انجام دهید.

سخن آخر

پزشکان عزیز این دوره زمونه اصل کار روی مارکتینگ در؛ فضای دیجیتال است. که خیلی از همکارانتان هم به اهمیت این موضوع پی برده‌اند. در همین قسمت سرمایه گذاری خوبی انجام داده‌اند. شما دوستان عزیز هم می‌توانید باما برای مشاوره در این حوزه باما در ارتباط باشید. و اگر خواهان آن هستید که بیشتر درمورد ما بدانید به اینجا مراجعه نمایید.

 

ویستاوب در همه مناطق تهران در کنارشماست!

فهرست
مشاوره رایگان با کارشناسان ما